Amtrak 50٪ پس انداز برای “فروش جمعه آهنگ” سالانه ارائه می دهد

واشنگتن، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – برای مشتریانی که قصد سفر به زمستان امسال و فراتر از آن را دارند ، Amtrak پنجمین سالانه “فروش جمعه پیگیری” خود را با ارائه نیمی از کرایه ها با قیمت پایین 15 دلار. مشتریان در ابتدا می توانند تا 50٪ پس انداز کنند جمعه ، 27 نوامبر از طریق دوشنبه ، 30 نوامبر برای سفر آینده بین 8 دسامبر 2020، و 30 آوریل 2021، در قطارهای انتخاب شده در سراسر کشور از جمله آسلا، منطقه شمال شرقی، امپراطور ساز، آبشارهای آمتراک و بسیاری از مسیرهای معروف دیگر در سراسر کشور.

این فروش در سایت Amtrak.com موجود است و کلیه کرایه ها به طور خودکار تخفیف می یابند. بدون کد تخفیف مورد نیاز است کرایه ها همانطور که نشان داده شده است. در زیر برخی از برنامه های سفر ویژه موجود در “فروش جمعه آهنگ” آورده شده است:

سفر بین

کرایه

سفر بین

کرایه

واشنگتن دی سی – فیلادلفیا

NER – 28 دلار

آسلا – 57 دلار

نیویورک – بوستون

NER – 29 دلار

آسلا – 49 دلار

نیویورک – فیلادلفیا

NER – 28 دلار

آسلا – 50 دلار

نیویورک به واشنگتن دی سی

NER – 35 دلار

آسلا – 79 دلار

نیویورک – پراویدنس ، R.I.

NER – 25 دلار

آسلا – 47 دلار

شیکاگو – واشنگتن دی سی

53 دلار

شیکاگو – دنور

63 دلار

شیکاگو – نیویورک

56 دلار

لس آنجلس – سیاتل

63 دلار

لس آنجلس – شیکاگو

92 دلار

ریچموند ، ویرجینیا –

ایالت واشنگتن.

15 دلار

اورلاندو – واشنگتن دی سی

70 دلار

آلبانی ، نیویورک – نیویورک

23 دلار

نیویورک – میامی

81 دلار

*منطقه شمال شرقی – NER

قبل از سفر با آمتراک ، مشتریان باید مشاوره سفرهای خاص ایالت و محدودیت هایی را که ممکن است برای مقصد مختلف وجود داشته باشد ، بررسی کنند. مشتریان آمتراک پس از سوار شدن می توانند از آزادی استفاده از تلفن و دستگاه های الکترونیکی خود (بدون “حالت هواپیما”) ، صندلی های بزرگ بزرگ با فضای کافی برای پا ، بدون صندلی وسط و یکی از سخاوتمندانه ترین سیاست های حمل بار در صنعت مسافرت استفاده کنند.

Amtrak با تعیین استاندارد جدیدی از سفر با اقدامات ایمنی و نظافت پیشرفته ، پیشرو است. در تلاش برای ساده سازی و حفاظت از تجربه سفر ، اقدامات تمیز کردن ، تماس بدون تماس و راحتی در هر بخش از سفر مشتری انجام شده است ، از جمله:

  • پوشش های صورت: آمتراک نیاز دارد که همه مشتریان و کارمندان از ماسک صورت یا روپوش استفاده کنند که تمام دهان و بینی را کاملاً بپوشاند ، کاملاً در کنار صورت قرار بگیرد و همیشه در هنگام چسبیدن و آشامیدن در داخل چانه زیر چانه محکم شود. مسافران همچنین باید هنگام جابجایی و ایستگاه فاصله فیزیکی مناسبی را حفظ کنند. در اینجا با پوشش صورت بیشتر بیاموزید.
  • تمیز کردن پیشرفته: Amtrak تمیز کردن و ضد عفونی پروتکل ها را در ایستگاه ها و قطارهای ما افزایش داده است.
  • محدود کردن رزروها: ما رزرواسیون در اکثر قطارها را محدود می کنیم تا فاصله فیزیکی بیشتری در مناطق نشیمن فراهم شود. افرادی که به تنهایی سفر می کنند ممکن است از صندلی کنار خود برای وسایل شخصی خود استفاده کنند ، در حالی که دوستان و اعضای خانواده به راحتی صندلی های مشترک را پیدا می کنند.
  • کیفیت هوا: همه قطارها مجهز به سیستم های فیلتراسیون آنبورد با نرخ تبادل هوای تازه هر 4-5 دقیقه هستند.
  • فاصله فیزیکی: علامت گذاری در شلوغ ترین ایستگاه های ما نشان داده شده است تا مسافت ایمن را در مناطق پر رفت و آمد نشان دهد. علاوه بر این ، موانع پلاستیکی محافظ در پیشخوان های مشتری در ایستگاه های شلوغ ما نصب شده است.

خدمات زیر برای فروش بین مسافرتی در نظر گرفته شده است 8 دسامبر30 آوریل:

آسلا، منطقه شمال شرقی، آبشارهای آمتراک، کالیفرنیا Zephyr، Capitol Limited، اصلی، کارولینیان، شهر نیواورلئان، نور ستاره ساحل، هلال، فرومایه، امپراطور ساز، سرویس امپراتوری، اکسپرس اتان آلن، Hiawatha ، سرویس ایلینوی، Lake Shore Limited، برگ درخت افرا، خدمات میشیگان، میسوری رودخانه دونده، Flyer Heartland، پالمتو، پیمونت، سرویس نقره ای، رئیس جنوب غربی، غروب محدود، عقاب تگزاس و ورمونتر.

فروش شامل نمی شود قطار خودکار، راهرو کاپیتول، پنسیلوانیان و سرویس کیستون (به صورت محلی بین فیلادلفیا و پیتسبورگ) سرفلینر اقیانوس آرام، سان خواکین و 7000-8999 Thruways ، که شامل حمل و نقل ارائه شده توسط اتوبوس از طریق اپراتورهای مختلف همراه با Amtrak است. تاریخ خاموشی شامل ، 23 تا 24 دسامبر ، 26-28 دسامبر، 3-4 ژانویه، 19-21 ژانویه ، 2 آوریل و 5 آوریل برای همه خدمات این پیشنهاد برای مربی معتبر است و آسلا صندلی های کلاس تجاری فقط هیچ ارتقا مجاز نیست. قیمت های فروش برای سفرهای جمعه و یکشنبه در دسترس نیست منطقه شمال شرقی و آسلا قطارها پس از خرید ، بلیط ها قابل استرداد نیستند ، با این وجود هزینه های تغییر در طول مدت اعتبار بلیط سلب می شوند. محدودیت های دیگری ممکن است اعمال شود.

کارت های هدیه Amtrak همچنین می توانند برای رزرو آنلاین این کرایه های عالی ، در برنامه ما ، از طریق تلفن یا ایستگاه های پرسنل استفاده شوند.

منبع آمتراک

لینک های مربوطه

http://www.amtrak.com