یوتونگ اتوبوس در طول جام جهانی 2022 1002 اتوبوس تهیه می کند ، بزرگترین سفارش اتوبوس برقی تاریخ

یک مراسم امضای آنلاین مال قطر استراتژی اتوبوس برقی روشن است 30 نوامبر، با حضور مال قطر نخست وزیر شیخ خالد بن خلیفه بن عبدالعزیز آل ثانی، وزیر حمل و نقل و ارتباطات جناب آقای جاسم بن سیف احمد AI-Sulaiti ، سفیر چین در قطر ژو ژیان ، مشاور بازرگانی دفتر اقتصادی و بازرگانی سفارت PRC در قطر یانگ سانگ ، مدیر عامل موصلات فهاد سعد القحطانی ، معاون مدیر عامل سازمان مناطق آزاد قطر (“QFZA”) عبدالله المیسناد و مدیر عامل گروه یوتونگ تنگ یوشیانگ.

در طی این رویداد ، اتوبوس یوتونگ همچنین یک توافق نامه چارچوب با QFZA و Mowasalat برای ایجاد یک کارخانه KD در قطر به عنوان قطر دولت همچنان به توسعه زیرساخت های اتوبوس برقی خود ادامه می دهد. قطر 2022 اولین رویداد جام جهانی خواهد بود که بیشترین تعداد اتوبوس های الکتریکی سازگار با محیط زیست را با انتشار صفر مورد استفاده قرار می دهد و اتوبوس Yutong افتخار دارد که بخشی از مأموریت ایجاد یک رویداد ورزشی سبز و پایدار باشد.

“اتوبوس یوتونگ به همکاری نزدیک با شرکای محلی برای تسریع در ساخت سیستم حمل و نقل عمومی با راه حل انرژی سبز ادامه خواهد داد.” شن هوی، GM از اتوبوس Yutong در خاورمیانه. “کارخانه KD برای اتوبوس های EV با سازمان مناطق آزاد قطر (QFZA) و Mowasalat طراحی محلی و ساخت اتوبوس های EV را در قطر، ارائه تجربه و فن آوری بیشتر برای کمک به توسعه پایدار حمل و نقل عمومی محلی. “

برای اتوبوس یوتونگ ، قطر 2022 یکی دیگر از رویدادهای مهم ورزشی بین المللی خواهد بود که شرکت پس از جام جهانی فیفا 2018 در آن خدمات و پشتیبانی را ارائه داده است. روسیه، و همچنین چندین کنفرانس بین المللی مانند جلسات APEC. با توانایی و تجربه برای خدمت رویدادهای مهم بین المللی ، همراه با کیفیت فوق العاده محصولات ، اتوبوس یوتونگ بار دیگر اعتماد مشتری را جلب می کند.

یوتونگ اتوبوس به عنوان یک مبتکر در زمینه اتوبوس های انرژی جدید بین المللی ، پیشگام تحقیق و توسعه صرفه جویی در انرژی اتوبوس ها و اکتشاف انرژی جدید است. اکنون این شرکت به طور کامل در فن آوری های اصلی در طراحی و ساخت وسیله نقلیه دارای انرژی جدید ، مانند تطبیق و بهینه سازی باس EV ، یکپارچه سازی و کنترل سیستم و شارژ بی سیم اتوبوس تسلط یافته است. یوتونگ اتوبوس بزرگترین پایگاه تولید وسایل نقلیه جدید انرژی را در سال تاسیس کرد چین با استفاده از فناوری پیشگام از مرکز تحقیق و توسعه در سطح دولتی خود اقدام کند.

با چنین قدرت ، اتوبوس یوتونگ بیش از 130،000 واحد اتوبوس انرژی جدید به بیش از 350 شهر و همچنین 24 کشور و منطقه در سراسر جهان فروخته است ، از جمله فرانسه، بریتانیای کبیر، استرالیا، شیلی و دانمارک. این شرکت با تأمین کافی نیازهای مشتریان برای محصولات سفارشی ، بی وقفه در حال فعالیت جهانی محصولات جدید انرژی است.

با شروع از ساخت اولین اتوبوس ، تمرکز اتوبوس یوتونگ نه تنها در اتوبوس است ، بلکه با رعایت مفهوم مارک “زندگی بهتر بهتر اتوبوس” ، متعهد به تعمیق همکاری تحت استراتژی برد-برد با طرف های مربوطه به طور مشترک در سفرهای راحت تر ، سبزتر ، کارآمدتر و با کیفیت تر برای حمل و نقل عمومی در آینده فراهم کنید.

درباره یوتونگ

شرکت اتوبوسرانی Zhengzhou Yutong ، یک شرکت تولیدی مدرن است که در زمینه تحقیق و توسعه ، ساخت و فروش اتوبوس تخصص دارد. حجم فروش سالانه آن بیش از 70،000 واحد است و بیش از 130،000 اتوبوس انرژی جدید تا به امروز فروخته شده است. یوتونگ اتوبوس در بیش از 30 کشور در شش قاره جهان با بیش از 30 درصد سهم بازار در جهان و بیش از 15 درصد در سراسر جهان ، اتوبوس هایی با حجم قابل توجه را به فروش می رساند.

برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به http://www.yutong.com مراجعه کنید.

منبع اتوبوس یوتونگ