Aeva ، سازنده اولین LiDAR 4D روی تراشه ، که از طریق ترکیب تجارت با InterPrivate Acquisition Corp در NYSE لیست می شود.

 • Aeva Inc (“Aeva”) پیشروترین ارائه دهنده راه حلهای جامع درک در Silicon Photonics برای کاربردهای گسترده در بازارهای خودرو ، الکترونیک مصرفی ، بهداشت مصرف کننده ، صنعتی و امنیتی است.
 • پیشگامانه 4D LiDAR Aeva در تراشه ترکیبی از اندازه گیری سرعت فوری و عملکرد دوربرد با هزینه های مقرون به صرفه برای تجاری سازی در مقیاس سیلیکون است.
 • Aeva سرمایه گذاری های استراتژیکی از پورشه SE ، سهامدار عمده گروه VW دریافت کرده است.
 • شرکای تجاری Aeva همچنین شامل سایر OEM های برتر خودرو و بازیکنان برجسته تحرک و فناوری در جهان هستند.
 • در ماه سپتامبر ، Aeva همکاری تولید با ZF را برای تولید و توزیع اولین درجه 4D LiDAR خودرو به مشتریان جهانی OEM اعلام کرد.
 • ترکیبی از مشاغل برای ارائه تا 363 میلیون در درآمد ناخالص متشکل از InterPrivate 243 میلیون دلار در امانت[1] و یک 120 میلیون دلار PIPE سهام عادی کاملا متعهد در 10.00 دلار هر سهم ، از جمله سرمایه گذاری های Adage Capital و Porsche SE.
 • انتظار می رود ارزش یک شرکت ترکیبی برابر ارزش سهام پس از معامله داشته باشد 2.1 میلیارد دلار و انتظار می رود به دنبال بسته شدن معامله پیش بینی شده در Q1 2021 ، در NYSE تحت نماد تیک تیک AEVA ذکر شود.
 • تمام سهامداران Aeva ، از جمله Lux Capital ، Canaan Partners و Lockheed Martin ، سهام خود را از طریق انتقال Aeva به شرکت با نام عمومی حفظ خواهند کرد.
 • Aeva قصد دارد از 100٪ خالص درآمد حاصل از معامله برای تسریع رشد و تجارت خود استفاده کند.

InterPrivate Acquisition Corp (“InterPrivate”) (NYSE: IPV) ، یک شرکت خرید منظور ویژه ، امروز اعلام کرد که با Aeva ، Inc (“Aeva”) ، اولین شرکتی که ارائه یک پلت فرم ادراکی ساخته شده از پایه بر روی سیلیکون فوتونیک برای کاربرد در مقیاس گسترده در خودرو ، الکترونیک مصرفی و سایر بخشها. با بسته شدن معامله ، شرکت ترکیبی “Aeva، Inc” تغییر نام می یابد. و انتظار می رود که همچنان در بورس اوراق بهادار نیویورک ثبت شود و با نماد “AEVA” تجارت کند.

در سال 2017 توسط مهندسان سابق اپل تاسیس شد سروش صالحیان و مینا رزک و توسط یک تیم چند رشته ای متشکل از بیش از 100 رهبر ، مهندس و اپراتور باتجربه ، Aeva به طور فعال با سی بازیکن برتر در رانندگی خودکار و خودمختار در مسافر ، کامیون و تحرک درگیر است.

 • در سال 2019 ، Aeva همکاری خود را با نهاد رانندگی هوشمند خودمختار آئودی اعلام کرد. Aeva همچنین با چندین سیستم عامل اتومبیل سواری ، کامیون و تحرک برای تصویب بیشتر ADAS و برنامه های خودمختار همکاری کرده است.
 • Aeva با ZF ، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان ردیف 1 خودروی برتر در جهان برای تولید OEM ، در مشارکت تولید است تا اولین کارخانه تولید 4D LiDAR را از کارخانه های تولید ZF انتخاب کند. این همکاری – تخصص Aeva در فن آوری FMCW LiDAR همراه با تجربه ZF در صنعتی سازی سنسورهای درجه اتومبیل – نشان دهنده یک تعهد اصلی برای تسریع تولید انبوه فناوری 4D LiDAR ایمن و مقیاس پذیر است.

Aeva با پشته نرم افزاری قدرتمند خود قصد دارد بستر ادراک خود را به طیف وسیعی از صنایع فراتر از خودرو ، از جمله لوازم الکترونیکی مصرفی ، سلامت مصرف کننده ، رباتیک صنعتی و امنیت وارد کند.

برخلاف میراث LiDAR که به فناوری Time of Flight (ToF) متکی است و فقط عمق و بازتابندگی را اندازه گیری می کند ، راه حل پیشگامانه Aeva از یک فناوری منحصر به فرد موج مداوم با فرکانس مدولاسیون (FMCW) منحصر به فرد برای اندازه گیری سرعت علاوه بر عمق ، بازتابندگی و حرکت اینرسی استفاده می کند. فناوری نوآورانه FMCW Aeva به طور قابل توجهی انرژی کمتری نسبت به سایر فن آوری های موجود ، از جمله ToF ، برای ایجاد درک در برنامه های گسترده با هزینه پیشرو در صنعت ، مصرف می کند.

وی گفت: “از ابتدا چشم انداز ما ایجاد یک سیستم سنجش کاملاً جدید برای امکان درک در همه دستگاه ها بوده است. این نقطه عطف سرعت ما را در جهت ارائه الگوی بعدی درک به برنامه های بازار انبوه ، نه تنها در خودرو بلکه در مصرف کننده و سایر کشورها تسریع می کند.” سروش صالحیان، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Aeva.

مینا رزک، بنیانگذار و CTO در Aeva ، گفت: “از ابتدا ، ما معتقد بودیم که تنها راه دستیابی به جام مقدس LiDAR ادغام در تراشه است. در طول چهار سال گذشته ، ما این کار را با استفاده از منحصر به فرد Aeva انجام دادیم. رویکرد منسجم FMCW. با اعلامیه امروز ، ما می توانیم از تلاش های توسعه ای خود برای گسترش به بازارهای جدید استفاده کنیم که قبلاً به سادگی امکان پذیر نبود. ”

احمد فتوه، رئیس و مدیر ارشد اجرایی InterPrivate گفت: “ما مشتاقانه منتظر ترکیب ما با Aeva هستیم ، که در بین 100+ هدف ادغام مورد ارزیابی قرار گرفت ، برجسته بود. فن آوری پیشرفت شرکت ترکیبی از مزایای اصلی LiDAR ، Radar ، Motion است. سنجش و چشم انداز در یک تراشه جمع و جور. در نتیجه این معامله ، از جمله جایگذاری خصوصی بزرگ PIPE ، انتظار نمی رود که Aeva به بودجه اضافی برای دستیابی به جریان نقدی قابل توجه از طریق مشارکت تجاری با مشتریان کلاس جهانی نیاز داشته باشد. سروش ، مینا و تیم آنها انقلابی در راه حل های سنجش نه تنها برای صنعت خودرو بلکه در نهایت در همه دستگاه ها ایجاد کرده اند. “

بررسی اجمالی معامله

شرکت ترکیبی دارای ارزش سهام پیش درآمد ضمنی تقریباً خواهد بود 2.1 میلیارد دلار در زمان بسته شدن ، سهامداران موجود Aeva بلافاصله پس از بسته شدن ، تقریباً 80٪ سهام منتشر شده و معوق سهام عادی شرکت ترکیبی را در اختیار خواهند گرفت.

درآمد نقدی در ارتباط با معامله از طریق ترکیبی از (i) صدور تقریباً بودجه تأمین می شود 120 میلیون دلار سهام عادی از طریق قرار دادن خصوصی کاملاً متعهد در 10.00 دلار به ازای هر سهم ، از جمله سرمایه گذاری های Adage Capital و Porsche SE ، (ii) انتشار 1.7 میلیارد دلار سهام عادی جدید InterPrivate به سهامداران فعلی Aeva مشمول تعدیلات عادی و (III) 243 میلیون دلار وجوه نقدی که با اعتماد به شرط عدم بازخرید توسط سهامداران عمومی موجود InterPrivate نگهداری می شود.

هیئت مدیره InterPrivate و Aeva به اتفاق آراously ترکیب تجاری پیشنهادی را تأیید کرده اند. تکمیل ترکیب تجاری پیشنهادی منوط به تأیید سهامداران InterPrivate و Aeva و رضایت یا چشم پوشی از سایر شرایط بسته شدن عادی است ، از جمله بیانیه ثبت که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار موثر شناخته می شود (“SEC”) ) ، و انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2021 رخ دهد.

پس از اتمام معامله ، Aeva تیم مدیریتی باتجربه خود را حفظ خواهد کرد. سروش صالحیان به عنوان مدیر ارشد اجرایی ادامه خواهد داد ، مینا رزک به عنوان مدیر ارشد فناوری ادامه خواهد داد و سوراب سینا به عنوان مدیر ارشد مالی ادامه خواهد داد.

مشاوران

مورگان استنلی و شرکت LLC به عنوان مشاور مالی و نماینده کارگزار خصوصی در ارائه خدمات PIPE و گرینبرگ تراوریگ به عنوان مشاور حقوقی InterPrivate خدمت می کنند. اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC به عنوان مشاور بازار سرمایه فعالیت می کند و Latham & Watkins LLP به عنوان مشاور حقوقی Aeva فعالیت می کند. اوراق بهادار Credit Suisse (ایالات متحده آمریکا) LLC همچنین به عنوان نماینده استقرار در PIPE برای InterPrivate خدمت می کرد. علاوه بر این ، دیویس پولک & Wardwell LLP به عنوان مشاور حقوقی مورگان استنلی و شرکت LLC و Credit Suisse اوراق بهادار خدمت می کند (ایالات متحده آمریکا) LLC

تماس کنفرانس سرمایه گذاران
برای گوش دادن به تماس کنفرانس سرمایه گذاران ، اینجا را کلیک کنید.

درباره آوا

Aeva در سال 2017 توسط تاسیس شد سروش صالحیان و مینا رزک، هر دو رهبر سابق مهندسی اپل و نیکون هستند. دفتر مرکزی آن در مانتین ویو ، کالیفرنیا، Aeva در حال ایجاد نسل بعدی حس و درک برای وسایل نقلیه خودمختار و فراتر از آن است. Aeva توسط Adage Capital ، Porsche SE ، Lux Capital و Canaan Partners پشتیبانی می شود. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.aeva.com.

درباره InterPrivate Acquisition Corp.

InterPrivate یک شرکت چک سفید است که به منظور ایجاد ادغام ، مبادله سهام ، خرید دارایی ، خرید سهام ، سرمایه بزرگ ، سازماندهی مجدد یا سایر ترکیب تجاری مشابه با یک یا چند کسب و کار یا نهاد سازمان یافته است. InterPrivate توسط شرکتهای وابسته کنترل می شود احمد م. فتاح، رئیس و مدیر ارشد اجرایی و InterPrivate LLC ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی که توسط آقای فتوه تاسیس شده و به نمایندگی از کنسرسیومی از دفاتر خانواده با مشارکت حامیان مالی مستقل از صنایع خصوصی و سرمایه های خطر پذیر سرمایه گذاری می کند. InterPrivate با استفاده از شبکه حامیان مالی مستقل ، دفاتر خانوادگی و شرکتهای خصوصی و سرمایه های خطرپذیر ، تلاش خود را بر ارزیابی اهداف ترکیبی تجارت متمرکز کرد. InterPrivate یک شرکت در حال رشد است که در قانون شروع فعالیت های کسب و کار ما در سال 2012 تعریف شده است.

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی شامل اظهارات آینده نگرانه ای به معنای قوانین اوراق بهادار فدرال در رابطه با معامله پیشنهادی بین Aeva و InterPrivate ، از جمله اظهارات مربوط به مزایای معامله ، زمان پیش بینی شده معامله ، خدمات ارائه شده توسط Aeva و بازارهایی که در آن فعالیت می کند ، و نتایج آینده پیش بینی شده Aeva. این گفته های آینده نگر به طور کلی با کلمات “باور” ، “پروژه” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “تخمین” ، “قصد” ، “استراتژی” ، “آینده” ، “فرصت” ، “طرح” مشخص می شوند “” ممکن است “،” باید “،” خواهد شد “،” می شود “،” خواهد شد “،” ادامه خواهد یافت “،” به احتمال زیاد نتیجه می شود “و عبارات مشابه. اظهارات رو به جلو پیش بینی ها ، پیش بینی ها و سایر اظهارات درباره وقایع آینده است که براساس انتظارات و فرضیات فعلی استوار است و در نتیجه ، در معرض خطرات و عدم اطمینان است. عوامل بسیاری می توانند باعث شوند وقایع واقعی آینده با بیانیه های آینده نگر در این بیانیه مطابقت داشته باشد ، از جمله ، اما نه محدود به: (1) خطر عدم انجام به موقع یا به موقع بودن معامله ، که ممکن است بر قیمت اوراق بهادار InterPrivate تأثیر منفی می گذارد ، (ii) خطر عدم انجام معامله در مهلت ترکیبی تجارت InterPrivate و عدم موفقیت در دستیابی به تمدید مهلت ترکیبی تجارت در صورت درخواست InterPrivate ، (iii) عدم تأمین شرایط اتمام معامله ، از جمله تصویب توافق نامه ترکیبی تجارت توسط سهامداران InterPrivate و Aeva ، رضایت حداقل مبلغ حساب اعتماد پس از بازخرید توسط سهامداران عمومی InterPrivate و دریافت برخی مصوبات دولتی و نظارتی ، ( iv) عدم ارزیابی شخص ثالث در تعیین پیگیری یا عدم انجام معامله پیشنهادی n ، (v) وقوع هر رویداد ، تغییر یا شرایط دیگری که می تواند منجر به خاتمه توافق نامه و برنامه ادغام شود ، (vi) تأثیر اعلامیه یا معلق بودن معامله بر روابط تجاری ، عملکرد Aeva ، و تجارت به طور کلی ، (vii) این خطر را دارد که معامله پیشنهادی برنامه های فعلی Aeva و مشکلات احتمالی در حفظ کارکنان Aeva را به عنوان یک نتیجه از معامله پیشنهادی مختل کند ، (viii) نتیجه هر گونه دادرسی قانونی که ممکن است علیه Aeva یا علیه InterPrivate تشکیل شود مربوط به توافق نامه و برنامه ادغام یا معامله پیشنهادی ، (ix) توانایی حفظ لیست اوراق بهادار InterPrivate در بورس اوراق بهادار نیویورک ، (x) قیمت اوراق بهادار InterPrivate به دلیل عوامل مختلف بی ثبات است ، از جمله تغییر در صنایع رقابتی و بسیار تنظیم شده که Aeva قصد فعالیت در آنها را دارد ، تغییرات عملکرد در رقبا ، تغییرات در قوانین و مقررات تجارت Aeva و تغییرات در ساختار سرمایه ترکیبی ، (xi) توانایی اجرای برنامه های تجاری ، پیش بینی ها و سایر انتظارات پس از اتمام معامله پیشنهادی ، و شناسایی و تحقق فرصت های اضافی ، (xii) خطر رکود و احتمال تغییر سریع در صنعت کاملاً رقابتی که Aeva در آن فعالیت می کند ، (xiii) این خطر که Aeva و همکاران فعلی و آینده آن قادر به توسعه و تجارت موفقیت آمیز محصولات یا خدمات Aeva نباشند ، یا تاخیرهای قابل توجهی در انجام این کار تجربه کنند ، (xiv) خطری که ممکن است Aeva هرگز به سودآوری نرسد و آن را حفظ کند. (xv) ریسکی که Aeva برای اجرای برنامه تجاری خود به سرمایه اضافی نیاز دارد ، که بسیاری از آنها با شرایط قابل قبول یا به هیچ وجه در دسترس نیستند. (xvi) خطری که شرکت پس از ترکیب در مدیریت رشد و گسترش عملیات خود با مشکل روبرو می شود ، (xvii) این خطر که تأمین کنندگان و تولیدکنندگان شخص ثالث قادر به انجام کامل و به موقع تعهدات خود نباشند ، (xviii) خطر مسئولیت محصول یا دعاوی نظارتی یا دادرسی مربوط به محصولات و خدمات Aeva ، (xix) این خطر که Aeva قادر به تأمین یا محافظت از مالکیت معنوی خود نباشد و (xx) خطر عدم تأیید اوراق بهادار شرکت پس از ترکیب برای لیست در بورس اوراق بهادار نیویورک یا در صورت تأیید ، لیست را حفظ کنید. لیست عوامل فوق جامع نیست. شما باید عوامل پیش رو و سایر خطرات و عدم اطمینان توصیف شده در بخش “عوامل خطر” گزارش سالانه InterPrivate در مورد فرم 10-K ، گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q ، بیانیه ثبت در فرم S-4 و بیانیه پروکسی را به دقت بررسی کنید. / بیانیه خواستگاری رضایت نامه / دفترچه مورد بحث در زیر و سایر اسناد ثبت شده توسط InterPrivate گاه به گاه با SEC این پرونده ها خطرات و عدم قطعیت های مهم دیگری را که می توانند باعث وقایع و نتایج واقعی شوند با آنچه در بیانیه های آینده نگر تفاوت دارد ، شناسایی و آدرس دهی می کنند. اظهارات رو به جلو فقط از تاریخ ارائه آنها صحبت می کنند. به خوانندگان هشدار داده می شود كه بیهوده به اظهارات آینده نگر اعتماد نكنند و Aeva و InterPrivate هیچ تعهدی را بر عهده نمی گیرند و قصد ندارند این اظهارات آینده نگر را به روز یا اصلاح كنند ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن باشد. نه Aeva و نه InterPrivate اطمینان نمی دهند که Aeva یا InterPrivate به انتظارات خود برسند.

اطلاعات اضافی و از کجا می توان آن را پیدا کرد

این بیانیه مطبوعاتی مربوط به یک معامله پیشنهادی بین Aeva و InterPrivate است. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا معاوضه یا درخواست پیشنهادی برای خرید یا مبادله هرگونه اوراق بهادار نیست و همچنین هیچگونه فروش اوراق بهادار در هر حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، فروش یا مبادله ای غیرقانونی باشد وجود ندارد. برای ثبت یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار از هر حوزه قضایی. InterPrivate قصد دارد بیانیه ثبت نام را در فرم S-4 تنظیم کند که شامل بیانیه پروکسی InterPrivate ، بیانیه درخواست رضایت نامه Aeva و دفترچه نامه InterPrivate باشد. بیانیه پروکسی / بیانیه درخواست رضایت نامه / دفترچه نامه به کلیه سهامداران InterPrivate و Aeva ارسال می شود. InterPrivate همچنین اسناد دیگری را در مورد معامله پیشنهادی با SEC ارسال می کند. قبل از تصمیم گیری در مورد رأی گیری ، از سرمایه گذاران و دارندگان امنیت InterPrivate و Aeva خواسته می شود تا بیانیه ثبت نام ، بیانیه پروکسی / بیانیه درخواست رضایت نامه / دفترچه راهنما و سایر اسناد مربوطه را که در رابطه با پیشنهاد ارائه شده به SEC ارسال می شود ، بخوانند. با در دسترس بودن معامله ، زیرا حاوی اطلاعات مهمی در مورد معامله پیشنهادی است.

سرمایه گذاران و دارندگان امنیت می توانند نسخه های رایگان بیانیه پروکسی / بیانیه درخواست رضایت نامه / دفترچه راهنما و کلیه اسناد مربوطه دیگر را که یا از طریق وب سایت نگهداری شده توسط SEC به آدرس www.sec.gov به SEC ارسال می شود ، دریافت کنند . علاوه بر این ، اسناد و مدارک ثبت شده توسط InterPrivate را می توان به صورت رایگان از وب سایت InterPrivate به آدرس https://ipvspac.com/ یا با درخواست کتبی از InterPrivate در InterPrivate Acquisition Corp. ، خیابان 1350 آمریکایی ، نیویورک ، نیویورک 10019

شرکت کنندگان در خواستگاری

InterPrivate و Aeva و مدیران و افسران متبوع آنها ممکن است به عنوان شرکت کنندگان در درخواست پروکسی از سهامداران InterPrivate در ارتباط با معامله پیشنهادی در نظر گرفته شوند. اطلاعات مربوط به مدیران و افسران اجرایی InterPrivate و مالکیت آنها بر اوراق بهادار InterPrivate در پرونده های InterPrivate با SEC آورده شده است ، از جمله گزارش سالانه InterPrivate در فرم 10-K برای سال مالی پایان یافته 31 دسامبر 2019، که در SEC در تاریخ ثبت شد 30 مارس 2020. تا حدی که دارایی اوراق بهادار InterPrivate از زمان چاپ مقادیر چاپ شده در بیانیه پروکسی InterPrivate تغییر کرده است ، این تغییرات در بیانیه های تغییر مالکیت در فرم 4 که به SEC ارسال شده است منعکس شده است. اطلاعات اضافی در مورد منافع آن اشخاص و سایر افرادی که ممکن است به عنوان شرکت کنندگان در معامله پیشنهادی شناخته شوند ، می تواند با خواندن بیانیه پروکسی / بیانیه درخواست رضایت نامه / دفترچه اعلان در مورد معامله پیشنهادی در صورت امکان پذیر شدن به دست آید. شما می توانید نسخه های رایگان این اسناد را همانطور که در پاراگراف قبل شرح داده شده دریافت کنید.

1 تمام مبالغ دلاری و ارزیابی ارزش ویژه در این بیانیه مطبوعاتی فرض می کند که هیچ گونه بازخریدی از حساب اعتماد InterPrivate در رابطه با بسته شدن ترکیب تجاری وجود ندارد.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325206/Aeva_4D_LiDAR_on_Chip.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325207/Aeva_1.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325208/Aeva_2.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325209/Aeva_3.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325210/Mina_Rezk_Aeva.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325213/Soroush_Salehian_Aeva.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1325205/Ahmed_Fattouh_InterPrivate.jpg

مخاطبین را فشار دهید

InterPrivate
شارلوت لوئر، بازار یابی
[email protected]
+ 1-239-404-6785

آوا
اسکات روبین، روابط عمومی
[email protected]
+ 1-415-494-1275

SOURCE InterPrivate Acquisition Corp.

لینک های مربوطه

https://www.interprivate.com