“گوهر پنهان برای سرمایه گذاری” اروپا برای ارائه پیشنهاد بی نظیر خود در هفته تجارت مولداوی 2020

کنفرانس دو روزه در هفتمین سال خود به یک رویداد مجازی که بصورت کاملاً آنلاین در آن برگزار می شود ، منتقل می شود 19 نوامبرهفتم و 20هفتم، پرداختن به روندهای جهانی امروز ، مسائل اقتصادی فعلی و بازار جهانی همیشه در حال تحول.

Rodica Verbeniuc ، مدیر کل آژانس Invest Moldova گفت: “ما از میزبانی MBW2020 در این اوقات دشوار خوشحالیم.” “ما شاهد تغییر جهان ، مشاغل در حال تحول و تغییر و تحول در سطح جهانی هستیم و اطمینان داریم که می توانیم به آنها کمک کنیم تا در مورد عادی گذشته فکر کنند ، چشم اندازهای جدیدی ببینند ، از فرصت های جذاب سرمایه گذاری کشورمان و # رشد_مولدوا استقبال کنند.”

هفته تجارت مولداوی 2020 یک تجربه دیجیتالی تعاملی را به شرکت کنندگان – جامعه تجارت بین الملل – ارائه می دهد. با بحث های میزگرد ، فرصت های عملی شبکه سازی ، مطالعات موردی برای مولداوی مارک های فوق العاده و همچنین شش پنل pitching که طی آن شرکت های محلی پیشنهاد سرمایه گذاری خود را ارائه می دهند ، آن را به رویدادی پویا برای سرمایه گذاران آینده نگر مبدل می کنند!

مهمانان ویژه و سخنرانان اصلی ، بینندگان کلاس جهانی هستند که بینش استراتژیک خود را درباره آینده ما که اکنون تغییر می کند – تجارت ، بازار ، مشاغل ، زندگی اجتماعی ، تجربه مشتری و فرصت های سرمایه گذاری:

  • پروفسور میشیو KAKU ، فیزیکدان ، نویسنده پرفروش ، سخنران مشهور عمومی ، آینده پژوه مشهور ، تأثیرگذار و محبوب کننده علم.
  • Binod K CHAUDHARY ، رئیس گروه Chaudhary ، نپال و CG Corp Global ، متشکل از 160 شرکت و 123 مارک تجاری.

این دستور جلسه همچنین شامل مدیران عامل ، کارشناسان ، سخنرانان دولت ، بنیانگذاران ، صاحبان مشاغل قابل توجه است که عملاً برای به اشتراک گذاشتن ایده ها ، تجربیات ، الهامات و تحولات آینده خود در زمینه های مربوطه تشکیل جلسه می دهند.

این رویداد بسیار پیش بینی شده بینش بی نظیری در مورد چگونگی آن ارائه می دهد مولداوی می تواند با پیشبرد سیاست های متناسب با هدف حمایت از سرمایه گذاران ، به عنوان پل ارتباطی بین شرق و غرب ، و دسترسی به بازار بیش از 1 میلیارد مشتری بالقوه ، از انتظارات سرمایه گذاران فراتر رود. سرمایه گذاری مولداوی تیم به سرمایه گذاران علاقه مند در صرف تجارت خود در مولداوی کمک خواهد کرد.

با ثبت نام در اینجا صندلی خود را در هفته تجارت مولداوی 2020 ذخیره کنید و برای پیگیری مکالمه از # MBW2020 استفاده کنید!

مخاطب:

آلینا مرلیچی
بخش ارتقا Brand برند کشور ، آژانس سرمایه گذاری مولداوی
م: (+373 60) 295 392
E: [email protected]

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1330588/Register_MBW.jpg

منبع آژانس سرمایه گذاری مولداوی