5th Element Group و WinTogether.org Partner برای راه اندازی مسابقه قرعه کشی خیرخواهانه برای تأمین اعتبار بنیاد روز درختکاری برای زمان ابتکارات درختان®

LINCOLN ، Neb.، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – WinTogether.org دیروز با راه اندازی یک کمپین افتتاحیه برای حمایت از بنیاد روز درختکاری ، از پلت فرم بازی های خیرخواهانه خود خبر داد. زمان درختان ابتکار عمل. این مشارکت توسط 5 Element Group PBC – یک مشاوره تأثیر جهانی – طراحی و مدیریت شده است که دارای سابقه چشمگیری در ایجاد مشارکت های جهانی برای دستیابی به اهداف جهانی ، اتصال عملکرد با هدف است.

پلتفرم WinTogether از اهداف خیرخواهانه پشتیبانی می کند و با ارائه شانس به دست آوردن اقلام لوکس بی نظیر ، جوایز بزرگ نقدی و تجارب یک بار در زندگی ، تعداد زیادی از مردم را برای کمک به مردم اهدا می کند. WinTogether برای به حداکثر رساندن تلاش های خود در جهت افزایش تعامل با اهدا کنندگان ، با iHeartRadio ، AccuWeather ، Gannett Media ، Lottery.com ، نیکوکار همکاری کرده است. جیمی گلد، و دیگر رهبران برجسته در جامعه تأثیر اجتماعی.

“ما اهداكنندگان ، اهداف ، حامیان مالی و توزیع گسترده را برای بازی خیرخواهانه و افزایش بودجه برای اقدامات مختلف اجتماعی خوب گرد هم می آوریم. بنیاد روز درختکاری شریك ایده آل ماست و ما از حمایت از زمان درختان ابتکار عمل ، “گفت تونی دی ماتئو ، مدیر عامل WinTogether.

اکنون در سال دوم خود ، زمان درختان این طرح با هدف الهام بخشیدن به پنج میلیون دستگاه کاشت درخت جدید و کاشت 100 میلیون درخت در جنگل ها و جوامع سراسر جهان تا سال 2022 – صد و پنجاهمین سالگرد روز درختکاری – با حمایت از اهدا کنندگان جدید و موجود است. این طرح از درختان به عنوان روشی ساده و قدرتمند برای حفظ مایحتاج جهانی مانند هوای پاک و آب استفاده می کند که به طور فزاینده ای مورد خطر قرار می گیرند.

“با کاشت درختان در سراسر کره زمین ، بنیاد Arbor Day در حال سرمایه گذاری قابل توجهی در آینده جمعی ما است – راه را برای سلامتی و رفاه مردم در این نسل و نسل های آینده هموار می کند.” دن لمبه، رئیس بنیاد روز درختکاری. “ما نمی توانیم یک روز دیگر صبر کنیم تا اقدامی انجام دهیم – زمان درختان اکنون است.”

کمک های مالی جمع شده در بستر WinTogether مستقیماً بنیاد Arbor Day را در هدف خود برای کاشت 100 میلیون درخت پشتیبانی می کند. و هرکسی که اهدا کند برای برنده شدن تسلا سایبرتراک جدید که هنوز عرضه نشده است ، وارد می شود.

مدیرعامل 5th Element گفت: “این برای همه افراد درگیر و کره زمین یک کاره عالی است.” جیم ون اردن. “وقتی نوبت به کاشت درخت می رسد ، هیچ سازمانی بهتر از بنیاد روز درختکاری وجود ندارد و WinTogether بسیاری از افراد جدید را به این هدف می آورد.”

برای اهدا و یا کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابتکار زمان برای درختان یا نحوه مشارکت ، لطفاً به WinTogether.org یا TimeforTrees.org مراجعه کنید.

درباره بنیاد روز درختکاری
بنیاد Arbor Day که در سال 1972 تاسیس شد ، با بیش از یک میلیون عضو ، حامی و شریک باارزش ، تبدیل به بزرگترین سازمان غیرانتفاعی عضویت برای کاشت درختان شد. در طول 45 سال گذشته ، بیش از 300 میلیون درخت بنیاد روز درختکاری در محله ها ، جوامع ، شهرها و جنگل ها در سراسر جهان کاشته شده است. چشم انداز ما کمک به دیگران برای درک و استفاده از درختان به عنوان راه حلی برای بسیاری از مسائل جهانی است که امروز با آن روبرو هستیم ، از جمله کیفیت هوا ، کیفیت آب ، تغییر آب و هوا ، جنگل زدایی ، فقر و گرسنگی. بنیاد روز درختکاری ، به عنوان یکی از بزرگترین بنیادهای حفاظت از جهان ، از طریق اعضا ، شرکا و برنامه های خود ، ذی نفعان و جوامع را در سراسر جهان آموزش می دهد و آنها را درگیر می کند تا خود را در مأموریت خود برای کاشت ، پرورش و جشن درختان مشارکت دهند. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.arborday.org مراجعه کنید.

درباره WinTogether
WinTogether.org یک پلت فرم قرعه کشی خیرخواهانه است که مرکز آن ایجاد آینده بشردوستی است. WinTogether کمک های خیرخواهانه خود را تغییر می دهد تا به طور اساسی نحوه تعامل با اهدا کنندگان خود و جمع آوری کمک مالی را تغییر دهد. آنها از طریق پلتفرم جهانی خود قرعه کشی های خیرخواهانه را ارائه می دهند تا با ارائه تجارب یک بار در زندگی ، جوایز نقدی بزرگ و جوایز لوکس ، اهدا کنندگان را تشویق به اقدام کنند. WinTogether با 17 هدف توسعه پایدار سازمان ملل متحد همسو شده و با برخی از بزرگترین سازمانهای غیرانتفاعی در جهان همکاری می کند تا کانال جدیدی را برای افزایش آگاهی ، جذب سرمایه و دستیابی به اهدا کنندگان جدید در سراسر جهان فراهم کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.wintogether.org مراجعه کنید.

درباره گروه 5 عنصر
5th Element Group PBC یک مشاوره تأثیرگذاری جهانی است. 5th Element توسط Forbes به عنوان “یک شبکه برجسته برجسته جهانی” و توسط مجله Real Leaders به ​​عنوان “Maestro of the Omniwin” توصیف شد ، به دلیل ایجاد مشارکت های بی سابقه ای که باعث رشد شرکت ها ، جذب استعدادهای برتر و نتیجه مثبت می شود ، شهرت جهانی کسب کرده است. در مورد جامعه و محیط زیست تیم 5 با همکاری با برخی از معتبرترین سازمانهای غیرانتفاعی ، بر اثبات این تز متمرکز است که مدیران و سرمایه گذاران برندهای تجاری می توانند با انجام کارهای بهتر عملکرد بهتری داشته باشند. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.5thelement.group مراجعه کنید.

تصاویر مرتبط

image1.jpg

منبع 5 عنصر