Aircastle تحویل One A320 NEO را در اجاره فروش با Volaris اعلام کرد

استمفورد ، اتصال، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Aircastle Limited (“Aircastle”) امروز اعلام کرد که اولین هواپیمای فروش و اجاره هواپیمای جدید A320 NEO را با Concesionaria Vuela Compañía de Aviación ، S.A.P.I. de C.V. (“Volaris”). این هواپیما جدید از ایرباس تحویل داده شده و بیست و هشتمین NEO است که وارد ناوگان Volaris می شود. تحویل هواپیمای دوم در اواخر این ماه انجام خواهد شد و هر دو هواپیما با مدت دوازده سال اجاره داده می شوند.

مایک اینگلسی، مدیر اجرایی Aircastle اظهار داشت ، “ما خوشحالیم که هواپیمای جدید را با یک هواپیمایی با کیفیت بالا به ناوگان خود اضافه می کنیم. با شهرت ما به عنوان یک طرف مقابل چابک و قابل اعتماد سازگار هستیم ، ما توانستیم به سرعت این معامله را با Volaris انجام دهیم بنابراین آنها می توانند جدول زمانی تحویل خود را با ایرباس مطابقت دهند. ”

آقای Inglese اضافه کرد ، “این معامله ارتباط برقرار شده ما با Volaris ، یک هواپیمایی درجه یک و مشتری دیرپای Aircastle را گسترش می دهد. تجربه و عمق سیستم عامل ما تیم ما را قادر می سازد تا به طور انتخابی مبادله معاملات با کیفیت بالا و ارزش افزوده را برای مشتریان انجام دهد. در یک فضای چالش برانگیز بازار. ”

ماریو گین ، مدیر برنامه ریزی ناوگان Volaris اظهار داشت: “رویکرد فعالانه Aircastle به بسته شدن سریع این معامله مهم برای Volaris کمک کرد. ما برای روابط خود ارزش قائل هستیم و مشتاقانه منتظر ادامه کار مشترک هستیم تا از بهبود ترافیکی که در اختیار داریم نهایت استفاده را ببریم. شاهد در مکزیک

درباره Aircastle Limited

Aircastle Limited هواپیماهای تجاری جت را خریداری ، اجاره کرده و به شرکتهای هواپیمایی در سراسر دنیا می فروشد. از همان زمان 30 ژوئن 2020، Aircastle 283 هواپیما را به نمایندگی از مشارکت های مشترک خود مالک و اداره کرد به 80 مشتری مستقر در 44 کشور.

درباره Volaris

Controladora Vuela Compañía de Aviación ، S.A.B. de C.V. (“Volaris” یا “Company”) (NYSE: VLRS و BMV: VOLAR) ، یک هواپیمای فوق العاده کم هزینه است ، با عملیات نقطه به نقطه ، مکزیک، ایالات متحده و آمریکای مرکزی. Volaris برای ایجاد بازار خود ، ارائه خدمات با کیفیت و انتخاب گسترده مشتری ، نرخ پایه پایین را ارائه می دهد. از زمان شروع عملیات در مارس 2006، Volaris مسیرهای خود را از پنج به بیش از 142 و ناوگان خود را از چهار به 84 هواپیما افزایش داده است. Volaris بیش از 300 بخش پرواز روزانه را در مسیرهایی ارائه می دهد که 44 شهر را به یکدیگر متصل می کند مکزیک و 20 شهر در ایالات متحده و آمریکای مرکزی با جوانترین ناوگان در مکزیک. Volaris مسافرانی را که به ملاقات دوستان و اقوام خود می روند ، مسافران با اوقات فراغت و کار با هزینه صرف می کنند مکزیک، ایالات متحده و آمریکای مرکزی. Volaris یازده سال متوالی جایزه ESR برای مسئولیت شرکت های اجتماعی را دریافت کرده است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این سایت مراجعه کنید: www.volaris.com.

تماس هواپیما:

Aircastle Advisor LLC
فرانک قسطنطنیه ، روابط سرمایه گذاران SVP
تلفن: + 1-203-504-1063
[email protected]

اطلاعات تماس Volaris:
Controladora Vuela Compañía de Aviación ، S.A.B. de C.V.
ماریا النا رودریگز و آندره گونزالس / روابط سرمایه گذار
+52 55 5261 6444
[email protected]

SOURCE Aircastle Limited

لینک های مربوطه

http://www.aircastle.com