Arcure راه حل جدید خود را راه اندازی می کند: Blaxtair Connect

Arcure به منظور جلوگیری از برخورد ، یک راه حل منحصر به فرد و کامل برای مدیریت ایمنی عابر پیاده در اطراف وسایل نقلیه و ماشین آلات صنعتی دارد. Blaxtair Connect برای کمک به مدیران بهداشت و ایمنی در بهبود ایمنی سایت خود ، داده ها را از دوربین 3D Blaxtair برای تجزیه و تحلیل به Cloud ارسال می کند. Blaxtair Connect برای کمک به شرکت ها در ایجاد تغییراتی فعال در عملیات سایت خود و کمک به آنها در رسیدن به هدف خود از صفر در حوادث خودرو / عابر پیاده ، با کاهش قابل توجه خطر تصادف ، طراحی شده است.

Blaxtair Connect از اتصال سلولی برای جمع آوری داده ها از ناوگان وسایل نقلیه مجهز به Blaxtair (تعداد تشخیص عابر پیاده ، زمان سنج ، زمان GPS ، موقعیت GPS و غیره) ، صرف نظر از موقعیت جهانی آنها ، استفاده می کند. این داده ها در یک پورتال آنلاین ارائه شده است. این مناطق مناطقی را شناسایی می کند که وسایل نقلیه بیشترین میزان برخورد را با عابر پیاده را از دست می دهند ، خطرناک ترین ماشین ها را برجسته می کند و زمان و مکانی را که بیشترین خطر تصادف در آنها بیشتر است مشخص می کند. این اطلاعات کلیدی به شرکت ها این توانایی را می دهد تا تغییرات تأثیرگذاری بیشتری در رویه های عملیاتی خود ایجاد کرده و اثربخشی این اقدامات پیشگیرانه را دنبال کنند ، در نتیجه محیط کار امن تر است.

در سپتامبر ، Blaxtair Connect در WSHAsia (دنیای ایمنی و بهداشت آسیا) در یک جایزه برنده شد سنگاپور در گروه “راه حل های جدید و نوآورانه”.

“در اولین سایتهایی که مورد استفاده قرار گرفت ، بلاک استیر به طور معمول کمک کرد تا تعداد خطاهای نزدیک بین وسایل نقلیه و عابران پیاده را به میزان دو سوم کاهش دهد. هر ساله صدها هزار وسیله نقلیه حمل و نقل و ساختمانی می توانند از این راه حل در سراسر جهان استفاده کنند ، نجات جانها.“برجسته Franck Gayraud ، مدیر عامل شرکت Arcure.

درباره Arcure

Arcure در سال 2009 تاسیس شد و از AI و جدیدترین فناوری های پردازش تصویر برای طراحی و فروش Blaxtair vehicles استفاده می کند ، یک دوربین سه بعدی هوشمند برای وسایل نقلیه صنعتی برای جلوگیری از برخورد ، به ویژه با افراد. Blaxtair® توسط رهبران صنعت جهانی مورد استفاده قرار می گیرد و به تدریج توسط سازندگان ماشین پذیرفته شده است.

Arcure ، در فهرست رشد Euronext ذکر شده است (ISIN: FR0013398997 – کد: ALCUR) در سال 2019 فروش 7.6 میلیون یورو (58 درصد از طریق صادرات) را نشان داد ، که به طور متوسط ​​43 درصد رشد در 3 سال مالی گذشته را نشان می دهد.

مخاطب: [email protected]، +33 (0) 1-44-06-81-90

SOURCE Arcure