3rd Eye معرفی Verif-Eye – اتصال ناوگان به مشتری های آنها در هنگام اتصال رانندگان به کامیون

DOWNERS GROVE ، بیماری، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – 3rd Eye ، بخشی از گروه راه حل های زیست محیطی (ESG) و Dover (NYSE: DOV) ، امروز از انتشار Verif-Eye ™ ، ماژول خدمات منفعل مشتری خود که عکس ها و استثناهای تأیید سرویس را در زمان واقعی جمع آوری می کند ، خبر داد. بدون نیاز به فشار دادن دکمه یا استفاده از تلفن یا رایانه لوحی توسط راننده.

سالهاست که ناوگان هواپیمایی از فناوری تأیید صحت سرویس می خواهند که وابسته به گرفتن عکس از راننده یا فشار دادن دکمه برای تأیید انجام سرویس نیست. با استفاده از ابزارهای دیجیتال 3rd Eye Verif-Eye ، رانندگان اکنون توانایی بهبود تمرکز در مسیر خود را دارند ، در حالی که به Verif-Eye اجازه می دهد تا بقیه کارها را انجام دهد.

وی گفت: “دقت سرویس مسیر به دلایل زیادی همیشه موضوع دشواری برای حمل و نقل بوده است.” پت کارول، رئیس گروه راه حل های زیست محیطی. “کابین خلبان مدرن یک وسیله نقلیه جمع آوری زباله بسیار پیچیده است. درخواست از اپراتورها برای محاسبه الکترونیکی این که آیا سرویس هر روز 1200 بار به طور دقیق ارائه می شود یا خیر ، ضمن اینکه تمرکز خود را روی کارکرد ایمن وسیله نقلیه خود در محله های مسکونی متراکم یا املاک تجاری متمرکز می کند ، می تواند مشکل ساز شود. -Eye این کار را از اپراتور حذف می کند ، در وقت صرفه جویی می کند و به آنها کمک می کند تا وسیله نقلیه را با خیال راحت و کارآمد انجام دهند. “

علاوه بر این ، Verif-Eye به ناوگان هواپیما کمک می کند تا با گرفتن دقیق بیش از حد ، فرصت های اضافی درآمد را شناسایی کنند که به حمل و نقل اجازه می دهد تا با فرصت های بیشتر برای خدمات بیشتر یا ظروف بزرگتر ، به کاربران نهایی خود نزدیک شوند. این به راحتی می تواند رویدادهای سرویس از دست رفته را به دلیل مسدود بودن ظروف تأیید کند زیرا تصویر انسداد را ثبت می کند و اطلاعات را برای اعتبار سنجی اضافی تمبر می کند.

کارول گفت: “Verif-Eye ابزاری عالی برای حمل و نقل است که به آنها امکان می دهد روابط خود را با کاربران نهایی تقویت کنند زیرا اکنون اطلاعات دقیقی دارند که می توانند در مورد خدمات و شرایط مربوط به حوادث سرویس از دست رفته به اشتراک بگذارند.”

Verif-Eye همچنین یکپارچه با Soft-Pak ™ ، بسته ارتباطی مسیر مبتنی بر قرص Mobile-Pak sister خواهرشان ، ادغام می شود. داده های گرفته شده به مجموعه ابزارهای نرم افزاری برنده جایزه Soft-Pak جهت تهیه صورتحساب دقیق می روند.

Verif-Eye بخشی از استراتژی جامع داده های ناوگان ESG Connected Collections ctions بسیار بزرگتر است که جریان غنی از داده ها و گزینه های داده محور را فراهم می کند که به صاحبان ناوگان امکان تصمیم گیری سریعتر را می دهد. برای اطلاعات بیشتر در مورد Optim-Eyes یا مجموعه های متصل ، لطفاً به سایت www.3rdeyecam.com مراجعه کنید یا با نماینده محلی فروش چشم 3 خود صحبت کنید.

درباره چشم سوم:

3rd Eye در سال 2001 تشکیل شده است. این شرکت تجزیه و تحلیل عملکرد / مسیر عملکرد وسیله نقلیه را در زمان واقعی ارائه می دهد و همچنین از سیستم های پیشرفته دوربین برای ضبط و مستند سازی رویدادهای داخل کابین و خارج برای بهبود ایمنی ، قابلیت اطمینان و سودآوری استفاده می کند. عملیات ناوگان جمع آوری 3rd Eye به نوآوری مداوم ، تعالی مهندسی و اخلاق بی عیب و نقص تجاری متعهد است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 3rd Eye ، به سایت www.3rdeyecam.com ، صفحه 3rd Eye در فیس بوک مراجعه کنید یا ما را دنبال کنید توییتر.

درباره ESG:

گروه راه حل های محیطی (“ESG”) مارک های پیشرو در صنعت را شامل می شود ، مانند Heil Environment ، 3rd Eye ، Soft-Pak ، Parts Central ، Marathon®، Bayne و The Curotto-Can® برای ایجاد یک گروه تجهیزات برتر و کاملاً یکپارچه در خدمت صنعت پسماند جامد و بازیافت. ESG از طریق ارتباط گسترده مخاطبان با مشتری ، مهندسی داخلی و قابلیت های ساخت ، شبکه خدمات گسترده و تخصص صنعت اثبات شده ، بر حل مشکلات مشتری از طریق محصولات مسئول محیط زیست و ارائه پشتیبانی در کلاس جهانی متمرکز شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ESG ، به doveresg.com ، صفحه ESG در فیس بوک مراجعه کرده و یا ESG را دنبال کنید توییتر.

درباره دوور:

دوور تولید کننده متنوع جهانی و ارائه دهنده راه حل با درآمد سالانه تقریباً است 7 میلیارد دلار. ما تجهیزات و اجزای نوآورانه ، لوازم مصرفی ، قطعات پس از فروش ، نرم افزار و راه حل های دیجیتال و خدمات پشتیبانی را از طریق پنج بخش عملیاتی: محصولات مهندسی ، راه حل های سوخت رسانی ، تصویربرداری و شناسایی ، پمپ ها و راه حل های فرآیندی و تبرید و تجهیزات غذایی ارائه می دهیم. Dover ترکیبی از مقیاس جهانی ، چابکی عملیاتی ، توانایی مهندسی در سطح جهانی و صمیمیت مشتری برای هدایت بازارهایی است که ما به آنها خدمت می کنیم. تیمی متشکل از 23000 کارمند که بیش از 60 سال با رویکرد کارآفرینی ما شناخته شده است ، طرز تفکر مالکیت را در پیش گرفته و با مشتریان همکاری می کند تا تعریف مجدد آنچه را که ممکن است تعریف کند. دفتر مرکزی آن در داونرز گروو ، ایلینوی، دوور در بورس اوراق بهادار نیویورک تحت عنوان “DOV” معاملات می کند. اطلاعات بیشتر در dovercorporation.com در دسترس است.

تماس با گروه راه حل های زیست محیطی:
جفری سوورتفگر
(423) 648-5257
[email protected]

DoverMedia تماس:
AdrianSakowicz، VP، ارتباطات
(630) 743-5039
[email protected]

تماس با سرمایه گذار Dover:
AndreyGaliuk ، معاون اصلی ، توسعه شرکت و روابط سرمایه گذاران
(630) 743-5131
[email protected]

منبع Dover

لینک های مربوطه

http://www.dovercorporation.com