ACL Airshop برنده جایزه نوآوری اخبار Cargo News برای برنامه FindMyULD می شود

مارک تجاری برنامه FindMyULD به طور خاص برای افزایش نیاز به داده ها از پایان به پایان در معاملات محموله های هوایی ، در کل اکوسیستم جهانی صنعت بار هوایی طراحی شده است. از دقت موقعیت و موقعیت گرفته تا بارکدگذاری و اسکن و ردیابی بلوتوث ، FindMyULD همه را جمع می کند ACL Airshop’s خدمات مدیریت ULD در یک ابزار یکپارچه – “کف دستت“برای شرکتهای هواپیمایی ، مجریان و مراکز حمل بار.

هارولد الفرینگ، مدیر فناوری برای ACL Airshop، گفت: “ما به طور مداوم در فناوری های جدید مربوط به بار با هدف افزایش کارایی و صرفه جویی در هزینه برای ما سرمایه گذاری کرده ایم مشتریان خطوط هوایی. ما واقعاً مفتخریم که این افتخار را دریافت می کنیم ، خصوصاً در کنار چنین فینالیست های فوق العاده عالی. VRR، به عنوان مثال ، یک شریک استراتژیک برای است ACL Airshop، و ما با ظروف جدید تاشو جدید VRR در بازار بودیم. ما به پیشرفت ادامه خواهیم داد ، همیشه گوش دادن مشتری ها برای بهبود مستمر. فناوری به ما تمایز جدی جدی در رقابت داده است. ”

ACL Airshop به ما افتخار می کند فرهنگ با عملکرد بالا، و این جایزه سلاح مخفی ما را برجسته می کند: مردم، “گفت استیو تاونز، مدیر عامل از ACL Airshop و بنیانگذار رنجر هوافضا. “FindMyULD، کنترل ULD، ردیابی بلوتوث، و دیگر نوآوری های فناوری به عنوان ایده های خوب شروع کردیم و از طریق ما شتاب می گرفتیم تیم های حرفه ای کارآفرینی سراسر دنیا.”

ACL Airshop در چند سال گذشته به بیش از 50 قطب بزرگ حمل بار در شش قاره رسیده است ، و موجودی زیادی از ULD ها را برای اجاره کوتاه مدت یا قراردادهای بلند مدت آماده کرده است که خطوط هوایی به آنها نیاز دارند – در هر مکان و هر زمان. این شرکت با گسترش سیستم خدمات جهانی خود ، در حال توسعه مقیاس و کارایی بهتر است. تقریباً 4 دهه در حال رشد ، ACL Airshop تبدیل به یک فروشگاه یک مرحله ای در زمینه لیزینگ ، فروش ، تعمیرات ، کنترل لجستیک دستگاه های واحد بار و تولید قطعات کنترل بار شده است. ابتکارات فناوری آن اکنون در سراسر هر شغل تجاری جریان دارد عامل شتاب دهنده

ACL Airshop LLC یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به منابع رنجر ایرشاپ، شرکت ، آخرین پلت فرم تلفیق هوافضا ایجاد شده توسط Ranger Aerospace و 4 شریک بزرگ سرمایه گذاری نهادی آن.

برای اطلاعات بیشتر: http://www.aclairshop.com و www.rangeraerospace.com. برنامه موبایل هر کجا برنامه ارائه یا فروخته شود به صورت رایگان در دسترس است ، فقط “FindMyULD” را وارد کنید. جزئیات مربوط به آن را می توان در www.FindMyULD.com بررسی کرد ، و یک فیلم سریع در مورد برنامه در کانال YouTube شرکت وجود دارد: https://www.youtube.com/watch؟v=XNQyWVtPNls.

* ULD = “دستگاه بار واحد” نامگذاری صنعت برای پالت های بار هوایی ، کانتینرها و دستگاه های کنترل بار مربوطه. این محصولات مورد تأیید FAA برای انجام پروازهای ایمن با محموله های داخل هواپیما ضروری است. دستگاه بارگیری واحد (قدیمی) یا یک پالت هواپیما و پالت + ترکیب تور یا یک ظرف هواپیما است. ULDs قطعات هواپیما قابل جابجایی هستند که تحت الزامات دقیق مقامات هواپیمایی کشوری از طراحی ، آزمایش ، تولید و عملیات ، تا تعمیر و نگهداری قرار دارند. یک هواپیمای ارزشمند قدیمی باید از نظر ساختاری توانایی مهار بارها و ایجاد حفاظت کافی از سیستم ها و ساختار هواپیما در حین پرواز را داشته باشد. با حدود 1 میلیون هواپیمای ULD در خدمت که ارزش جایگزینی بیش از آنها را نشان می دهد 1 میلیارد دلار (ایالات متحده) ، ULDs دارایی های گران قیمتی هستند که نیاز به رسیدگی صحیح دارند.

این ویدئو کل مراسم جوایز برگزار شده را پوشش می دهد 29 اکتبر، 2020:

https://www.youtube.com/watch؟v=ecqUJtsjQ5g

https://www.aircargonews.net/airlines/everyones-a- یک-برنده-در-اتومبیل-باربری-اخبار-جدید /

SOURCE Ranger Aerospace

لینک های مربوطه

http://www.rangeraerospace.com