Aspersiones agrícolas más fáciles، inteligentes y seguras con el imoltimo dron AGRAS T20 de DJI

شنژن ، چین، 13 نوامبر سال 2020 / PRNewswire / – DJI ، جهانی در تکنیک های هواپیماهای بدون سرنشین و هواپیماهای بدون سرنشین ، تبدیل شدن به جدیدترین فعال در زمینه کشاورزی و پشتیبانی از آلتیمو بدون سرنشین برای کشاورزی ، DJI AGRAS T20. این مقاومت در برابر پتانسیل و دقت بیشتر برای پرسپولیس های کشاورزی مجتمع های قدرتمند کاراکترها و پورتال های مدولار و غیرقابل پیش بینی است ، زیرا شما می توانید لیست های پیشنهادی خود را برای مشاوره در زمینه های اقتصادی و مشاوره های عملیاتی افزایش دهید. برای تسهیلات عملیاتی و تکمیل مجالس مختلف ، مجتمع های DJI AGRAS T20 در یک سری از سایت های بهینه سازی ، رادار اتومبیل برای تعیین تکلیف خدمات فنی و حرفه ای ، گران ظرفیت های شهرداری de energía por fuera de la red. El DJI AGRAS T20 برای پیش پرده ها و جاهای دیگر در مناطق مختلف قابل فروش است.

Sistema de aspersión aktualized for mejorar la precisión and la eficiencia

El DJI AGRAS T20 با وزن 20 کیلوگرم ، در صورت تمایل در بهار و بهار بهینه سازی برای آلکانزار حراست و 20 de در مورد مجوزها و یکنواختی از طریق متروها انجام می شود. El DJI AGRAS T20 cuenta con ocho aspersores y bombas de alto volumen que pueden rociar a un ritmo de hasta 6 l / min. Un campo de viento altamente optimizado gotas del tamaño y la constencia ideales. con el nuevo sickño del medidor de flujo electromagnético de cuatro canales، el dron puede monitorear y controlar las cuatro mangueras de manera Independiente، lo que garantiza un ritmo eficiente for cada aspersor.

Diseño resistente con características de seguridad mejoradas

El DJI AGRAS T20 می تواند سیستم رادار دیجیتال را کنترل کند و به عنوان کسی که در زمینه افقی کنترل می کند. Además از پرداختن به مكانهاي اتومبيل در شرايط گوناگون و در شرايط مختلف زمين فرار مي كند ، در حالي كه احتمالاً تا حد زيادي در سطح امنيات مجاز وجود دارد. همانطور که از سیستم رادار استفاده می شود ، AGRAS T20 می تواند از طریق مجوزهای دیگر مشارکت کند ، و همچنین به عنوان مقاومت در برابر مقاومت در برابر مقاومت در برابر مقاومت در برابر IP67 استفاده می شود. El DJI AGRAS T20 también puede resistir salpicaduras cuando se usa agua para limpiar el fuselaje.

Además ، el DJI AGRAS T20 اجازه می دهد تا یک کاربر پیکربندی کننده تنظیم مجدد پارامترهای مربوط به سیستم عامل و عملیات خود را انجام دهید. سیستم RTK با یکپارچگی مورد نیاز RTK با دقت در سطح مرکز ، در RTK سازگار است ، در صورت ثبت نام در لیست ثبت نام در مرکز ، به عنوان قلعه و به عنوان مدیلا عمل می کند و عمل می کند و دقیق تر از پرسپولیس است. Además، viene con una cámara FPV en tiempo real y dos luces de búsqueda que ofrecen a los usuarios visualizaciones en vivo Compleas، incluso durante operaciones con baja luminosidad.

شهردار portabilidad ، fácil de operar

اگر شما از نظر قدرت مدولار باشید ، DJI AGRAS T20 ضعیف است ، اما شما می توانید از طریق هواپیماهای بدون سرنشین برای کشاورزی استفاده کنید. El tanque de aspersión y la batería son intercambiables ، به همین دلیل کاهش el tiempo muerto y se incrementa significamente el flujo de trabajo. Gracias un unuevo DJI AGRAS Smart Controller 2.0 قابل برنامه ریزی است ، برای استفاده از DJI AGRAS ، برای استفاده از خدمات گناه ناخوشایند و بیشتر برای افزایش intuitiva. Además، el controlador inteligente cuenta con una pantalla de 5،5 pulgadas ultrabrillante برای تسهیل تسهیلات سخنرانی شامل شهرک la luz directa del sol. También سازگار با باطری های خارجی و شگفت انگیز است ، اما شما باید از طریق کنترل از راه دور ، به طور کامل برای اتومبیل های طولانی تر و طولانی تر از pesado ها مناسب باشید.

Una solución agrícola انتگرال

یکپارچه سازگار با مجامع DJI برای کشاورزی ، مانژارهای بزرگ توسعه یافته از طریق مزارع کشاورزی ، گیاهان دارویی و پرستاران نونکا حاجی سایدو قهوه مایل به زرد. Los paquetes de soluciones agrícolas de DJI están sickñados for monitorear la salud de los cultos y generator diferentes procedimientos for tratamientos. P4 Multispectral ، los operaios pueden registrar las áreas objetivo y generator tablates mectpectrales con acciones ejecutables para la salud de los cultos، y audan a formule diferentes maps de aspersión y sembra.

مشکلی در زمینه مشارکت و مشکلی وجود ندارد که به دلیل حل مشکلات 3D برای هواپیما در روتوس دبلیو سه بعدی است. Utilizando el Phantom 4 RTK ، ثبت نام در ثبت نام و ثبت نام در ژنراتور نقشه های موجود در سایت ، تسهیلات و یا شناسایی شناسه های اصلی در زمینه های دفاعی. 3.0 یا سه بعدی باغ ارشد موجود ، هواپیماهای تولید کننده احتمالی شما را قادر می سازد تا اطلاعات اصلی خود را در اختیار شما قرار دهد. Luego ، Los Usuarios Pueden Llevar a Cabo Aspersiones Efficientes con su DJI AGRAS T20.

Precio y disponibilidad

El DJI AGRAS T20 برای پیش پرده ها و قیمت های منطقه و مناطق دیگر قابل فروش نیست. برای تماس با ما ، فروش محصولات دلخواه ، کالاهای مجاز و عدم دسترسی ، از طریق https://www.dji.com/t20 تماس بگیرید و با یک توزیع کننده مجاز برای DJI تماس بگیرید. Los operarios deben verificar las regulaciones locales برای تعیین مجوزها برای مجوزها و مجوزهای قانونی برای اپراتورها برای تولید کنندگان در این مناطق و مناطق مجاز است.

ویدیوی ارائه AGRAS T20: https://youtu.be/hGyLjO7KWeU

Imagjenes y recursos disponibles for descargar aquí: https://bit.ly/3pl6WZk

Acerca de DJI

DJI در اینترنت و جهانی است و در زمینه ساخت و ساز و ساخت هواپیماهای بدون سرنشین استفاده می کند و در حال استفاده از خدمات فنی و حرفه ای برای استفاده شخصی و حرفه ای است. DJI fue fundada y es dirigida porasas apasionadas por los helípótoros یک کنترل از راه دور و متخصصان و تکنولوژي ها از کنترل كننده ها و تاسيسات كامارو. در مورد معاملات مورد نیاز برای خرید تجهیزات و تجهیزات دفاعی در زمینه عکسبرداری در فضای مجازی مانند سایر معیارها ، قابل اعتماد و پرونده های استفاده از تعداد بازدید کنندگان و جدیدترین های الرددور دل جهانی. از نظر واقعی ، DJI با یک عملیات جهانی در آمریکا ، اروپا و اروپا کار می کند آسیا، مشمولان حل مشکلات و محصولات انقلابی در صورت انتخاب مجدد مشتریان در 100 مجوز در زمینه فیلم سازی ، ساخت و ساز ، بازرسی ، احترام به شرایط اضطراری ، کشاورزی ، محافظت از صنعت و صنایع دیگر.

برای اطلاعات بیشتر ، بازدید کنید:

وب سایت سیتیو: www.dji.com
Tienda en línea: store.dji.com
فیس بوک: www.facebook.com/DJI
اینستاگرام: www.instagram.com/DJIGlobal
توییتر: www.twitter.com/DJIGlobal
LinkedIn: www.linkedin.com/company/dji
Suscríbase یک کانال نوسترو در YouTube: www.youtube.com/DJI
Competencia RoboMaster: https://www.robomaster.com

FUENTE DJI

لینک های مربوطه

store.dji.com/cn

منبع DJI