Autohome موفق به کسب هفت جایزه از رتبه بندی تیم اجرایی All-Asia 2020 ناشر معتبر Institutional Investor می شود

پکن، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Autohome Inc. (NYSE: ATHM) (“Autohome” یا “شرکت”) ، مقصد آنلاین آنلاین برای مصرف کنندگان خودرو در چین، امروز اعلام کرد که این شرکت موفق به کسب هفت جایزه از سرمایه گذار سازمانیرتبه بندی “تیم اجرایی 2020 تمام آسیا” ، از جمله “شرکت افتخار” ، “بهترین مدیر عامل” و “بهترین مدیر مالی”.

اخیراً ، مجله معتبر مالی جهانی سرمایه گذار سازمانی نتایج نهایی را از “تیم اجرایی 2020-All-Asia” منتشر کرد. پس از نزدیک به شش ماه رأی گیری ، سرانجام Autohome از یک رقابت شدید خارج شد ، که شامل بیش از 1000 شرکت برجسته ذکر شده برای تعالی در حاکمیت شرکتی ، رهبری اجرایی و حرفه ای بودن روابط سرمایه گذاران بود.

در رتبه بندی های سال 2020 ، Autohome با تمایز دادن با رتبه بندی برتر در دسته ها / زیر گروه های زیر ، در لیست “شرکت های افتخاری” انتخاب شد: مین لو به عنوان بهترین مدیر عامل شناخته شد ، جون زو به عنوان بهترین مدیر مالی شناخته شد و Autohome همچنین به ترتیب 3 رتبه برتر در بهترین متخصصان IR ، بهترین تیم IR ، بهترین برنامه IR و بهترین ESG را کسب کرده است.

برای 52 سال ، سرمایه گذار سازمانی به طور مداوم با روزنامه نگاری پیشگامانه و نوشتن متناوب که اطلاعات اساسی را برای مخاطبان جهانی فراهم می کند ، خود را در میان شرکتهای مطرح رسانه ای جهان متمایز می کند. علاوه بر این، سرمایه گذار سازمانی تحقیق و رتبه بندی اختصاصی بسیار مورد احترام ، از جمله تحقیق و رتبه بندی مستقل فروش طرف و شرکت ، ارائه می دهد که هدف آن انتخاب اولین و مستقل اعتبار سنجی بازار کیفی برای هر سه طرف جامعه سرمایه گذاری است. تحقیقات سرمایه گذاران نهادی حضوری جهانی دارند و گستردگی آن گسترده است اروپا، تمام آسیا ، ایالات متحده و آمریکای لاتین. هر ساله تحقیقات موسسه سرمایه گذاران از تحلیلگران طرف خرید ، مدیران پول و محققان طرف فروش در شرکت های اوراق بهادار و م institutionsسسات مالی که منطقه را تحت پوشش خود دارند ، می خواهد تا چهار شرکت برتر در روابط سرمایه گذاران را در پنج دسته خاص شناسایی کند – بهترین مدیر عامل ، بهترین مدیر مالی ، بهترین IR حرفه ای ، بهترین شرکت IR و بهترین ESG.

در این سال ، در مجموع 1921 مدیر نمونه کارها و تحلیل گران طرف خرید و همچنین 611 تحلیلگر طرف فروش ، در نظرسنجی شرکت های افتخاری تیم اجرایی All-Asia 2020 شرکت کردند. در این سال ، 1472 شرکت که از 18 بخش معرفی شده اند ، در 9 حوزه اصلی رتبه بندی شده اند. عنوان “شرکت افتخاری” به مشاغل دارای سه مقام برتر در یکی از پنج دسته اختصاص دارد. این تحقیق با نفوذ گسترده ، به دلیل سخت گیری ، عینیت و حرفه ای بودن شناخته شده است و هر ساله به عنوان با ارزش ترین نظرسنجی در بین جامعه سرمایه گذاری شناخته می شود. هفت جایزه Autohome از دریافت کرده است سرمایه گذار سازمانی به رسمیت شناختن گسترده آن توسط بازارهای جهانی سرمایه نشان می دهد.

در سالهای اخیر ، Autohome تلاش های مستمری برای تقویت حاکمیت شرکتی خود انجام داده است. با استفاده از قدرت برتر خود در تجزیه و تحلیل دیجیتال ، Autohome با هدایت استراتژی تجاری “1 + 4” به مزیت اولین حرکت خود ادامه داده است. این شرکت با هدف ساختن یک اکوسیستم اتوماتیک هوشمند ، به خودروسازان برای تعمیق تحول دیجیتال با ارزش افزوده زیاد به عمودی اینترنت خودکار صنعتی کمک کرده است. برنده جوایز متعدد از معتبر سرمایه گذار سازمانی شاهدی بر تحول استراتژیک فزاینده و برجسته Autohome است ، زیرا قابلیت های عملیاتی ، رقابت بازار و ارزش سرمایه گذاری شرکت توسط جامعه جهانی رسانه و سرمایه گذاری بسیار شناخته شده است. در عین حال ، این نشان دهنده پیشرفت و عملکرد برجسته Autohome در حاکمیت شرکتی ، مدیریت اجرایی ، افشای اطلاعات و ارتباط سرمایه گذاران با جامعه بازارهای سرمایه است.

آقای. مین لو، رئیس و مدیر ارشد اجرایی Autohome ، گفت: “در آینده ، Autohome به تقویت مزایای اساسی تجارت اصلی خود ، استفاده از فرصت های رشد در مناطق جدید و دستیابی به توسعه پایدار و پایدار ادامه خواهد داد.”

آقای. جون زو، مدیر ارشد مالی Autohome ، افزود: “با پشتیبانی قوی از گروه های سرمایه گذار سازمانی ، Autohome همچنان بر ارائه ارزش بلند مدت به مشتریان ، شرکا و سرمایه گذاران ما متمرکز است.”

درباره Autohome Inc.

Autohome Inc. (NYSE: ATHM) پیشروترین مقصد آنلاین برای مصرف کنندگان اتومبیل در است چین. مأموریت آن افزایش تجربه خرید و مالکیت خودرو برای مصرف کنندگان خودرو در سال است چین. Autohome محتوای اصلی تولید شده ، محتوای حرفه ای تولید شده ، محتوای تولید شده توسط کاربر ، محتوای تولید شده توسط هوش مصنوعی ، کتابخانه اتومبیل جامع و اطلاعات گسترده ای از لیست اتومبیل را به مصرف کنندگان خودرو ارائه می دهد که کل چرخه خرید و مالکیت خودرو را پوشش می دهد. توانایی دستیابی به یک پایگاه کاربری گسترده و متشکل از مصرف کنندگان خودرو ، Autohome را به یک بستر ارجح برای خودروسازان و فروشندگان برای انجام فعالیت های تبلیغاتی تبدیل کرده است. علاوه بر این ، خدمات فروشندگی و تبلیغات نمایندگی این شرکت به فروشندگان این امکان را می دهد تا موجودی و خدمات خود را از طریق بستر Autohome به بازار عرضه کنند و دسترسی به نمایشگاه های فیزیکی خود را به میلیون ها کاربر بالقوه اینترنت در این کشور گسترش دهند. چین و منجر به فروش برای آنها می شود. این شرکت برای کمک به خودروسازان و فروشندگان در بهبود کارایی و تسهیل معاملات ، راهنمای فروش ، تجزیه و تحلیل داده ها و خدمات بازاریابی را ارائه می دهد. Autohome برای تسهیل معاملات خودروسازان و فروشندگان “Autohome Mall” خود را که یک پلت فرم معاملات آنلاین کاملاً سرویس است ، اداره می کند. علاوه بر این ، از طریق وب سایت ها و برنامه های تلفن همراه خود ، خدمات ارزش افزوده دیگری از جمله تأمین مالی خودکار ، بیمه اتومبیل ، معاملات اتومبیل دست دوم و خدمات پس از فروش را نیز ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.autohome.com.cn مراجعه کنید.

برای سوالات مربوط به سرمایه گذاران و رسانه ها ، لطفا با ما تماس بگیرید:

که در چین:

شرکت Autohome
روابط سرمایه گذار
آنیتا چن
تلفن: + 86-10-5985-7483
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت
جنی کای
تلفن: + 86-10-6508-0677
پست الکترونیک: [email protected]

که در ایالات متحده:

گروه Piacente ، شرکت
برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک: [email protected]

SOURCE Autohome Inc.

لینک های مربوطه

http://www.autohome.com.cn