AMPLY Power و شریک AECOM برای تقویت الکتریکی اتوبوس برای آژانس های حمل و نقل برای رسیدن به اهداف انتشار صفر

وی گفت: “این مشارکت گام مهمی در انتقال به سمت 100 درصد تحرک الکتریکی است.” اندرو بوئی، معاون رئیس AECOM رهبر ملی نوآوری در حمل و نقل. “اگرچه اهداف 100 درصدی اتوبوس ترانزیت با انتشار صفر هنوز سالها با هدف فاصله دارند ، اما اکنون باید بسیار مهم باشد تا زیرساخت ها و امکانات بتوانند مقیاس پشتیبانی از عملیات الکتریکی کارآمد را فراهم کنند. برای تسهیل انتقال ناوگان از مرحله آزمایشی به تصویب کامل ، ما معتقدیم این همکاری آنچه را ارائه می دهد یک اپراتور ناوگان ، از طراحی و تأمین مالی تا اجرای زیرساخت و مدیریت شارژ ناوگان ، نیاز دارد. ”

AECOM متخصص در پشتیبانی از تبدیل ناوگان الکتریکی با ایجاد مرحله بندی کارآمد ، بهینه سازی نیازهای زیرساختی ، یکپارچه سازی زیرساخت های جدید مانند سایبان های خورشیدی ، طراحی و هماهنگی زیرساخت های ابزار ، و قرار دادن مکان های جدید تأسیسات است. AMPLY مدل شارژدهی به عنوان سرویس اقتصادی خود را به میز ارائه می کند ، که استقرار سخت افزار شارژ ، مدیریت به روزرسانی انبارها و ارتباطات متقابل ، بهینه سازی شارژ با کنترل نرم افزار در زمان واقعی ، تأمین اعتبار بدهی هزینه های سرمایه ای و برنامه های تاب آوری را فراهم می کند.

وی گفت: “الكترونیك ناوگان فرصتی شگرف برای نه تنها كاهش گازهای گلخانه ای بلكه كیفیت هوا و سلامت عمومی جامعه را نیز بهبود می بخشد.” سایمون لونسدیل، آمپلی قدرت رئیس فروش و استراتژی. “همکاری با AECOM ، یک شرکت مشاوره زیرساختی مورد احترام جهانی و یک شرکت Fortune 500 ، مدل کاملاً مدیریت شده و شارژ به عنوان یک سرویس را تأیید می کند و به ما کمک می کند تا از طریق عملکرد تضمین شده ، قیمت ثابت سوخت و اکنون ، طراحی و مهندسی پروژه در مقیاس بزرگ اثبات شده است. “

قدرت زیاد اخیراً زمین را شکست در پروژه ای با شبکه حمل و نقل آناهیم (ATN) ، جایی که آنها یک پتانسیل را تخمین زدند 4.8 میلیون صرفه جویی در مصرف سوخت طی 20 سال آینده برای 46 ناوگان اتوبوسرانی الکتریکی آنها. این بر اساس AMPLY است کاغذ سفید 2020، که نشان می دهد در بیش از 84 درصد از مناطق برتر کلانشهرها در ایالات متحده، سوخت گیری مجدد کامیون های برقی ، اتوبوس و وسایل نقلیه مسافری با برق ارزان تر از سوخت های فسیلی است. از طریق ارائه خدمات با قیمت ثابت با استفاده از آن ، مشتریان ناوگان مانند ATN می توانند مقایسه مستقیم اقتصادی با توزیع سوخت فسیلی را بدون هزینه های اولیه سرمایه و عدم قطعیت عملیاتی انجام دهند.

AECOM در حال حاضر با سازمان حمل و نقل منطقه مترو واشنگتن (WMATA) کار می کند ، در ابتدا در تلاش برای برنامه ریزی یک ساله است ، و در حال حاضر منجر به طراحی تاسیسات برای استقرار 12 پروژه آزمایشی اتوبوس برقی WMATA – اولین قدم مهم برای WMATA است زیرا آنها هدف خود را برای تبدیل کل ناوگان بیش از 1500 اتوبوس تا انتشار صفر.

بوئی می گوید: “AECOM از کار با WMATA در سفر خود برای برق رسانی به ناوگان خود و کشف راه حل های کلید در دست از طریق این همکاری با AMPLY برای کمک به مقیاس خلبان و تسریع در تبدیل ناوگان آنها ، هیجان زده است.”

لونسدیل می افزاید: “دیگر تردیدی وجود ندارد که ناوگان به آنها احتیاج دارد و می خواهند الکتریسیته کنند ، این امر با افزایش اختیارات قانونی در سراسر کشور مشهود است.” “با توجه به اینکه این اتوبوس های برقی 25 سال یا بیشتر عمر دارند و در 20 سال کوتاه ، کالیفرنیا اهداف اتوبوس با انتشار صفر کاملاً اثرگذار خواهد بود ، آژانس های حمل و نقل آینده نگر می دانند که اکنون زمان جدی گرفتن در مورد برقرسانی است. این مشارکت پشتیبانی و تخصص لازم را برای آنها فراهم می کند تا بتوانند آنها را از دروازه خارج کنند و در مسیر صرفه جویی قابل توجهی در مصرف سوخت و تولید گازهای گلخانه ای قرار بگیرند ، پیش از این دیوانگی که پیش خواهد آمد. “

درباره AMPLY Power
AMPLY Power تنها سرویس شارژ کاملاً مدیریت شده را به بخشهای دولتی و مشاغل تجاری ارائه می دهد که بدنبال عملکرد تضمین شده و قیمت ثابت سوخت برای ناوگان وسایل نقلیه الکتریکی خود هستند. مشابه نحوه بهینه سازی مراکز داده برای کارایی بالا ، هزینه کم و 99.99 درصد به روز بودن ، این شرکت به طور منحصر به فرد تمام اجزای شارژ ناوگان را از طریق رویکرد مقیاس پذیر شارژ به عنوان سرویس دریافت می کند. از طراحی سیستم و به روزرسانی برنامه ، تا تأمین مالی ، زیرساخت شارژ و نگهداری ، AMPLY به اپراتورهای ناوگان این امکان را می دهد تا در ازای پرداخت بهینه و هزینه بر اساس هر مایل ، عملیات تولید گازهای گلخانه ای صفر را با اطمینان و سهولت گسترش دهند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه AMPLY بدون هیچ زحمتی و ریسک از فعالیت ناوگان EV می گذرد ، و زمینه را برای پذیرش سریع EV در سراسر جهان فراهم می کند ، لطفا www.amplypower.com یا LinkedIn وAMPLYpower را در توییتر دنبال کنید.

درباره AECOM
AECOM برترين شركت مشاوره در زمينه زيرساخت در جهان است كه در طول چرخه عمر پروژه – از برنامه ريزي ، طراحي و مهندسي تا مديريت برنامه و ساخت – خدمات حرفه اي ارائه مي دهد. ما در بخشهای دولتی و خصوصی با مشتریان خود شریک هستیم تا پیچیده ترین چالشهای آنها را برطرف کرده و میراثهای لازم را برای نسلهای آینده بسازیم. در پروژه هایی که شامل حمل و نقل ، ساختمان ها ، آب ، دولت ها ، انرژی و محیط زیست است ، تیم های ما هدفی مشترک برای ارائه جهانی بهتر دارند. AECOM یک شرکت Fortune 500 است و تجارت خدمات حرفه ای آن تقریباً درآمد داشت 13.6 میلیارد دلار در سال مالی 2019. ببینید که آنچه دیگران فقط می توانند تصور کنند را در aecom.com و AECOM.

SOURCE AMPLY قدرت

لینک های مربوطه

https://www.amplypower.com