Brexit با برنامه های سرمایه گذاری شهروندان انگلیس را به سمت شهروندی سوق می دهد

لندن، 26 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Brexit برای مدتی بخشی از زندگی کسانی است که در انگلیس زندگی می کنند. از یک ایده پیشنهادی تا یک لایحه تصویب شده ، انگلستان در حال حاضر در میان دوره گذار است که با خروج رسمی از اتحادیه اروپا به اوج خود می رسد ژانویه 1خیابان، 2021. آنچه مشخص نیست ، این دقیقاً معنی چه چیزی برای شهروندان انگلیس است. چه محدودیت هایی اعمال خواهد شد ، پاسپورت انگلیس اکنون چقدر قوی خواهد بود و تأثیر اقتصادی آن چه خواهد بود؟ به دلیل این عدم اطمینان ، اکنون بسیاری از شهروندان توسط برنامه های سرمایه گذاری به عنوان ابزاری برای اخذ تابعیت مضاعف در کشور دیگر روی آورده اند.

عدم دانستن اینکه آینده در کشوری که شما به آن می گویید چه آینده ای دارد ، می تواند آزاردهنده باشد و بنابراین برای بسیاری ، آنها به دنبال گزینه تابعیت در کشورهای با ثبات تر هستند که آینده آنها بیشتر مطمئن به نظر می رسد.

تابعیت از طریق سرمایه گذاری (CBI) از مدت ها قبل راهی برای تأمین تابعیت دوم بوده است. بررسی انجام شده توسط CS Global Partners حاکی از آن است که 63٪ از شهروندان انگلیس تابعیت دوم را می خواهند و اکثریت این گروه به دلیل Brexit این تصمیم را گرفته اند.

“به بیان ساده ، Brexit مردم را نسبت به آینده خود بلاتکلیف کرده است. خواه شغل شما ، خانواده شما باشد یا فقط امنیت و ثبات مد نظر شما از دولت شما باشد. این باعث شده است که بسیاری به این فکر کنند که گزینه هایشان واقعاً چیست.” برنامه B “چیست اگر Brexit وضعیت شخصی شما یا وضعیت اقتصادی کل کشور را ترجیح ندهد. تابعیت از طریق سرمایه گذاری این شبکه ایمنی و آزادی مالی را که آنها خواستار آن هستند فراهم می کند. به عنوان یک شرکت ، ما شاهد افزایش قابل توجه شهروندان انگلیس در درخواست برنامه های ما در کارائیب؛ به طور خاص برای برنامه دومینیکا CBI ، “می گوید پل سینگ، مدیر CS Global Partners ، یک شرکت مشاوره حقوقی با دفتر مرکزی لندن.

براساس این نظرسنجی ، سبک زندگی در تعیین انتخاب کشوری برای تابعیت دوگانه عاملی تعیین کننده بوده است. در مقایسه با آب و هوای انگلیس ، و فراز و نشیب های اقتصادی ، کارائیب بهشت گرمسیری با فرصت ، امنیت و ثبات را ارائه می دهد.

دومینیکا برنامه ای کاملاً تثبیت شده ارائه می دهد که به موجب آن سرمایه گذاران می توانند از طریق کمک مالی یا با سرمایه گذاری در املاک و مستغلات شهروند شوند. چرخش سریع روند درخواست ، حدود 90 روز ، آن را به گزینه ای جذاب تبدیل می کند. شهروند بودن دومینیکا همچنین به شما امکان دسترسی بدون ویزا به 140 کشور را می دهد که درها را برای سفر و تجارت باز می کند. در حالی که بسیاری فقط از طریق ارتباط خانوادگی می توانند تابعیت مضاعف کسب کنند ، برنامه Citizenship by Investment یک زمینه بازی برابر برای افرادی که می توانند سرمایه گذاری کنند فراهم می کند. ” میکا امت، مدیر عامل CS Global Partners.

آینده آینده برای انگلیس چیست؟ امت نتیجه گیری می کند: “من قاطعانه اعتقاد دارم که تنوع بخشیدن به گزینه های شما / داشتن” برنامه B “راهی است که شهروندان انگلیس می توانند برخی از کنترل های آینده خود را بدست آورند ؛ و برای رسیدن به برخی از اطمینان ها”.

برای کسب اطلاعات بیشتر، لطفا با ما تماس بگیرید: [email protected]، www.csglobalpartners.com

SOURCE CS شرکای جهانی

لینک های مربوطه

http://www.csglobalpartners.com