BGL ادغام شرکت Lordstown Motors با شرکت DiamondPeak Holdings را در معامله ای با ارزش بیش از 1.6 میلیارد دلار اعلام کرد

CLEVELAND، 2 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Brown Gibbons Lang & Company (BGL) خوشحال است که ادغام شرکت Lordstown Motors Corporation (Lordstown Motors) ، تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) اولین وانت تمام برقی جهان را اعلام می کند در خدمت بازار ناوگان تجاری ، با DiamondPeak Holdings Corporation (DiamondPeak) ، یک شرکت خرید منظور ویژه (SPAC). تیم صنایع BGL به عنوان مشاور مالی Lordstown Motors خدمت کرده است. واحد تجاری در نماد NASDAQ با نماد علامت گذاری “RIDE” معامله می کند.

Lordstown Motors یک موتور است اوهایوOEM مبتنی بر که وسایل نقلیه ناوگان سبک و برقی را طراحی و تولید می کند. که در نوامبر 2019، این شرکت مجتمع Lordstown را که قبلاً یک کارخانه شرکت جنرال موتورز (GM) بود ، به دست آورد. Lordstown Motors از این سایت برای ساخت Endurance use استفاده خواهد کرد ، گل سرسبد محصول خود ، اولین وانت کاملاً برقی کاملاً برقی در این صنعت است که مخصوص خدمات در بازار ناوگان تجاری طراحی شده است.

پیشرانه الکتریکی Endurance معادل 75 مایل در هر گالن ، حدود 250 مایل در هر بار شارژ و ظرفیت یدک کش 7500 پوند را پیش بینی می کند ، همه اینها برای ناوگان بزرگ تجاری بصورت سیستماتیک ساخته شده و دارای قیمت رقابتی هستند. Endurance به موتورهای توپی و نرم افزاری در یکپارچه سازی یکپارچه مجهز است که “موتور و ذهن” را در هر چرخ ارائه می دهد. این سادگی منجر به فقط چهار قسمت متحرک در پیشرانه می شود ، در حالی که بیش از 2000 مورد در وسایل نقلیه با استفاده از یک موتور احتراق داخلی سنتی وجود دارد. این طرح به طور قابل توجهی قابلیت اطمینان را افزایش می دهد ، عملکرد را به حداکثر می رساند و هزینه کل مالکیت را کاهش می دهد.

1.6 میلیارد دلار معامله Lordstown Motors را فراهم می کند 675 میلیون دلار درآمد ناخالصی که برای تأمین بودجه تولید Endurance و طراحی موتور توپی برقی چرخدار آن استفاده خواهد شد. بودجه و لیست همزمان از طریق ادغام با DiamondPeak SPAC حاصل شد ، و یک 500 میلیون دلار PIPE کاملاً متعهد ، که شامل 75 میلیون دلار سرمایه گذاری های GM ، علاوه بر سرمایه گذاری های سرمایه گذاران برجسته موسسه مانند Fidelity Management & Research Company LLC ، Wellington Management LLP ، Federated Hermes Kaufmann Small Cap Fund و صندوق ها و حساب های مدیریت شده توسط BlackRock ، و دیگران.

این معامله باعث افزایش تجربه عمیق BGL در – و تعهد مداوم به – بخشهای صنعت خودرو و صنعت می شود و جدیدترین معامله شرکت در فضای خودروی الکتریکی (EV) است. متخصصان و شرکت های وابسته BGL بیش از 100 معامله را در بخش خودرو در سطح جهان انجام داده اند.

درباره Brown Gibbons Lang & Company
Brown Gibbons Lang & Company (BGL) یک بانک سرمایه گذاری مستقل و مشاوره مالی مستقر در بازار متوسط ​​جهانی است. این شرکت به شرکت های خصوصی و دولتی و گروه های سهام خصوصی در مورد ادغام و ادغام ، بازارهای سرمایه ، تغییر ساختار مالی ، ارزیابی و نظرات و سایر موارد استراتژیک مشاوره می دهد. BGL دارای دفاتر سرمایه گذاری در شیکاگو، کلیولند، و فیلادلفیا، و دفاتر املاک و مستغلات در شیکاگو، کلیولند، دنور، و سن آنتونیو. این شرکت همچنین یکی از اعضای بنیانگذار Global M&A Partners است که BGL را قادر می سازد به مشتریان خود در بیش از 30 کشور جهان خدمات ارائه دهد. معاملات اوراق بهادار از طریق Brown Gibbons Lang & Company Securities، Inc. ، یک شرکت وابسته به Brown Gibbons Lang & Company LLC و یک کارگزار فروشنده و عضو FINRA و SIPC انجام می شود. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.bglco.com مراجعه کنید.

SOURCE Brown Gibbons Lang & Company

لینک های مربوطه

www.bglco.com