AUTOCRYPT در جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech در سال 2020 به عنوان شرکت سالانه امنیت سایبری خودرو نامگذاری شد

سئول، کره جنوبی، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – AUTOCRYPT ، رهبر جهانی در راه حل های امنیت اتومبیل مستقل ، امروز اعلام کرد که این شرکت در اولین برنامه جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech که توسط سازمان Tech Breakthrough ، یک سازمان اطلاعاتی پیشرو در بازار انجام شده است ، به عنوان “شرکت امنیت سایبری خودرو سال” انتخاب شده است. و بستر شناخت برای نوآورترین شرکتهای فناوری در جهان. این جوایز با هدف شناخت شرکت ها ، خدمات و محصولات پیشرفته فناوری در صنعت خودروسازی و حمل و نقل جهانی است ، جایزه ای که در میان پیشرفت های رانندگی خودکار و 5G به سرعت در حال رشد است.

“AUTOCRYPT متعهد شده است تا آینده رانندگی خودکار و تحرک هوشمند را تضمین کند. تخصص ما در فناوری امنیتی V2X به ما این امکان را داده است که بیش از 5000 کیلومتر از جاده های هوشمند را ایمن سازیم و صنعت خودرو را به رسمیت بشناسیم. بنابراین ، با کمال میل پذیرفتیم این جایزه از Tech Breakthrough در این برنامه افتتاحیه ، “گفت: Daniel ES Kim ، مدیر عامل AUTOCRYPT. “همزمان با پیشرفت فناوری ، خطرات موجود افزایش می یابد و امنیت نباید مورد بحث و گفتگو باشد. امیدواریم که به عنوان شرکت سال امنیت سایبری خودرو بتوانیم به نوآوری ادامه دهیم و صنعت خودرو را در اولویت قرار دادن امنیت تشویق کنیم.”

برنامه افتتاحیه امسال بیش از 1250 نامزد را از بیش از 12 کشور مختلف در سراسر جهان جذب کرده است. وی گفت: “AUTOCRYPT توسط بسیاری از بازیگران بزرگ خودرو و فناوری در صنعت خودروهای خودكار جهانی مورد اعتماد است و به رانندگی جهان به سمت آینده ای امن و مطمئن از تحرك خودمختار كمك می كند.” برایان وان، مدیر عامل ، جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech. “ما افتخار می کنیم که به AUTOCRYPT یکی از جوایز خیمه شب بازی خود را در برنامه جوایز دستیابی به موفقیت AutoTech ، تعیین نام سال شرکت امنیت سایبری خودرو اعطا کنیم ، از تمرکز این شرکت بر نوآوری و ارائه راه حل های جامع برای محافظت از ایمنی رانندگان و عابران پیاده ، تقدیر می کنیم. “

این شرکت با همکاری با م institutionsسسات دولتی و دولتی ، تمام جاده های هوشمند موجود را ایمن کرده است کره جنوبی و در حال گسترش تجارت به چین با فناوری سازگار با C-SCMS. با ارائه چندین دهه تجربه همراه با بیشترین زیرساخت های امنیتی C-ITS در جهان ، AUTOCRYPT راه حل های قابل سفارشی را ارائه می دهد که هیچ بخشی از اکوسیستم خودروهای خودکار را پشت سر نمی گذارد.

اتوکریپت بازیگر برجسته در فناوری های امنیتی حمل و نقل است. با شروع حضور خود در سراسر جهان ، AUTOCRYPT از سال 2007 به عنوان یک شرکت داخلی در Penta Security Systems Inc شروع به کار کرد و به عنوان یک موجودیت جداگانه فعالیت کرد. AUTOCRYPT که توسط TU-Automotive به عنوان بهترین محصول / راه حل امنیت سایبری اتومبیل شناخته شده است ، همچنان از طریق یک رویکرد جامع و چند لایه راه را برای امنیت و حمل و نقل هموار می کند. از طریق راه حل های امنیتی برای V2X / C-V2X ، V2G (از جمله امنیت PnC) ، امنیت داخل خودرو و مدیریت ناوگان ، AUTOCRYPT اطمینان از اولویت بندی امنیت قبل از برخورد وسایل نقلیه به جاده را تضمین می کند.

دستیابی به موفقیت AutoTech، بخشی از Tech Breakthrough ، یک پلت فرم هوشمند بازار و شناخت بازار برای نوآوری و رهبری فناوری جهانی است که از برتری در فن آوری ها ، خدمات ، شرکت ها و محصولات خودرویی تجلیل می کند. برنامه AutoTech Breakthrough Awards برای شناخت عمومی پیرامون دستاوردهای شرکتهای AutoTech و راه حلهایی در دسته هایی از جمله Car Connected ، وسایل نقلیه الکتریکی ، Tech Engine ، Automotive CyberSecurity ، Sensor Technology ، Traffic Tech ، Vehicle Telematics و سایر موارد فراهم می کند. برای اطلاعات بیشتر به سایت AutoTechBreakthrough.com مراجعه کنید

SOURCE AUTOCRYPT