BEST Inc. اعلام کرد BEST Store + و تغییر مدیریت برای افزایش تمرکز بر مشاغل اصلی

هانگژو ، چین، 15 نوامبر 2020 / PRNewswire / – BEST Inc (NYSE: BEST) (“بهترین” یا “شرکت”) ، پیشرو در ارائه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و خدمات تدارکات در چین ، امروز اعلام کرد که شروع به فروش بهترین فروشگاه خود می کند.+ (“فروشگاه+“) کسب و کار.

این شرکت معتقد است که با حذف تدریجی فروشگاه+، این می تواند الزامات قابل توجه جریان گردش پول در ارتباط با این تجارت در مراحل اولیه را از بین ببرد ، به این اجازه می دهد تا شرکت اولویت بیشتری را به تخصیص سرمایه نسبت به مشاغل اصلی خود بدهد.

این شرکت انتظار دارد کلیه فعالیتهای فروشگاه را متوقف کند+ در پایان سال به غیر از فروشگاههای راحتی WoWo که شرکت قصد دارد ضمن ارزیابی گزینه های مختلف استراتژیک به کار خود ادامه دهد. بستر تأمین کالاهای آنلاین و مدیریت فروشگاه برای ادامه فعالیت به اشخاص ثالث مستقل تحویل داده می شود.

“فروشگاه+ یک راه حل خلاقانه برای تحویل در آخرین مایل ارائه داد و بسیاری از بازرگانان کوچک را قادر به مشارکت در تجارت آنلاین به آفلاین کرد. ” جانی چو، رئیس و مدیر اجرایی BEST Inc. “در چند فصل گذشته ، فروشگاه کنید+ در کاهش تلفات پیشرفت چشمگیر داشته است. با این حال ، همچنان که ما به منظور تقویت موقعیت خود در فضای رقابتی بازار که به طور فزاینده ای به کار می کنیم ، به استفاده از سرمایه های اصلی خود ادامه می دهیم ، نتیجه گرفتیم که فروشگاه+ به نفع شرکت ما به طور کلی و مطابق با تعهد ما به سودآوری پایدار و افزایش ارزش سهامداران است. ”

علاوه بر این ، شرکت تغییر مدیریت به BEST Express را اعلام کرد. از تاریخ انتشار این اطلاعیه ، آقای شاهوهوا ژو نقش خود را به عنوان معاون ارشد رئیس ، مدیر کل BEST Express متوقف می کند و نقش جدیدی را به عنوان دستیار ویژه آقای جانی چو. آقای. شیائوکینگ وانگ سمت معاون رئیس جمهور ، مدیر کل BEST Express را به عهده خواهد گرفت.

قبل از شروع به کار جدید ، آقای وانگ مدیر کل BEST بود جیانگ سو شعبه استان از سال 2009 ، پیشگام BEST Express و سایر خطوط خدمات در جیانگ سو استان ، چین. از سال 2004 تا 2009 ، آقای وانگ مدیر ارشد فروش شرکت بود نانجینگ شعبه UTStarcom چین. آقای وانگ لیسانس اقتصاد و مدیریت را از دانشگاه کشاورزی نانجینگ و مدرک EMBA را از دانشگاه تگزاس.

بیانیه بندر امن

این اطلاعیه شامل جملات آینده نگر است. این اظهارات تحت بندهای “بندر امن” قانون اصلاح دعوی در دادخواست اوراق بهادار خصوصی ایالات متحده در سال 1995 بیان شده است. این اظهارات آینده نگر را می توان با اصطلاحاتی مانند “اراده” ، “انتظار می رود” ، “پیش بینی” ، “آینده” شناسایی کرد “قصد دارد” ، “برنامه ریزی می کند” ، “معتقد است” ، “تخمین می زند” و جملات مشابه. از جمله موارد دیگر ، چشم انداز تجارت و نقل قول های مدیریت در این اطلاعیه و همچنین برنامه های استراتژیک و عملیاتی BEST ، حاوی گزاره های آینده نگر است. BEST همچنین می تواند در گزارش های دوره ای خود به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ، در گزارش سالانه خود به سهامداران ، در اطلاعیه های مطبوعاتی و سایر مواد مکتوب و در بیانیه های شفاهی اظهارات خود را به صورت کتبی یا شفاهی ارائه دهد. افسران ، مدیران یا کارمندان اشخاص ثالث. گزاره هایی که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله گفته هایی در مورد اعتقادات و انتظارات BEST ، گزاره هایی آینده نگرانه هستند. اظهارات رو به جلو شامل خطرات و عدم قطعیت های ذاتی است. تعدادی از عوامل می توانند نتایج واقعی را از آنچه در هر بیانیه آینده نگر وجود دارد ، از جمله موارد زیر محدود کنند: اهداف و استراتژی های بهترین ؛ توسعه تجارت آینده BEST ، نتایج عملیات و شرایط مالی. توانایی BEST در حفظ و ارتقا اکوسیستم خود. توانایی BEST در ادامه نوآوری ، تأمین روند بازار در حال تحول ، سازگاری با تغییر تقاضای مشتری و حفظ فرهنگ نوآوری خود. نوسانات در شرایط عمومی اقتصادی و تجاری در چین و سایر کشورهایی که BEST در آنها فعالیت می کند و مفروضات اساسی یا مربوط به هر یک از موارد فوق. اطلاعات بیشتر در مورد این و سایر خطرات در پرونده های BEST با SEC موجود است. تمام اطلاعات ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی و در پیوستها از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی است و BEST هیچ تعهدی را برای به روزرسانی هر بیانیه آینده نگر متعهد نمی شود ، مگر اینکه طبق قانون لازم باشد.

درباره BEST Inc.

BEST Inc. (نیویورک: BEST) پیشرو در ارائه راه حل های زنجیره تامین هوشمند و ارائه خدمات لجستیکی در چین. از طریق بستر فناوری انحصاری و شبکه های گسترده ، BEST مجموعه ای جامع از خدمات تدارکاتی و ارزش افزوده را ارائه می دهد ، از جمله تحویل سریع و حمل بار ، مدیریت زنجیره تأمین و خدمات آخرین مایل ، کارگزاری خدمات باربری ، خدمات لجستیک بین المللی و خدمات مالی. ماموریت BEST ایجاد زنجیره تأمین دقیق و کارآمد در دوره خرده فروشی جدید با استفاده از فناوری و نوآوری در مدل تجاری است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به این آدرس مراجعه کنید: http://www.best-inc.com/fa/.

سرمایه گذار و ارتباطات رسانه ای

بهترین شرکت
تیم روابط سرمایه گذاران
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت
آهنگ یانگ
تلفن: + 86-10-6508-0677
پست الکترونیک: [email protected]

گروه Piacente ، شرکت
برندی پیازنته
تلفن: + 1-212-481-2050 +
پست الکترونیک:[email protected]

SOURCE BEST Inc.

لینک های مربوطه

https://www.best-inc.com/