ALYI شریک مالی Revolt به روز رسانی 100 میلیون دلاری ICO جمعه برنامه ریزی شده

دالاس، 11 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Alternet Systems، Inc. (USOTC: ALYI) امروز تأیید کرد که شریک مالی شرکت RevoltTOKEN به انجام اقدامات لازم برای راه اندازی پیشنهاد اولیه ارز رمزنگاری شده (ICO) ادامه می دهد. به روزرسانی از RevoltTOKEN برای جمعه این هفته برنامه ریزی شده است.

مدیریت ALYI انتظار دارد نوامبر و دسامبر پس از اجرای اخیر یک توافق نامه چند طرفه مهم در برگزاری یک مسابقه خودروی الکتریکی ، برای شرکت فعال باشد. این شرکت پیش بینی می کند به زودی جزئیات بیشتری از این مسابقه فاش شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و به روز ماندن در مورد آخرین تحولات ALYI ، لطفا به سایت www.alternetsystemsinc.com مراجعه کنید.

سلب مسئولیت / بندرگاه امن: این نسخه خبری شامل گزاره های آینده نگرانه به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار است. این بیانیه ها منعکس کننده دیدگاه های فعلی شرکت در رابطه با رویدادهای آینده است که شامل خطرات و عدم اطمینان است. از جمله ، این خطرات شامل این انتظار است که هر یک از شرکتهای ذکر شده در اینجا فروش قابل توجهی کسب کنند ، عدم تحقق برنامه یا الزامات عملکرد قراردادهای شرکت ها ، وضعیت نقدینگی شرکت ها ، توانایی شرکت ها برای به دست آوردن قراردادهای جدید ، ظهور رقبا با منابع مالی بیشتر و تأثیر قیمت گذاری رقابتی. با توجه به این عدم اطمینان ، ممکن است رویدادهای آینده نگر اشاره شده در این نسخه رخ ندهد.

Alternet Systems، Inc. تماس:
راندل تورنو
[email protected]
+ 1-800-713-0297

SOURCE Alternet Systems، Inc.