گزارش های MIC سه ماهه سوم نتایج مالی و عملیاتی 2020 ، توافق نامه فروش IMTT را اعلام کرد

نیویورک، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت زیرساخت Macquarie (NYSE: MIC) امروز نتایج عملیاتی و مالی خود را برای سه ماهه سوم سال 2020 و توافق نامه فروش تجارت بین المللی Matex Tank Termins (IMTT) به یک شرکت وابسته به Riverstone Holdings LLC اعلام کرد. .

بر 8 نوامبر 2020، MIC توافق نامه ای را برای فروش انبار و ذخیره سازی مایعات عمده خود ، IMTT ، به نهادی وابسته به Riverstone Holdings LLC به طور تقریبی منعقد کرد. 2.685 میلیارد به صورت نقدی و بدهی فرض شده انتظار می رود معامله در اواخر سال 2020 یا اوایل سال 2021 بسته شود ، منوط به دریافت تأییدیه ها و رضایت از شرایط قبلی در قرارداد فروش است.

MIC در نظر دارد پس از پرداخت مالیات بر سود سرمایه و هزینه ها و هزینه های مربوط به معاملات اضافی ، از کلیه سود خالص استفاده کند تا سود ویژه تقریباً پرداخت کند 10.75 دلار به ازای هر سهم و برای بازپرداخت یا جبران بدهی سطح شرکت نگهدارنده تقریباً 400 میلیون دلار. تاریخ ثبت سود سهام و مبلغ نهایی منوط به تصویب هیئت مدیره MIC است ، که انتظار می رود پس از بسته شدن فروش بر اساس شرایط تجاری و اقتصادی آن زمان باشد. پیش نویس برای تکمیل فروش و پرداخت سود ویژه ، شرکت انتظار دارد که نسبت اهرم آن تقریباً 4.3 برابر بدهی خالص به EBITDA باشد.

با بسته شدن فروش ، MIC پیش بینی می کند که تقریباً مالیات بر سود سرمایه بپردازد 158 میلیون دلار، هزینه معاملات اضافی تقریباً 25 میلیون دلار و تقریباً به مدیر خارجی شرکت پرداخت می شود 28 میلیون دلار طبق توافق نامه دفع از طرف شرکت و مدیر منعقد شده است 30 اکتبر 2019.

وی گفت: “ما از نتیجه تلاش های خود برای فروش IMTT در برابر زمینه های چالش برانگیز ایجاد شده توسط بیماری همه گیر COVID-19 خوشحالیم.” کریستوفر فراست، مدیر اجرایی MIC. “ما مطابق با استراتژی باز کردن قفل ارزش از طریق فروش مشاغل عملیاتی خود ، نتیجه مطلوبی برای سهامداران MIC به دست آورده ایم.”

فراست افزود: “ما به پیگیری گزینه های استراتژیک برای مشاغل در حال انجام خود و حفظ قدرت ترازنامه و انعطاف پذیری مالی خود در تمام مراحل متعهد هستیم.”

Lazard و Evercore به عنوان مشاور مالی MIC عمل کردند و White & Case از پشتیبانی قانونی برخوردار شد.

IMTT از همان زمان برای اهداف گزارشگری مالی به عنوان یک عملیات متوقف طبقه بندی شده است 30 سپتامبر 2020. تمام دوره های قبلی که در این بیانیه مطبوعاتی و در پرونده شرکت در SEC در فرم 10-Q به آن اشاره شده بود ، مجدداً بیان شده است تا این طبقه بندی را منعکس کند. ادامه فعالیت های MIC شامل هواپیمایی آتلانتیک ، MIC هاوایی و بخش شرکت و سایر شرکت ها است.

نتایج MIC برای سه ماهه سوم منعکس کننده رشد پی درپی تولید پول نقد توسط هواپیمایی آتلانتیک بر اساس فعالیت پرواز داخلی هواپیمای عمومی پایدار در سطوح مطابق با پایان سه ماهه دوم همراه با مدیریت هزینه موثر است. این شرکت همچنین عملکرد مشاغل MIC هاوایی خود را مطابق با سه ماهه دوم سال 2020 بازتاب محدودیت های مربوط به COVID در گردشگری در این ایالت گزارش داده است.

فراست در مورد نتایج این شرکت در این سه ماه اظهار داشت: “ادامه عملکرد پایدار هواپیمایی آتلانتیک و MIC هاوایی تصمیم ما را برای بازپرداخت بیشتر وجوه قبلی که از تسهیلات اعتباری گردان ما گرفته شده است ، پشتیبانی کرد. ما به چشم انداز عملیات در حال انجام خود اطمینان داریم. و توانایی آنها در حفظ سودآوری با بازیابی اقتصاد از اثرات همه گیر. ”

سه ماهه سوم نتایج مالی ادامه فعالیتها

MIC از ادامه فعالیت های خود ضرر خالص ایجاد کرد (158) میلیون دلار برای سه ماهه ، در مقایسه با درآمد خالص 2 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال 2019. ضرر خالص منعکس کننده درآمد کاهش یافته از هر یک از هواپیمایی آتلانتیک و MIC هاوایی است که ناشی از کاهش فعالیت تجاری مربوط به COVID در مقایسه با دوره مشابه قبلی است. بعلاوه ، با توجه به احتمال فروختن IMTT در معامله مشمول مالیات ، این شرکت در سرمایه گذاری خود در IMTT یک بدهی مالیاتی معوق را با توجه به تفاوت بین دفتر و مبنای مالیات ثبت کرد. ضرر خالص با کاهش هزینه های عملیاتی و کاهش بهره تا حدی جبران شد.

این شرکت گزارش کرده است EBITDA تنظیم شده به استثنای اقلام غیر نقدی از 60 میلیون دلار در سه ماهه سوم ، نسبت به 69 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی. این کاهش در درجه اول منعکس کننده کمکهای هریک از هواپیمایی آتلانتیک و MIC هاوایی است.

MIC از فعالیتهای عملیاتی وجه نقد بدست آورد 44 میلیون دلار در سه ماهه سوم ، نسبت به 101 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی. این کاهش در درجه اول نشان دهنده عدم وجود مالیات بر درآمد فدرال در سه ماهه مشابه قبلی مربوط به سود حاصل از فروش مشاغل تولید برق تجدیدپذیر شرکت است که در دسامبر سال 2019 پرداخت شده است. این کاهش همچنین نشان دهنده کاهش EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی است. تولید شده توسط هر یک از هواپیمایی آتلانتیک و MIC هاوایی ، تا حدی با حرکات مطلوب در حساب های دریافتنی جبران می شود.

این شرکت جریان نقدی رایگان تعدیل شده را گزارش داد 38 میلیون دلار برای سه ماهه سوم ، کمتر از 50 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی. این کاهش نشان دهنده کاهش EBITDA تعدیل شده به استثنای اقلام غیر نقدی و بدهی مالیات بر درآمد فعلی در مقابل سود مالیات بر درآمد در دوره قابل مقایسه قبلی است. اینها تا حدی با هزینه کم بهره و هزینه های سرمایه نگهداری کمتر جبران شد.

سه ماهه سوم نتایج مالی عملیات متوقف شده

فعالیتهای متوقف شده MIC شامل IMTT و شرکتهای تابعه آن در دوره فعلی است. در دوره های قبلی گزارش شده ، عملیات متوقف شده شامل IMTT ، نمونه کارهای MIC از مشاغل تولید برق بادی و خورشیدی و یک شرکت توسعه انرژی خورشیدی است.

MIC از عملیات متوقف شده خسارت خالص ایجاد کرد (735) میلیون دلار برای سه ماهه در مقابل درآمد خالص 59 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی. ضرر خالص منعکس کننده عمده کاهش ارزش گروه دفع IMTT از است 750 میلیون دلار از جمله 725 میلیون دلار نوشتن ارزش سرقفلی IMTT و عدم سود حاصل از فروش مشاغل تولید برق خورشیدی و شرکت توسعه انرژی خورشیدی که در سه ماهه سوم سال 2019 منعقد شده است.

نتایج بخش سه ماهه سوم 2020

ادامه عملیات

“فعالیت پرواز هواپیمایی عمومی داخلی در سه ماهه سوم نسبت به پایان سه ماهه دوم ثابت و نسبتاً بهبود یافته بود ، اگرچه تقریباً 14٪ در صنعت گسترده و 19٪ پایین تر در فرودگاه هایی که هواپیمایی آتلانتیک فعالیت می کند ، در مقایسه با دوره مقایسه شده قبلی است. ثبات در فعالیت پرواز در طول سه ماهه و ادامه کنترل موثر هزینه منجر به تولید پول نقد به مراتب بهتر توسط هواپیمایی آتلانتیک در مقایسه با سه ماهه دوم شد. “

 • هواپیمایی آتلانتیک درآمد خالص ثبت شده از 13 میلیون دلار و 14 میلیون دلار و پول نقد از عملیات 47 میلیون دلار و 49 میلیون دلار برای چهارم به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 و به ترتیب 2019.
 • هواپیمایی آتلانتیک EBITDA را به استثنای اقلام غیر نقدی از 54 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال 2020 ، نسبت به 64 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی اما بالاتر از 17 میلیون دلار در سه ماهه دوم سال 2020 ایجاد شده است. 7 میلیون دلار مقرری برای اصلاح برخی از موارد زیست محیطی که در سه ماهه دوم رزرو شده است.
 • کاهش نامتناسب فعالیت پرواز در فرودگاه هایی که هواپیمایی آتلانتیک در آن فعالیت می کند ، نسبت به نتایج صنعت گسترده تر ، نشان دهنده حضور آتلانتیک در مناطقی از کشور است که نسبت بالاتری از تجارت و سفرهای بین المللی دارند. فعالیت پرواز در این مناطق با همان سرعت مناطق اوقات فراغت بازیابی نشده است.
 • جریان نقدی رایگان تولید شده توسط هواپیمایی آتلانتیک در کل انجام شد 39 میلیون دلار برای سه ماهه ، پایین تر از 42 میلیون دلار در دوره مشابه قبل عمدتا به دلیل کاهش EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی ، تا حدی با هزینه بهره نقدی پایین تر ، مالیات ها و هزینه های سرمایه نگهداری جبران می شود.

فراست گفت: “عملکرد MIC هاوایی در سه ماهه سوم با سه ماهه دوم مطابقت داشت ، زیرا میزان گاز فروخته شده در مقایسه با سه ماهه سوم سال 2019 تقریباً 37٪ کاهش داشت.” “تعداد بازدیدکنندگان از هاوایی در سه ماهه سوم در مقایسه با مدت مشابه سال 2019 94 درصد کاهش یافت ، اگرچه کاهش نیاز به قرنطینه در حال حاضر است 15 اکتبر 2020 انتظار می رود که منجر به افزایش تعداد بازدید کنندگان و کمک به رشد متوسط ​​فروش گاز توسط تجارت هاوایی گاز ما در سه ماهه چهارم شود. “

 • MIC هاوایی درآمد خالص ثبت شده از 1 میلیون دلار در سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر در سال 2020 و 2019 ، و پول نقد از عملیات در 5 میلیون دلار و 11 میلیون دلار برای چهارم به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 و به ترتیب 2019.
 • MIC هاوایی EBITDA تولید کرد 7 میلیون دلار برای سه ماهه ، پایین تر از 12 میلیون دلار در سه ماهه سوم سال 2019 منعکس کننده کاهش میزان گاز فروخته شده و ضرر و زیان حاصل شده در قراردادهای پرچین کالا است.
 • جریان نقدی رایگان تولید شده توسط MIC هاوایی 50٪ کاهش یافته است 4 میلیون دلار در سه ماهه سوم از 8 میلیون دلار در دوره مشابه قبلی اما از افزایش یافته است 3 میلیون دلار در سه ماهه دوم کاهش در مقایسه با دوره مشابه قبلی نشان دهنده کاهش EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی است که تا حدی با مالیات های پایین جبران می شود.

بخش شرکت و سایر شرکت های MIC شامل هزینه های مدیریت شرکت عمومی شامل هزینه های قابل پرداخت به مدیر خارجی شرکت ، هزینه سود تسهیلات بدهی در سطح شرکت و هزینه های مربوط به پیگیری شرکت برای گزینه های استراتژیک است.

 • شرکت ها و سایر شرکت ها ضرر خالص خود را ثبت کردند (172) میلیون دلار و (13) میلیون دلار برای چهارم به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 و 2019 به ترتیب و پول نقد مورد استفاده در عملیات $ (8) میلیون در سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020 و از عملیات 41 میلیون دلار در سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2019.
 • سه ماهه سوم EBITDA بهبود یافته است (4) میلیون دلار از جانب (5) میلیون دلار در دوره قابل مقایسه قبلی به عنوان درآمد حاصل از مشاغل توسعه برق تجدیدپذیر که قبلاً متعلق به آن بود ، افزایش نسبی هزینه ها مربوط به پیگیری MIC از گزینه های استراتژیک.
 • هزینه بهره نقدی در سطح شرکت برگزاری در مقایسه با دوره مشابه قبلی به دلیل داشتن شرکت افزایش یافت 599 میلیون دلار برای تسهیلات اعتباری گردان آن برای بخشی از دوره و درآمد کم بهره ترسیم شده است. بازپرداخت MIC 449 میلیون دلار مانده مانده در طی سه ماهه افزایش هزینه سود تا حدودی با بازپرداخت a جبران شد 350 میلیون دلار بخش سهام یادداشت های قابل تبدیل شرکت هولدینگ در جولای 2019.

عملیات متوقف شده

فراست خاطرنشان کرد: “IMTT در سه ماهه سوم عملکرد خوبی داشته زیرا قیمت فرآورده های نفتی برای ذخیره سازی سازنده باقی مانده است.” “چشم انداز تقاضای ذخیره سازی در فرآورده های نفتی ، شیمیایی و کشاورزی همچنان مطلوب است و استفاده کلی همچنان بالاتر از حد طبیعی است و باعث می شود برخی از مشتریان قبل از سررسید برنامه ریزی شده خود به دنبال تمدید قرارداد باشند تا دسترسی مستمر به ظرفیت را تضمین کنند.”

 • برای سه ماهه و نه ماه منتهی به طور متوسط ​​95.8٪ و 91.9٪ استفاده شد 30 سپتامبر 2020، به ترتیب ، در مقایسه با 85.2 and و 83.6 for برای سه ماهه و نه ماه پایان یافته است 30 سپتامبر 2019، به ترتیب. افزایش میانگین استفاده در درجه اول تأثیر منفی قیمت محصولات فرآورده های نفتی تصفیه شده را نشان می دهد.
 • در پایان سه ماهه ، متوسط ​​عمر باقیمانده قرارداد تعهدات مirmسسه 1.7 سال بود.

قدرت ترازنامه و انعطاف پذیری مالی

نسبت اهرم کل MIC 4.8 برابر بدهی خالص بود / EBITDA تعدیل شده به استثنای اقلام غیر نقدی (بر اساس دوازده ماه عقب مانده) بر اساس 30 سپتامبر 2020. میزان اهرم در عملیات جاری MIC 5.7 برابر بود 30 سپتامبر 2020 و انتظار می رود قبل از بسته شدن انتظار فروش IMTT افزایش یابد زیرا این شرکت از بخشی از مانده پول نقد فعلی خود برای تأمین بودجه پروژه های رشد که قبلاً به آنها متعهد شده استفاده می کند. MIC پول نقد داشت 429 میلیون دلار بر 30 سپتامبر 2020 شامل 150 میلیون دلار تسهیلات اعتباری گردان آن

راهنمایی

MIC مجدداً راهنمای مالی را برای سال 2020 آغاز کرد. برای کل سال ، شرکت انتظار دارد EBITDA تنظیم شده را به استثنای اقلام غیر نقدی از ادامه فعالیت بین سال تولید کند. 200 میلیون دلار و 215 میلیون دلار. راهنمای EBITDA برای سال 2020 بر اساس بخش به شرح زیر است:

بخش

محدوده EBITDA (میلی متر $)

هواپیمایی آتلانتیک

185 – 195

MIC هاوایی

35 – 40

شرکت و سایر موارد

(20)

جمع

200 – 215

از طریق 30 سپتامبر 2020، شرکت مستقر شده بود 154 میلیون دلار از پیش بینی شده 200 دلار میلیون به 225 میلیون دلار سرمایه گذاری در پروژه های رشد برای کل سال تقریباً 118 میلیون دلار از سرمایه مستقر شده در پروژه های مربوط به عملیات متوقف IMTT سرمایه گذاری شد. از سرمایه گذاری انجام شده در سال 2020 ، بین 50 میلیون دلار و 55 میلیون دلار انتظار می رود در پروژه های هواپیمایی آتلانتیک و MIC هاوایی مستقر شود.

گزینه های استراتژیک

بر 31 اکتبر 2019، MIC قصد خود را برای پیگیری گزینه های استراتژیک و باز کردن قفل ارزش سهامداران به طور بالقوه از طریق فروش شرکت یا یک یا چند شغل فعال آن اعلام کرد. پس از اعلام توافق برای فروش IMTT ، MIC انتظار دارد که همچنان به دنبال فروش شرکت یا سایر مشاغل فعال آن باشد. اگرچه MIC برای اتمام هر فروش جدول زمانی تعیین نکرده است ، اما شرکت اظهار داشت که در نقطه ای پیش بینی می شود که انتظار می رود ارزش نسبت به هرگونه بهبود اقتصادی به حداکثر برسد.

خلاصه اطلاعات مالی


ربع به پایان رسید
30 سپتامبر


تغییر دادن
مطلوب /
(نامطلوب)


نه ماه به پایان رسید
30 سپتامبر


تغییر دادن
مطلوب /
(نامطلوب)


2020


2019


$


٪


2020


2019


$


٪


(به میلیون دلار ، به جز داده های اشتراک و هر سهم) (بدون حسابرسی)

معیارهای GAAP
ادامه عملیات
درآمد خالص (ضرر)

$

(158)$

2(160)NM$

(190)$

20(210)NM


درآمد خالص (ضرر) هر سهم قابل انتساب به MIC

(1.82)0.03(1.85)NM(2.19)0.24(2.43)NM


وجه نقد حاصل از فعالیتهای عملیاتی

44101(57)(56)114220(106)(48)


عملیات متوقف شده
درآمد خالص (ضرر)

$

(735)$

59(794)NM$

(700)$

119(819)NM


درآمد خالص (ضرر) هر سهم قابل انتساب به MIC

(8.44)0.68(9.12)NM(8.05)1.42(9.47)NM


وجه نقد حاصل از فعالیتهای عملیاتی

66957NM1681392921


تعداد میانگین وزنی سهام برجسته:
پایه ای

87،030،75186،276،237754،514186،864،95186،075،394789،5571


معیارهای MIC غیر GAAP
EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی – ادامه دارد
عملیات

$

57$

71(14)(20)$

138$

237(99)(42)


هزینه های سرمایه گذاری و خرید / تصرف

3(2)5NM16115NM


EBITDA تنظیم شده به استثنای اقلام غیر نقدی – ادامه دارد
عملیات

$

60$

69(9)(13)$

154$

238(84)(35)


سود نقدی

$

(16)$

(18)211$

(55)$

(57)24


مالیات نقدی

(3)3(6)NM(2)6(8)(133)


هزینه های سرمایه ای نگهداری

(3)(4)125(12)(13)18


جریان نقدی رایگان تنظیم شده – ادامه فعالیت

$

38$

50(12)(24)$

85$

174(89)(51)


EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی – عملیات متوقف شده

$

67$

61610$

212$

251(39)(16)


سود نقدی


(10)
(10)
(30)
(38)821


مالیات نقدی


1
(59)60102
(2)
(71)6997


هزینه های سرمایه ای نگهداری


(12)
(14)214
(31)
(28)(3)(11)


جریان نقدی رایگان تنظیم شده – عملیات متوقف شده

$

46$

(22)68NM$

149$

1143531


جریان نقدی رایگان تعدیل شده – تلفیقی

$

84$

2856NM$

234$

288(54)(19)


کنفرانس و پخش وب

چه موقع: MIC تماس کنفرانسی را برای ساعت 8:00 صبح به وقت شرقی دوشنبه، 9 نوامبر 2020 ، که طی آن مدیریت سه ماهه سوم شرکت و سال منتهی به نتایج 2020 را بررسی و اظهار نظر می کند.

چگونه: برای گوش دادن به کنفرانس حداقل ده دقیقه قبل از زمان شروع برنامه ریزی شده ، شماره های 1+ (650) 521-5252 یا 1+ (877) 852-2928 را شماره گیری کنید. پخش اینترنتی مکالمه از طریق وب سایت شرکت در www.macquarie.com/mic. قبل از تماس وقت اضافی را برای بازدید از سایت و بارگیری نرم افزار مورد نیاز برای گوش دادن به پخش وب اختصاص دهید.

اسلایدها: MIC در حمایت از کنفرانس خود مطالبی را تهیه می کند. قبل از تماس ، مطالب برای بارگیری از وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

پخش مجدد: برای افراد علاقه مند که نمی توانند در مکالمه کنفرانس زنده شرکت کنند ، پس از آن پخش مجدد در دسترس خواهد بود ساعت 2 بعد از ظهر بر 9 نوامبر 2020 از طریق نیمه شب در 16 نوامبر 2020، با شماره +1 (404) 537-3406 یا +1 (855) 859-2056 ، کد عبور: 9356736. بایگانی آنلاین پخش وب به مدت یک سال پس از تماس در وب سایت شرکت در دسترس خواهد بود.

درباره MIC

MIC دارای گروه متنوعی از مشاغل ارائه دهنده خدمات اساسی به مشتریان در داخل است ایالات متحده. مشاغل این شرکت از یک ترمینال مایعات انبوه ، ترمینال های مخزن بین المللی-ماتکس تشکیل شده است. خدمات تجاری فرودگاه ، هواپیمایی آتلانتیک ؛ و نهادهایی متشکل از یک بخش انرژی ، تولید و توزیع انرژی ، MIC هاوایی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به وب سایت MIC در مراجعه کنید www.macquarie.com/mic.

استفاده از اقدامات غیر GAAP

سود قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک (EBITDA) به استثنای اقلام غیر نقدی و جریان نقدی رایگان

علاوه بر نتایج MIC تحت GAAP ایالات متحده ، این شرکت از اقدامات غیر GAAP خاصی برای ارزیابی عملکرد و چشم انداز مشاغل خود استفاده می کند.

MIC EBITDA را به استثنای اقلام غیر نقدی به عنوان بازتاب توانایی مشاغل خود در مدیریت موثر حجم محصولات فروخته شده یا خدمات ارائه شده ، حاشیه عملیاتی کسب شده در آن معاملات و مدیریت هزینه های عملیاتی مستقل از سرمایه و خصوصیات مالیاتی آن ، اندازه گیری می کند. کسب و کار. این شرکت معتقد است که سرمایه گذاران از EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی در درجه اول به عنوان معیاری برای ارزیابی عملکرد عملیاتی مشاغل خود و مقایسه با عملکرد عملیاتی سایر مشاغل استفاده می کنند که هزینه استهلاک و استهلاک آنها ممکن است متفاوت از MIC باشد ، به ویژه در مواردی که خریدها و سایر موارد عوامل غیر عملیاتی دخیل هستند. MIC EBITDA را به استثنای اقلام غیر نقدی به عنوان درآمد خالص (ضرر) یا درآمد تعریف می کند – قابل مقایسه ترین معیار GAAP – قبل از بهره ، مالیات ، استهلاک و استهلاک و اقلام غیرنقدی از جمله کاهش ارزش سهام ، سود و زیان مشتق غیر واقعی ، تعدیل سایر اقلام غیر نقدی و هزینه بازنشستگی که در صورتحساب عملیات منعکس شده است. سایر هزینه های غیرنقدی ، خالص ، تعدیل هزینه بدهی بد مربوط به م reserveلفه ذخیره خاص ، خالص از بازپرداخت ها را شامل نمی شود. EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی همچنین از هزینه های مدیریت پایه و کارایی ، در صورت وجود ، به صورت نقدی یا سهام پرداخت نمی شود.

مشاغل این شرکت را می توان به عنوان صاحبان دارایی های با ارزش و طولانی مدت که قادر به تولید جریان نقدی رایگان قابل توجه هستند ، توصیف کرد. MIC جریان نقدی رایگان را به عنوان پول حاصل از فعالیت های عملیاتی تعریف می کند – قابل مقایسه ترین معیار GAAP – که شامل پول نقد پرداخت شده برای سود ، مالیات و مشارکت بازنشستگی ، هزینه های سرمایه نگهداری کمتر است ، که شامل بازپرداخت اصلی تعهدات اجاره سرمایه است که برای تأمین هزینه های سرمایه نگهداری استفاده می شود و تغییرات سرمایه در گردش را شامل نمی شود.

مدیریت از جریان وجوه نقد رایگان به عنوان معیار توانایی خود در تأمین بودجه خریدها ، سرمایه گذاری در پروژه های رشد ، کاهش یا بازپرداخت بدهی ها و / یا بازگرداندن سرمایه به سهامداران استفاده می کند. معیارهای GAAP مانند درآمد خالص (ضرر) در نتیجه عملکرد و چشم اندازهای کسب و کار به دلیل: (i) ماهیت فشرده سرمایه مشاغل MIC و تولید غیر غیر تجاری ، مدیریت MIC را با همان سطح دید ارائه نمی دهند. استهلاک و استهلاک پول نقد ؛ (ii) سهام صادر شده به مدیر خارجی شرکت تحت قرارداد خدمات مدیریت ، (III) توانایی شرکت در به تعویق انداختن تمام یا بخشی از مالیات بر درآمد فعلی فدرال ؛ (iv) تنظیم علامت غیر نقدی به بازار از ارزش ابزارهای مشتق ؛ (v) سود (زیان) مربوط به نوشتن یا دفع دارایی ها یا بدهی ها ، (vi) هزینه جبران غیر نقدی در رابطه با برنامه های تشویقی برای مدیریت ارشد مشاغل عملیاتی ما و (vii) هزینه بازنشستگی. هزینه های بازنشستگی در درجه اول شامل هزینه سود ، بازده مورد انتظار برای دارایی های طرح و استهلاک سود و زیان های حسابرسی و عملکرد است. هرگونه کمک نقدی به برنامه های بازنشستگی به عنوان کاهش جریان نقدی رایگان منعکس می شود و در هزینه بازنشستگی لحاظ نمی شود. مدیریت معتقد است که مصرف کنندگان خارجی صورتهای مالی آن ، از جمله سرمایه گذاران و تحلیل گران تحقیقاتی ، از جریان نقدی آزاد (Free Cash Flow) برای ارزیابی عملکرد شرکت و هم به عنوان شاخص موفقیت آن در ایجاد بازده جذاب تنظیم شده توسط ریسک استفاده می کنند.

در گزارش سه ماهه خود در مورد فرم 10-Q ، این شرکت جریان نقدی رایگان را به صورت تلفیقی و برای هر یک از بخشهای عملیاتی خود و شرکتهای MIC و سایر موارد افشا کرده است. مدیریت معتقد است که هم EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی و هم جریان Cash Flow Free ، درک کامل و دقیق تری از عملکرد مالی و عملیاتی مشاغل خود را پشتیبانی می کنند تا اینکه در غیر این صورت تنها با استفاده از نتایج GAAP حاصل می شود.

جریان نقدی رایگان ، پرداخت های مورد نیاز بدهی ها و سایر تعهدات ثابت یا سایر اقلام نقدی را که از تعریف MIC از جریان نقدی رایگان خارج شده اند ، در نظر نمی گیرد. مدیریت یادداشت می کند که جریان نقدی رایگان ممکن است توسط شرکت های دیگر به طور متفاوتی محاسبه شود و در نتیجه مفید بودن آن را به عنوان یک اقدام مقایسه ای محدود کند. جریان نقدی رایگان باید برای کمک به درک عملکرد مالی MIC و نه به جای نتایج مالی گزارش شده تحت GAAP ، به عنوان معیار تکمیلی استفاده شود.

برای سازگاری درآمد خالص (ضرر) با EBITDA به استثنای اقلام غیر نقدی از ادامه فعالیت ها و سازگاری وجه نقد ارائه شده توسط فعالیت های عملیاتی از ادامه فعالیت ها با جریان نقدینگی آزاد از ادامه فعالیت ها ، به جداول زیر مراجعه کنید.

با توجه به رهنمودهای شرکت برای EBITDA و جریان نقدی رایگان در سال 2020 ، سازگاری EBITDA با درآمد خالص (ضرر) ، مقایسه ترین معیار GAAP و سازش جریان وجه نقد رایگان با وجه نقد ناشی از فعالیت های عملیاتی ، قابل مقایسه ترین اقدام GAAP ، به دلیل محدودیت دید شرکت و عدم توانایی در پیش بینی دقیق و برآورد اقلام از جمله هزینه های مدیریت ، موافقت نامه های حفاظتی ، استهلاک و هرگونه تأمین مالیات بر درآمد ، بدون تلاش بی دلیل در دسترس نیستند. این موارد ممکن است از سال به سال بسیار متفاوت باشد و به طور قابل توجهی بر نتایج MIC تأثیر بگذارد که مطابق با GAAP گزارش شده است.

طبقه بندی هزینه های سرمایه نگهداری و هزینه های سرمایه رشد

MIC هزینه های سرمایه را به عنوان هزینه های سرمایه نگهداری یا هزینه های سرمایه رشد طبقه بندی می کند. از آنجا که نه هزینه های سرمایه گذاری نگهداری و نه هزینه های سرمایه ای رشد یک اصطلاح GAAP نیست ، شرکت چارچوبی را برای طبقه بندی هزینه های سرمایه ای خاص در نظر گرفته است. به طور کلی ، هزینه های سرمایه گذاری نگهداری در درجه اول تجارت MIC را در سطح فعلی عملیات ، توانایی ، سودآوری یا جریان نقدی حفظ می کند ، در حالی که هزینه های سرمایه رشد در درجه اول سطوح جدید یا پیشرفته عملیات ، توانایی ، سودآوری یا جریان نقدی را فراهم می کند. مدیریت عوامل مختلفی را در تعیین اینکه آیا یک هزینه خاص سرمایه ای به عنوان نگهداری یا رشد طبقه بندی می شود ، در نظر می گیرد.

MIC هزینه های سرمایه ای خاص را به اجزای رشد و نگهداری تقسیم نمی کند. هر هزینه سرمایه گسسته در چارچوب فوق در نظر گرفته شده و کل هزینه سرمایه به عنوان نگهداری یا رشد طبقه بندی می شود.

اظهارات رو به جلو

این بیانیه مطبوعاتی حاوی بیانیه های آینده نگر است. در برخی موارد ممکن است MIC از کلماتی مانند “پروژه” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “تخمین” ، “قصد” ، “باید” ، “می خواهم” ، “می تواند” استفاده کند ، “بالقوه” ، یا “ممکن است” یا کلمات دیگری که عدم اطمینان از وقایع یا نتایج آینده را برای شناسایی این گزاره های آینده نگر منتقل می کند. چنین اظهاراتی شامل موارد دیگر در مورد عملکرد مالی مورد انتظار و برنامه های استراتژیک و عملیاتی ما ، اظهارات مربوط به تأثیرات خاص و کلی پیش بینی شده از بیماری همه گیر COVID-19 و همچنین همه فرضیات ، انتظارات ، پیش بینی ها ، اهداف یا عقاید در مورد رویدادهای آینده است. . اظهارات رو به جلو در این نسخه در معرض خطرات و عدم اطمینان است ، برخی از آنها از کنترل MIC خارج است ، از جمله موارد دیگر: تغییر در شرایط عمومی اقتصادی یا تجاری ؛ تأثیر کوتاه مدت و بلند مدت همه گیر COVID-19 ؛ توانایی آن در خدمات رسانی ، مطابقت با شرایط و بازپرداخت بدهی ، ادغام و مدیریت موفقیت آمیز مشاغل خریداری شده ، حفظ یا جایگزینی کارمندان واجد شرایط ، پروژه های رشد کامل ، استقرار سرمایه رشد و مدیریت رشد ، انجام و تأمین مالی خریدهای آینده و اجرای استراتژی خود ؛ محیط نظارتی ؛ روندهای جمعیتی ، محیط سیاسی ، اقتصاد ، گردشگری ، هزینه های ساخت و ساز ، حمل و نقل هوایی ، هزینه های زیست محیطی و خطرات. سوخت و گاز و سایر هزینه های کالا ؛ توانایی آن در بازیابی افزایش هزینه ها از مشتری ، خطرات مربوط به امنیت سایبری ، قطع کار یا سایر توقف های کارگری. خطرات مرتبط با تصرفات یا تصرفات ، خطرات دادرسی ؛ خطرات مربوط به ابتکار خدمات مشترک و توانایی آن در دستیابی به صرفه جویی در هزینه ؛ اتکا به تأمین کنندگان منبع تنها یا محدود ، خطرات یا تضاد منافع که شامل ارتباط آن با گروه Macquarie و تغییرات در قانون مالیات فدرال ایالات متحده است.

نتایج ، عملکرد ، چشم اندازها یا فرصت های واقعی MIC می تواند از آنچه در بیانیه های آینده نگر بیان شده یا ضمنی آن است ، تفاوت اساسی داشته باشد. خطرات اضافی که MIC در حال حاضر از آنها آگاه نیست نیز می تواند نتایج واقعی آن را متفاوت کند. با توجه به این خطرات ، عدم قطعیت ها و پیش فرض ها ، نباید به هیچ یک از اظهارات آینده نگر اعتماد نکنید. ممکن است رویدادهای آینده نگر مورد بحث در این نسخه رخ ندهد. این اظهارات آینده نگر از تاریخ انتشار این نسخه ارائه می شود. MIC هیچ تعهدی را در مورد به روزرسانی یا بازنگری علنی اظهارات آینده نگر متعهد نمی شود ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا موارد دیگر ، مگر در مواردی که قانون الزام می کند.

MIC برای اهداف بانکداری 1959 (مشترک المنافع) یک موسسه مجاز سپرده گذاری نیست استرالیا) تعهدات MIC نشان دهنده سپرده ها یا سایر بدهی های Macquarie Bank Limited ABN 46 008 583 542 (MBL) نیست. MBL در مورد تعهدات MIC تضمین یا تضمین نمی کند.MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


ترازهای متراکم تلفیقی

(میلیون دلار ، به جز داده های اشتراک)30 سپتامبر
2020


31 دسامبر ،
2019


(بدون حسابرسی)دارایی های
دارایی های جاری:
پول نقد و معادل

$

429$

260


پول توقیف شده

141


حساب های دریافتنی ، خالص از حق حساب های مشکوک

4066


موجودیها

1722


هزینه های پیش پرداخت

99


مالیات بر درآمد دریافتنی

1211


سایر دارایی های جاری

910


دارایی های جاری موجود برای فروش(1)

34004172


کل دارایی های جاری

3،9304551


بهسازی املاک ، تجهیزات ، زمین و اجاره بها ، خالص

859879


دارایی های اجاره عملیاتی ، خالص

319317


حسن نیت

616615


دارایی های نامشهود ، خالص

462488


دارایی های غیر جاری

711


کل دارایی

$

6،193$

6861


تعهدات و حقوق سهامداران
بدهی های جاری:
به دلیل مهمانی مربوط به مدیر

$

2$

3


حسابهای قابل پرداخت

2238


هزینه های تعهدی

4543


بخش فعلی بدهی های بلند مدت

1112


بدهی های اجاره عملیاتی – جاری

1818


دیگر بدهی های جاری

2423


بدهی های جاری برای فروش(1)

18561،872


کل بدهی های جاری

1،9782،009


بدهی بلند مدت ، خالص از سهم فعلی

1،7051،554


مالیات بر درآمد معوق

279120


بدهی های اجاره عملیاتی – غیر جاری

307303


سایر بدهی های غیر جاری

6864


کل بدهی

4،3374050


تعهدات و موارد احتمالی
حقوق صاحبان سهام(2):
اضافی پرداخت در پایتخت

1،1331،198


دیگر زیان جامع انباشته

(37)(37)


سود انباشته

7511،641


مجموع حقوق صاحبان سهام

18472،802


علایق غیر قابل کنترل

99


مجموع حقوق صاحبان سهام

18562811


کل بدهی ها و حقوق صاحبان سهام

$

6،193$

6861
(1)

See Note 4, “Discontinued Operations and Dispositions”, in our Notes to Consolidated Condensed Financial Statements in Part I of Form 10-Q for the quarter ended September 30, 2020, for discussions on businesses classified as held for sale.(2)

The Company is authorized to issue the following classes of stock: (i) 500,000,000 shares of common stock, par value $0.001 per share. On September 30, 2020 and December 31, 2019, the Company had 87,134,627 shares and 86,600,302 shares of common stock issued and outstanding, respectively; (ii) 100,000,000 shares of preferred stock, par value $0.001 per share authorized. On September 30, 2020 and December 31, 2019, no preferred stocks were issued or outstanding; and (iii) 100 shares of special stock, par value $0.001 per share, issued and outstanding to its Manager as on September 30, 2020 and December 31, 2019.
MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


CONSOLIDATED CONDENSED STATEMENTS OF OPERATIONS

(Unaudited)

($ in Millions, Except Share and Per Share Data)Quarter Ended September 30,


Nine Months Ended September 30,


2020


2019


2020


2019

Revenue
Service revenue

$

163$

229$

491$

722


Product revenue

3958136183


Total revenue

202287627905


Costs and expenses
Cost of services

54104178335


Cost of product sales

254385128


Selling, general and administrative

6972229219


Fees to Manager-related party

581623


Depreciation

20205958


Amortization of intangibles

8112933


Total operating expenses

181258596796


Operating income

212931109


Other income (expense)
Interest income1

5


Interest expense(1)

(19)(25)(69)(85)


Other (expense) income, net

(1)

(1)2


Net income (loss) from continuing operations before income taxes

15(39)31


Provision for income taxes

(159)(3)(151)(11)


Net (loss) income from continuing operations

(158)2(190)20


Discontinued Operations(2)
Net (loss) income from discontinued operations before income taxes

(731)95(684)173


Provision for income taxes

(4)(36)(16)(54)


Net (loss) income from discontinued operations

(735)59(700)119


Net (loss) income

(893)61(890)139


Net (loss) income from continuing operations

(158)2(190)20


Net (loss) income from continuing operations attributable to MIC

(158)2(190)20


Net (loss) income from discontinued operations

(735)59(700)119


Less: net loss attributable to noncontrolling interests(3)


Net (loss) income from discontinued operations attributable to MIC

(735)59(700)122


Net (loss) income attributable to MIC

$

(893)$

61$

(890)$

142


Basic (loss) income per share from continuing operations attributable to
MIC

$

(1.82)$

0.03$

(2.19)$

0.24


Basic (loss) income per share from discontinued operations attributable to
MIC

(8.44)0.68(8.05)1.42


Basic (loss) income per share attributable to
MIC

$

(10.26)$

0.71$

(10.24)$

1.66


Weighted average number of shares outstanding: basic

87,030,75186,276,23786,864,95186,075,394


Diluted (loss) income per share from continuing operations attributable to
MIC

$

(1.82)$

0.03$

(2.19)$

0.24


Diluted (loss) income per share from discontinued operations attributable to
MIC

(8.44)0.68(8.05)1.42


Diluted (loss) income per share attributable to
MIC

$

(10.26)$

0.71$

(10.24)$

1.66


Weighted average number of shares outstanding: diluted

87,030,75186,303,69486,864,95186,101,022


Cash dividends declared per share

$$

1.00$$

3.00
(1)

Interest expense includes non-cash losses on derivative instruments of an insignificant amount  for the quarter ended September 30, 2020 and $4 million for the nine months ended September 30, 2020, compared with non-cash losses of $1 million and $8 million for the quarter and nine months ended September 30, 2019, respectively.(2)

See Note 4, “Discontinued Operations and Dispositions”, in our Notes to Consolidated Condensed Financial Statements in Part I of Form 10-Q for the quarter ended September 30, 2020, for discussions on businesses classified as held for sale.
MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


CONSOLIDATED CONDENSED STATEMENTS OF CASH FLOWS

(Unaudited)

($ in Millions)Nine Months Ended September 30,


2020


2019

Operating activities
Net (loss) income from continuing operations

$

(190)$

20


Adjustments to reconcile net (loss) income to net cash provided by operating activities from
continuing operations:
Depreciation and amortization of property and equipment

5958


Amortization of intangible assets

2933


Amortization of debt discount and financing costs

99


Adjustments to derivative instruments21


Fees to Manager – related party

1623


Deferred taxes

14917


Other non-cash expense, net

105


Changes in other assets and liabilities, net of acquisitions:
Accounts receivable

254


Inventories

5
Prepaid expenses and other current assets

(1)(6)


Accounts payable and accrued expenses

(9)(7)


Income taxes payable45


Other, net

12(2)


Net cash provided by operating activities from continuing operations

114220


Investing activities
Acquisitions of businesses and investments, net of cash, cash equivalents and restricted cash acquired

(13)
Purchases of property and equipment

(40)(61)


Loan to project developer(1)


Loan repayment from project developer16


Net cash used in investing activities from continuing operations

(53)(46)


Financing activities
Proceeds from long-term debt

874
Payment of long-term debt

(733)(358)


Dividends paid to common stockholders

(87)(258)


Debt financing costs paid(1)


Net cash provided by (used in) financing activities from continuing operations

54(617)


Net change in cash, cash equivalents and restricted cash from continuing operations

115(443)

MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


CONSOLIDATED CONDENSED STATEMENTS OF CASH FLOWS – (continued)

(Unaudited)

($ in Millions)Nine Months Ended September 30,


2020


2019

Cash flows provided by (used in) discontinued operations:
Net cash provided by operating activities

$

168$

139


Net cash (used in) provided by investing activities

(150)125


Net cash provided by financing activities24


Net cash provided by discontinued operations

18288


Net change in cash, cash equivalents and restricted cash

133(155)


Cash, cash equivalents and restricted cash, beginning of period

358629


Cash, cash equivalents and restricted cash, end of period

$

491$

474


Supplemental disclosures of cash flow information:
Non-cash investing and financing activities:
Accrued purchases of property and equipment from continuing operations

$

3$

9


Accrued purchases of property and equipment from discontinued operations

1211


Leased assets obtained in exchange for new operating lease liabilities from continuing operations

913


Leased assets obtained in exchange for new operating lease liabilities from discontinued operations

1
Taxes paid, net, from continuing operations

13


Taxes paid, net, from discontinued operations

46


Interest paid, net, from continuing operations

5571


Interest paid, net, from discontinued operations

2432


The following table provides a reconciliation of cash, cash equivalents and restricted cash from both continuing and discontinued operations reported within the consolidated condensed balance sheets that is presented in the consolidated condensed statements of cash flows:


As of September 30,


2020


2019

Cash and cash equivalents

$

429$

356


Restricted cash

141


Cash, cash equivalents and restricted cash included in assets held for sale(1)

48117


Total of cash, cash equivalents and restricted cash shown in the

consolidated statement of cash flows

$

491$

474
(1)

Represents cash, cash equivalents and restricted cash related to businesses classified as held for sale. See Note 4, “Discontinued Operations and Dispositions”, in our Notes to Consolidated Condensed Financial Statements in Part I of Form 10-Q for the quarter ended September 30, 2020, for further discussion.

MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


CONSOLIDATED STATEMENTS OF OPERATIONS – MD&A


Quarter Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


Nine Months Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


2020


2019


$


%


2020


2019


$


%


($ In Millions, Except Share and Per Share Data) (Unaudited)

Revenue
Service revenue

$

163$

229(66)(29)$

491$

722(231)(32)


Product revenue

3958(19)(33)136183(47)(26)


Total revenue

202287(85)(30)627905(278)(31)


Costs and expenses
Cost of services

54104504817833515747


Cost of product sales

25431842851284334


Selling, general and administrative

697234229219(10)(5)


Fees to Manager – related party

583381623730


Depreciation and amortization

2831310889133


Total operating expenses

181258773059679620025


Operating income

2129(8)(28)31109(78)(72)


Other income (expense)
Interest income1(1)(100)

5(5)(100)


Interest expense(1)

(19)(25)624(69)(85)1619


Other (expense) income, net

(1)

(1)NM(1)2(3)(150)


Net income (loss) from continuing operations before income taxes

15(4)(80)(39)31(70)NM


Provision for income taxes

(159)(3)(156)NM(151)(11)(140)NM


Net (loss) income from continuing operations

(158)2(160)NM(190)20(210)NM


Discontinued Operations
Net (loss) income from discontinued operations before income taxes

(731)95(826)NM(684)173(857)NM


Provision for income taxes

(4)(36)3289(16)(54)3870


Net (loss) income from discontinued operations

(735)59(794)NM(700)119(819)NM


Net (loss) income

(893)61(954)NM(890)139(1,029)NM


Net (loss) income from continuing operations

(158)2(160)NM(190)20(210)NM


Net (loss) income from continuing operations attributable to MIC

(158)2(160)NM(190)20(210)NM


Net (loss) income from discontinued operations

(735)59(794)NM(700)119(819)NM


Less: net loss attributable to noncontrolling interests(3)(3)(100)


Net (loss) income from discontinued operations attributable to MIC

(735)59(794)NM(700)122(822)NM


Net (loss) income attributable to MIC

$

(893)$

61(954)NM$

(890)$

142(1,032)NM


Basic (loss) income per share from continuing operations attributable to MIC

$

(1.82)$

0.03(1.85)NM$

(2.19)$

0.24(2.43)NM


Basic (loss) income per share from discontinued operations attributable to MIC

(8.44)0.68(9.12)NM(8.05)1.42(9.47)NM


Basic (loss) income per share attributable to MIC

$

(10.26)$

0.71(10.97)NM$

(10.24)$

1.66(11.90)NM


Weighted average number of shares outstanding: basic

87,030,75186,276,237754,514186,864,95186,075,394789,5571NM — Not meaningful


(1)

Interest expense includes non-cash losses on derivative instruments of an insignificant amount  for the quarter ended September 30, 2020 and $4 million for the nine months ended September 30, 2020, compared with non-cash losses of $1 million and $8 million for the quarter and nine months ended September 30, 2019, respectively.
MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


RECONCILIATION OF CONSOLIDATED NET (LOSS) INCOME TO EBITDA EXCLUDING

NON-CASH ITEMS AND A RECONCILIATION FROM CASH PROVIDED BY OPERATING ACTIVITIES TO FREE CASH FLOWQuarter Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


Nine Months Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


2020


2019


$


%


2020


2019


$


%


($ In Millions) (Unaudited)

Net (loss) income from continuing operations

$

(158)$

2$

(190)$

20


Interest expense, net(1)

19246980


Provision for income taxes

159315111


Depreciation and amortization

28318891


Fees to Manager – related party

581623


Other non-cash expense, net(2)

43412


EBITDA excluding non-cash items –
continuing operations

$

57$

71(14)(20)$

138$

237(99)(42)


EBITDA excluding non-cash items –

continuing operations

$

57$

71$

138$

237


Interest expense, net(1)

(19)(24)(69)(80)


Non-cash interest expense, net(1)

361423


(Provision) benefit for current income taxes

(3)3(2)6


Changes in working capital(3)

6453334


Cash provided by operating activities – continuing operations

44101114220


Changes in working capital(3)

(6)(45)(33)(34)


Maintenance capital expenditures

(3)(4)(12)(13)


Free cash flow – continuing operations

$

35$

52(17)(33)$

69$

173(104)(60)
(1)

Interest expense, net, includes adjustments to derivative instruments, non-cash amortization of deferred financing fees and non-cash amortization of debt discount related to the 2.00% Convertible Senior Notes due October 2023.(2)

Other non-cash expense, net, includes pension expense, non-cash mark to market adjustment of the value of the commodity hedge contracts, non-cash compensation expense incurred in relation to the incentive plans for senior management of our operating businesses, and non-cash gains (losses) related to the write-off or disposal of assets or liabilities. Pension expense consists primarily of interest cost, expected return on plan assets and amortization of actuarial and performance gains and losses. Other non-cash expense, net, excludes the adjustment to bad debt expense related to the specific reserve component, net of recoveries, for which this adjustment is reported in working capital in the above table. See “Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization (EBITDA) excluding non-cash items and Free Cash Flow” above for further discussion.(3)

For the quarter and nine months ended September 30, 2019, the change in working capital includes the current federal income tax liability of $42 million related to the gain on sale of the renewable businesses reported in the results from discontinued operations.
MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


RECONCILIATION OF SEGMENT NET INCOME (LOSS) TO EBITDA

EXCLUDING NON-CASH ITEMS AND A RECONCILIATION FROM CASH PROVIDED

BY (USED IN) OPERATING ACTIVITIES TO FREE CASH FLOW

Atlantic AviationQuarter Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


Nine Months Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


2020


20192020


2019$


$


$


%


$


$


$


%


($ In Millions) (Unaudited)

Revenue

163230(67)(29)491724(233)(32)


Cost of services (exclusive of depreciation and
amortization shown separately below)

54104504817833515747


Gross margin

109126(17)(13)313389(76)(20)


Selling, general and administrative expenses

556271117818574


Depreciation and amortization

2427311767934


Operating income

3037(7)(19)59125(66)(53)


Interest expense, net(1)

(11)(18)739(44)(59)1525


Provision for income taxes

(6)(5)(1)(20)(5)(18)1372


Net income

1314(1)(7)1048(38)(79)


Reconciliation of net income to EBITDA
excluding non-cash items and a
reconciliation of cash provided by
operating activities to Free Cash Flow:
Net income

13141048


Interest expense, net(1)

11184459


Provision for income taxes

65518


Depreciation and amortization

24277679


Other non-cash expense, net(2)

21


EBITDA excluding non-cash items

5464(10)(16)137205(68)(33)


EBITDA excluding non-cash items

5464137205


Interest expense, net(1)

(11)(18)(44)(59)


Non-cash interest expense, net(1)

13815


Provision for current income taxes

(3)(4)(3)(14)


Changes in working capital

64316


Cash provided by operating activities

4749129153


Changes in working capital

(6)(4)(31)(6)


Maintenance capital expenditures

(2)(3)(7)(8)


Free cash flow

3942(3)(7)91139(48)(35)
(1)

Interest expense, net, includes  non-cash adjustments to derivative instruments and non-cash amortization of deferred financing fees.(2)

Other non-cash expense, net, includes primarily non-cash compensation expense incurred in relation to incentive plans and non-cash gains (losses) related to the write-off or disposal of assets or liabilities. Other non-cash expense, net, excludes the adjustment to bad debt expense related to the specific reserve component, net of recoveries, for which this adjustment is reported in working capital in the above table. See “Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization (EBITDA) excluding non-cash items and Free Cash Flow” above for further discussion.
MIC HawaiiQuarter Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


Nine Months Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


2020


20192020


2019$


$


$


%


$


$


$


%


($ In Millions) (Unaudited)

Revenue

3958(19)(33)136183(47)(26)


Cost of product sales (exclusive of depreciation and amortization shown separately below)

25431842851284334


Gross margin

1415(1)(7)5155(4)(7)


Selling, general and administrative expenses

661817(1)(6)


Depreciation and amortization

441212


Operating income

45(1)(20)2126(5)(19)


Interest expense, net(1)

(2)(3)133(7)(8)113


Other expense, net

(1)

(1)NM(1)(2)150


Provision for income taxes(1)1100(4)(5)120


Net income

11911(2)(18)


Reconciliation of net income to EBITDA excluding non-cash items and a
reconciliation of cash provided by operating activities to Free Cash Flow:
Net income

11911


Interest expense, net(1)

2378


Provision for income taxes145


Depreciation and amortization

441212


Other non-cash expense (income), net(2)3(3)10


EBITDA excluding non-cash items

712(5)(42)2946(17)(37)


EBITDA excluding non-cash items

7122946


Interest expense, net(1)

(2)(3)(7)(8)


Non-cash interest expense, net(1)112


Provision for current income taxes(1)(3)(4)


Changes in working capital243


Cash provided by operating

activities

5112439


Changes in working capital(2)(4)(3)


Maintenance capital expenditures

(1)(1)(5)(5)


Free cash flow

48(4)(50)1531(16)(52)NM — Not meaningful


(1)

Interest expense, net, includes non-cash adjustments to derivative instruments related to interest rate swaps and non-cash amortization of deferred financing fees.(2)

Other non-cash expense (income), net, includes primarily non-cash mark-to-market adjustment of the value of the commodity hedge contracts, pension expense, non-cash compensation expense incurred in relation to incentive plans, and non-cash gains (losses) related to the write-off or disposal of assets or liabilities. Pension expense consists primarily of interest cost, expected return on plan assets and amortization of actuarial and performance gains and losses. Other non-cash expense (income), net, excludes the adjustment to bad debt expense related to the specific reserve component, net of recoveries, for which this adjustment is reported in working capital in the above table. See “Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization (EBITDA) excluding non-cash items and Free Cash Flow” above for further discussion.
Corporate and OtherQuarter Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


Nine Months Ended
September 30,


Change
Favorable/(Unfavorable)


2020


20192020


2019$


$


$


%


$


$


$


%


($ In Millions) (Unaudited)

Selling, general and administrative expenses

85(3)(60)3319(14)(74)


Fees to Manager-related party

583381623730


Operating loss

(13)(13)(49)(42)(7)(17)


Interest expense, net(1)

(6)(3)(3)(100)(18)(13)(5)(38)


Other income, net4(4)(100)


(Provision) benefit for income taxes

(153)3(156)NM(142)12(154)NM


Net loss

(172)(13)(159)NM(209)(39)(170)NM


Reconciliation of net loss to EBITDA
excluding non-cash items  and a
reconciliation of cash (used in)
provided by operating activities to
Free Cash Flow:
Net loss

(172)(13)(209)(39)


Interest expense, net(1)

631813


Provision (benefit) for income taxes

153(3)142(12)


Fees to Manager-related party

581623


Other non-cash expense, net(2)

4

51


EBITDA excluding non-cash items

(4)(5)120(28)(14)(14)(100)


EBITDA excluding non-cash items

(4)(5)(28)(14)


Interest expense, net(1)

(6)(3)(18)(13)


Non-cash interest expense, net(1)

2256


Benefit for current income taxes8424


Changes in working capital(3)39(2)25


Cash (used in) provided by operating
activities

(8)41(39)28


Changes in working capital(3)(39)2(25)


Free cash flow

(8)2(10)NM(37)3(40)NMNM — Not meaningful


(1)

Interest expense, net, included non-cash amortization of deferred financing fees and non-cash amortization of debt discount related to the 2.00% Convertible Senior Notes due October 2023.(2)

Other non-cash expense, net, includes primarily non-cash adjustments related to non-cash compensation expense incurred in relation to incentive plans and non-cash gains (losses) related to the write-off or disposal of assets or liabilities. See “Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization (EBITDA) excluding non-cash items and Free Cash Flow” above for further discussion.(3)

For the quarter and nine months ended September 30, 2019, the change in working capital includes the current federal income tax liability of $42 million related to the gain on sale of the renewable businesses reported in the results from discontinued operations.
MACQUARIE INFRASTRUCTURE CORPORATION


RECONCILIATION OF NET INCOME (LOSS) TO EBITDA EXCLUDING
NON-CASH ITEMS AND A RECONCILIATION FROM CASH PROVIDED BY (USED IN) OPERATING

ACTIVITIES TO FREE CASH FLOWFor the Quarter Ended September 30, 2020Atlantic Aviation


MIC Hawaii


Corporate
and Other


Total Continuing
Operations


Discontinued Operations


Total


($ in Millions) (Unaudited)

Net income (loss)


13


1


(172)


(158)


(735)


(893)

Interest expense, net(1)


11


2


6


19


9


28

Provision for income taxes


6153


159


4


163

Impairment(2)


750


750

Depreciation and amortization


24


428


34


62

Fees to Manager-related party
5


55

Other non-cash expense, net(3)
4


4


5


9

EBITDA excluding non-cash items


54


7


(4)


57


67


124

EBITDA excluding non-cash items


54


7


(4)


57


67


124

Interest expense, net(1)


(11)


(2)


(6)


(19)


(9)


(28)

Non-cash interest expense (income), net(1)


12


3


(1)


2

(Provision) benefit for current income taxes


(3)
(3)


1


(2)

Changes in working capital


6
6


8


14

Cash provided by (used in) operating activities


47


5


(8)


44


66


110

Changes in working capital


(6)
(6)


(8)


(14)

Maintenance capital expenditures


(2)


(1)(3)


(12)


(15)

Free Cash Flow


39


4


(8)


35


46


81For the Quarter Ended September 30, 2019Atlantic Aviation


MIC Hawaii


Corporate
and Other


Total Continuing Operations


Discontinued Operations


Total


($ in Millions) (Unaudited)

Net income (loss)


14


1


(13)


2


59


61

Interest expense, net(1)


18


3


3


24


11


35

Provision (benefit) for income taxes


5


1


(3)


3


36


39

Depreciation and amortization


27


431


32


63

Fees to Manager-related party
8


88

Other non-cash expense, net(3)33


(77)


(74)

EBITDA excluding non-cash items


64


12


(5)


71


61


132

EBITDA excluding non-cash items


64


12


(5)


71


61


132

Interest expense, net(1)


(18)


(3)


(3)


(24)


(11)


(35)

Non-cash interest expense, net(1)


3


1


2


6


1


7

(Provision) benefit for current income taxes


(4)


(1)


8


3


(59)


(56)

Changes in working capital(4)


4


2


39


45


17


62

Cash provided by operating activities


49


11


41


101


9


110

Changes in working capital(4)


(4)


(2)


(39)


(45)


(17)


(62)

Maintenance capital expenditures


(3)


(1)(4)


(14)


(18)

Free Cash Flow


42


8


2


52


(22)


30
For the Nine Months Ended September 30, 2020Atlantic Aviation


MIC Hawaii


Corporate
and Other


Total Continuing

Operations


Discontinued Operations


Total


($ in Millions) (Unaudited)

Net income (loss)


10


9


(209)


(190)


(700)


(890)

Interest expense, net(1)


44


7


18


69


34


103

Provision for income taxes


5


4


142


151


16


167

Impairment(2)


750


750

Depreciation and amortization


76


1288


102


190

Fees to Manager-related party
16


1616

Other non-cash expense (income), net(3)


2


(3)


5


4


10


14

EBITDA excluding non-cash items


137


29


(28)


138


212


350

EBITDA excluding non-cash items


137


29


(28)


138


212


350

Interest expense, net(1)


(44)


(7)


(18)


(69)


(34)


(103)

Non-cash interest expense, net(1)


8


1


5


14


4


18

(Provision) benefit for current income taxes


(3)


(3)


4


(2)


(2)


(4)

Changes in working capital


31


4


(2)


33


(12)


21

Cash provided by (used in) operating activities


129


24


(39)


114


168


282

Changes in working capital


(31)


(4)


2


(33)


12


(21)

Maintenance capital expenditures


(7)


(5)(12)


(31)


(43)

Free Cash Flow


91


15


(37)


69


149


218For the Nine Months Ended September 30, 2019Atlantic Aviation


MIC Hawaii


Corporate
and Other


Total Continuing
Operations


Discontinued Operations


Total


($ in Millions) (Unaudited)

Net income (loss)


48


11


(39)


20


119


139

Interest expense, net(1)


59


8


13


80


51


131

Provision (benefit) for income taxes


18


5


(12)


11


54


65

Depreciation and amortization


79


1291


98


189

Fees to Manager-related party
23


2323

Other non-cash expense (income), net(3)


1


10


1


12


(71)


(59)

EBITDA excluding non-cash items


205


46


(14)


237


251


488

EBITDA excluding non-cash items


205


46


(14)


237


251


488

Interest expense, net(1)


(59)


(8)


(13)


(80)


(51)


(131)

Non-cash interest expense, net(1)


15


2


6


23


13


36

(Provision) benefit for current income taxes


(14)


(4)


24


6


(71)


(65)

Changes in working capital(4)


6


3


25


34


(3)


31

Cash provided by operating activities


153


39


28


220


139


359

Changes in working capital(4)


(6)


(3)


(25)


(34)


3


(31)

Maintenance capital expenditures


(8)


(5)(13)


(28)


(41)

Free Cash Flow


139


31


3


173


114


287

(1)

Interest expense, net, includes non-cash adjustments to derivative instruments, non-cash amortization of deferred financing fees and non-cash amortization of debt discount related to the 2.00% Convertible Senior Notes due October 2023.(2)

As part of classifying IMTT as held for sale, the Company recognized an impairment of the IMTT disposal group of $750 million, which includes a goodwill impairment of $725 million reported in discontinued operations for the quarter ended September 30, 2020.(3)

Other non-cash expense (income), net, includes pension expense, non-cash mark-to-market adjustment of the value of the commodity hedge contracts, non-cash compensation expense incurred in relation to the incentive plans for senior management of our operating businesses, and non-cash gains (losses) related to the write-off or disposal of assets or liabilities. Pension expense consists primarily of interest cost, expected return on plan assets, and amortization of actuarial and performance gains and losses. Other non-cash expense, net, excludes the adjustment to bad debt expense related to the specific reserve component, net of recoveries, for which this adjustment is reported in working capital in the above table. See “Earnings Before Interest, Taxes, Depreciation and Amortization (EBITDA) excluding non-cash items and Free Cash Flow” above for further discussion.(4)

For the quarter and nine months ended September 30, 2019, the change in working capital includes the current federal income tax liability of $42 million related to the gain on sale of the renewable businesses reported in the results from discontinued operations.SOURCE Macquarie Infrastructure Corporation

لینک های مربوطه

https://www.micinc.com/