Aeromexico بودجه دوم را تحت اعتبارات مالی Tranche 1 و Tranche 2 ترسیم می کند

مکزیکوسیتی، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Grupo Aeroméxico ، S.A.B. de C.V. (“Aeromexico” یا “شرکت”) (BMV: AEROMEX) اعلام می کند ، به عنوان پیگیری رویدادهای مربوطه قبلی خود به تاریخ 13 آگوستهفتم و 19هفتم، 9 سپتامبرهفتم و 9 اکتبرهفتم، در مورد (الف) اطمینان از تعهد الف 1 دلار آمریکا، 000 میلیون ارشد وام دارنده مالکیت فوق العاده برتر چند مرحله ای در اختیار داشتن وام مدت دار (“تسهیلات DIP”) ، (ب) بودجه اولیه 100 میلیون دلار آمریکا وامهای Tranche 1 تحت تسهیلات DIP ، و (ج) تصویب نهایی تسهیلات DIP توسط قاضی Shelley C. Chapman از دادگاه ورشکستگی ایالات متحده برای منطقه جنوبی نیویورک (“دادگاه فصل 11”) ، شرایط به دلیل درخواست پرداخت مبلغ برداشت نشده از تسهیلات ترانش 1 (100 میلیون دلار آمریکا) و موجودی اولیه تحت ترانش 2 (175 میلیون دلار آمریکا) (در مجموع “پرداخت دوم”) برآورده شده است ، و شرکت چنین ثانویه ای را دریافت کرده است پرداخت با توجه به تحقق اهداف ، شرایط اضافی و نقاط عطف ، قرعه کشی های بعدی تحت تسهیلات DIP ، با حداقل مبلغ 100 میلیون دلار آمریکا ، در اختیار شرکت قرار خواهد گرفت.

Andrés Conesa ، مدیر عامل شرکت Aeromexico ، اظهار نظر کرد: “بودجه پرداخت دومین مرحله مهم دیگری در روند تجدید ساختار در حال انجام برای Aeromexico است ، که نقدینگی ما را برای ادامه انجام تعهدات مداوم خود به صورت منظم فراهم می کند. استفاده از بودجه اضافی تحت تسهیلات DIP در آینده ، از ادامه فعالیتهای ما در طی روند بازسازی داوطلبانه پشتیبانی خواهد کرد. ما از حمایت مداوم همکاران ، اتحادیه ، مقامات ، هیئت مدیره و همه ذینفعان حمایت و تشکر می کنیم. ”

همچنین ، دادگاه فصل 11 همچنین پس از دادرسی امروز ، توافقنامه شرکت را در مورد قرارداد وام تأمین شده توسط برخی مطالبات دریافتی بین شرکت ، Deutsche Bank Trust Company Americas ، به عنوان نماینده اداری و طرف وام دهندگان آن (با هم ، “احزاب وام دهنده”) تأیید کرد. ) ، که اختلافات احتمالی مربوط به قرارداد وام بین شرکت و احزاب وام دهنده را حل می کند.

Aeromexico به روند منظم بازسازی مالی داوطلبانه تحت فرآیند فصل 11 ادامه خواهد داد ، در حالی که همچنان به کار خود ادامه می دهد و خدمات را به مشتریان خود ارائه می دهد و کالاها و خدمات مورد نیاز برای عملیات را از تامین کنندگان خود قرارداد می دهد. این شرکت به استفاده از مزایای فصل 11 برای تقویت موقعیت مالی و نقدینگی ، محافظت و حفظ عملیات و دارایی ها و اعمال تنظیمات لازم برای مدیریت تأثیر COVID-19 ادامه خواهد داد.

این بیانیه مطبوعاتی حاوی اظهارات آینده نگرانه خاصی است که بیانگر دیدگاه ها و یا انتظارات فعلی شرکت و مدیریت آن با توجه به عملکرد ، تجارت و رویدادهای آینده آن است. ما از کلماتی مانند “باور” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “انتظار” ، “قصد” ، “هدف” “تخمین” ، “پروژه” ، “پیش بینی” ، “پیش بینی” ، “راهنما” استفاده می کنیم “باید” و سایر عبارات مشابه برای شناسایی عبارات آینده نگر ، اما آنها تنها راه شناسایی چنین عباراتی نیستند. چنین اظهاراتی در معرض خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات است. ما به شما هشدار می دهیم که تعدادی از عوامل مهم می توانند نتایج واقعی را از برنامه ها ، اهداف ، انتظارات ، برآوردها و اهداف بیان شده در این نسخه متفاوت کنند. شرکت هیچ تعهدی ندارد و صریحاً از هرگونه قصد و تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، صرف نظر می کند.

درباره Grupo Aeromexico
Grupo Aeroméxico، S.A.B. de C.V. یک شرکت هلدینگ است که شرکت های تابعه در آن در هواپیمایی تجاری مشغول هستند مکزیک و ارتقا برنامه های وفاداری مسافران. Aeromexico ، مکزیک شرکت هواپیمایی جهانی ، مرکز عملیات اصلی خود را در ترمینال 2 از مکزیکوسیتی فرودگاه بین المللی. شبکه مقصد آن به داخل رسیده است مکزیک، ایالات متحده، کانادا، آمریکای مرکزی، آمریکای جنوبی، آسیا و اروپا. ناوگان عملیاتی فعلی این گروه شامل هواپیماهای بوئینگ 787 و 737 و همچنین آخرین نسل Embraer 190 است. Aeromexico یکی از شرکای بنیانگذار SkyTeam است ، اتحادی که 20 سال را جشن می گیرد و در بیش از 170 کشور جهان از طریق 19 شرکت هواپیمایی شریک امکان اتصال را فراهم می کند. Aeromexico یک سیستم مدیریت بهداشت و بهداشت (SGSH) ایجاد و پیاده سازی کرد تا از مشتریان و همکاران خود در تمام مراحل فعالیت خود محافظت کند.
www.aeromexico.com
www.skyteam.com

SOURCE Grupo Aeromexico S.A.B. de C.V.

لینک های مربوطه

http://www.aeromexico.com