یونایتد در پاسخ به تقاضای سفر شکرگذاری ، بیش از 1400 پرواز داخلی را به برنامه اضافه می کند

شیکاگو، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یونایتد ایرلاینز انتظار دارد هفته 23 نوامبر از آنجا که مشتریان برای تعطیلات شکرگذاری به دیدار دوستان و خانواده خود می روند از ماه مارس شلوغ ترین حالت را خواهد داشت. امسال یونایتد پیش بینی می کند تقریباً 50٪ از مشتریان یونایتدی که برای شکرگذاری پرواز می کنند کمتر از 30 روز قبل از عزیمت نسبت به سال گذشته که حدود 40٪ از مسافران شکرگذاری کمتر از 30 روز قبل از عزیمت رزرو کرده اند ، سفر خود را رزرو می کنند. یونایتد برای کمک به مشتریان برای برقراری ارتباط مجدد با عزیزان در این فصل تعطیلات ، بیش از 1400 پرواز داخلی را در هفته شکرگذاری اضافه می کند و رزروها را در زمان واقعی کنترل می کند تا در صورت لزوم برای تأمین تقاضای لحظه آخری ، هواپیماهای بزرگتر را جابجا کند.

وی گفت: “ما می دانیم که برای بسیاری از مشتریان ، این فصل تعطیلات ممکن است اولین باری باشد که از زمان ابتلا به بیماری همه گیر در هواپیما هستند و ما متعهد هستیم که به ارائه انعطاف پذیری و تجربه ایمن تر ، تمیز و سفر کمک کنیم.” آنکیت گوپتا، معاون رئيس جمهور و برنامه ريزي شبکه. “در حالی که این فصل مسافرت تعطیلات نسبت به سالهای اخیر کاملا متفاوت به نظر می رسد ، ما همچنان به دنبال همان کتابنامه ای هستیم که در طول سال داریم – تماشای داده ها و اضافه کردن پروازهای بیشتر ، تنظیم برنامه ها و استفاده از هواپیماهای بزرگتر به مشتریان راههای بیشتری برای اتحاد با خانواده یا به مقصد خود برسند. ”

در ماه دسامبر ، این شرکت هواپیمایی انتظار دارد که الگوی سفر مشابهی را با مشتریانی که برای تعطیلات نزدیک به عزیمت رزرو می کنند ، انتخاب کند تا آب و هوای گرم تر و مقصد اسکی را در ایالات متحده، کارائیب و مکزیک. مقصدهای محبوب شامل شهرهای داخل است فلوریدا، هاوایی، کلرادو، مونتانا، کاستاریکا، مکزیک، پورتوریکو و جمهوری دومینیکن. یونایتد انتظار دارد 48 درصد از برنامه کلی خود را در ماه دسامبر نسبت به سال 2019 انجام دهد و روزانه بیش از 140 پرواز را افزایش دهد و ظرفیت را در بیش از 350 مسیر افزایش دهد.

برنامه برجسته برنامه داخلی دسامبر

در ماه دسامبر ، یونایتد قصد دارد 52 درصد از برنامه داخلی خود را در مقایسه با پرواز کند دسامبر 2019، که در مقایسه با 3 واحد افزایش یافته است نوامبر 2020.

یکی از بزرگترین تغییراتی که مسافران تعطیلات ممکن است در سال جاری مشاهده کنند پروازهای اضافی در روزهای اوج سفر از یونایتد است شیکاگو، دنور، هوستون و دروازه های واشنگتن دالس. این شرکت هواپیمایی پروازهای بیشتری را برای اضافه کردن گزینه های بیشتر به مشتریان در این فصل تعطیلات به مسافران خود اضافه می کند. با این تغییرات ، یونایتد انتظار دارد بیش از 200 حرکت اضافی را در روزهای اوج در طول دوره تعطیلات انجام دهد. نکات برجسته برنامه دسامبر یونایتد عبارتند از:

  • خدمات اضافی به مقصد محبوب آب و هوای گرم در فلوریدا و هاوایی، شامل: فورت لودردیل، فورت میرز ، تامپا، میامی و ساحل نخل که در فلوریدا و هونولولو، مائو، کونا و لیهو که در هاوایی.
  • که در هاوایی، یونایتد خدمات بین سرویس را دوباره وارد می کند لس آنجلس و هیلو، شیکاگو و مائو، و همچنین بین نیویورک/نیوارک و هونولولو برای دوره تعطیلات یونایتد همچنین خدمات خود را در 13 مسیر هاوایی افزایش می دهد 17 دسامبر.
  • یونایتد همچنین شش مسیر جدید را بین این دو آغاز خواهد کرد فورت مایرز ، فلوریدا و کلمبوس، ایندیاناپولیس، میلواکی و پیتسبورگ، بین نیویورک/ لاگاردیا و ساحل نخل، و بین میلواکی و تامپا آغاز 17 دسامبر.
  • یونایتد خدمات را به مقصد محبوب اسکی ، از جمله افزایش می دهد آسپن، جکسون هول ، چشمه های بخار آب و ویل، با بیش از 580 سفر رفت و برگشت هفتگی 17 دسامبر.

برنامه برجسته برنامه بین المللی دسامبر

در ماه دسامبر ، یونایتد قصد دارد 43٪ از برنامه بین المللی خود را در مقایسه با پرواز کند دسامبر 2019، که در مقایسه با 4 افزایش است نوامبر 2020. این شرکت هواپیمایی شاهد افزایش تقاضا برای مقاصد ساحلی در سطح بین المللی نیز هستیم ، به ویژه به آمریکای مرکزی، مکزیک و کارائیب. برنامه برجسته برنامه بین المللی دسامبر شامل موارد زیر است:

  • بهره برداری از 40 سفر رفت و برگشت اضافی روزانه در مقایسه با نوامبر.
  • راه اندازی 36 مسیر جدید و برگشت شامل هشت مقصد جدید در آمریکای لاتین.
  • افزایش خدمات در 84 مسیر اضافی به 33 مقصد در آمریکای لاتین شامل لیبریا، کانکون، آروبا، ناسائو و پونتا كنا.
  • در حال رشد خدمات به هند، با سرویس بدون توقف جدید بین شیکاگو و دهلی نو راه افتادن 10 دسامبر و افزایش خدمات بین سانفرانسیسکو و دهلی نو به روزانه
  • افزایش خدمات بین سانفرانسیسکو و تایپه؛ لس آنجلس و سیدنی؛ و نیویورک/نیوارک و بروکسل، بلژیک.

مطالعات نشان می دهد هنگام استفاده از سیستم های فیلتراسیون هوا و ماسک ، خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 کم است. آخرین تحقیقات نشان می دهد هواپیماهای یونایتد از ایمن ترین محیطهای داخلی عمومی است. مطالعه اخیر انجام شده توسط وزارت دفاع ایالات متحده (DOD) نشان داد که خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 در هواپیما تقریباً صفر است به دلیل سیستم های پیشرفته فیلتراسیون هوا یونایتد ، پوشیدن ماسک مورد نیاز و پروتکل های تمیزکاری دقیق هواپیمایی

از زمان شروع همه گیری ، یونایتد پیشگام در تصویب سیاست ها و نوآوری های جدید طراحی شده برای ایمن نگه داشتن کارکنان و مسافران در هنگام مسافرت بوده است. این اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که به مأمورین پرواز ماسک سفارش می داد و به سرعت با مشتریان و کارمندان دنبال می شد. یونایتد همچنین از جمله اولین شرکتهای حمل و نقل ایالات متحده بود که اعلام کرد به مشتریانی که از رعایت خط مشی اجباری شرکت هواپیمایی امتناع می ورزند اجازه نخواهد داد تا زمانی که سیاست ماسک صورت اعمال می شود ، با آنها پرواز کنند. یونایتد همچنین اولین شرکت هواپیمایی ایالات متحده بود که امکان ورود بدون لمس برای مشتریان با چمدان را فراهم می کند و اولین مسافری است که مسافران را ملزم به ارزیابی آنلاین بهداشت قبل از سفر می کند. این شرکت هواپیمایی همچنین اخیراً اعلام کرد که قصد دارد Zoono Microbe Shield ، یک پوشش ضد میکروبی ثبت شده در EPA که پیوندی طولانی مدت با سطوح را ایجاد می کند و رشد میکروب ها را مهار می کند ، قبل از پایان سال به کل خط اصلی و ناوگان سریع خود بکار برد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه راه هایی که یونایتد در حفظ امنیت مشتریان در طول سفر به آنها کمک می کند ، لطفاً از United.com/cleanplus دیدن کنید.

درباره یونایتد

هدف مشترک یونایتد “اتصال مردم. متحد کردن جهان” است. برای اطلاعات بیشتر ، به United.com مراجعه کنید ،United را در توییتر و اینستاگرام دنبال کنید یا در فیس بوک متصل شوید. سهام مشترک والدین یونایتد ، United Airlines Holdings، Inc در Nasdaq با نماد “UAL” معامله می شود.

SOURCE هواپیمایی متحده

لینک های مربوطه

http://www.united.com