Britishvolt استخدام EVera را به عنوان شریک متخصص منصوب می کند

لندن، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بریتیش ولت ، انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری ، انتصاب EVera Recruitment را به عنوان تنها شریک استخدام خود اعلام کرده است.

استخدام EVera ، مستقر در وارویک شایر ، انگلستان، است اروپا فقط باتری اختصاصی و استخدام کننده وسایل نقلیه الکتریکی و استخدام gigaplant را به طور انحصاری برای Britishvolt انجام می دهد. این تیم با تیمی کار می کند که دارای مهارت دیرینه در مورد نیازهای منحصر به فرد استخدام مهارت های تخصصی مورد نیاز برای تحقیق ، توسعه و ساخت باتری است.

مارتین رینولدز، مدیر ارشد دولت ، Britishvolt “مأموریت Britishvolt برای ساخت اولین گیگاپلانت باتری انگلیس که باتریهای لیتیوم یونی در سطح جهانی تأمین می کند ، به شرکای متخصص احتیاج دارد. شکی نیست که EVera Recruitment شریک ایده آل برای یافتن و جذب افراد با مهارتهای کاملاً تخصصی است که اکنون به آنها نیاز داریم و توانایی تکامل برای مطابقت با نیازهای آینده ما.

“تیم EVera دارای سابقه فوق العاده ای در صنعت باتری و وسایل نقلیه الکتریکی است. ما با توسعه تجارت Britishvolt از تمام دانش و مهارت آنها استفاده خواهیم کرد.”

استیو دویل، مدیر عامل، استخدام EVera “EVera مفتخر است که به عنوان شریک استخدام Britishvolt منصوب شده است ، و در حال کار بر روی چنین پروژه مهیج و مهم استراتژیک است. Britishvolt یک چشم انداز پیشگام در صنعت باتری دارد که کاملاً منطبق با صنعت ما است.

“استخدام گیگاپلانت تخصص ماست و تیم من درک کاملی از مهارتهای خاص ، فنی و نادر مورد نیاز برای ساخت سلولهای باتری دارند. این یک سفر بسیار هیجان انگیز برای همه افراد درگیر خواهد بود و مشاغل بسیار ماهر زیادی را در انگلستان ایجاد خواهد کرد. ما نمی توانیم صبر کنیم تا شروع کنیم. “

ماموریت Britishvolt این است که انگلیس را در مرکز فناوری های جهانی باتری قرار دهد. هدف آن تأمین صنایع گیاهی و ذخیره سازی انرژی انگلیس با اولین گیگاپلانت باتری انگلیس است. تولید قرار است در سال 2023 آغاز شود.

یادداشت برای سردبیران

درباره Britishvolt

Britishvolt است انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری. این برنامه به پشتیبانی از آینده حمل و نقل برقی و ذخیره انرژی پایدار ، تولید فناوری های باتری لیتیوم یون پیشرو در جهان اختصاص دارد.

هدف Britishvolt تأسیس انگلستان به عنوان نیروی اصلی در فناوری باتری است. این شرکت برای دستیابی به این هدف با شرکای پیشرو و تأمین کنندگان همکاری می کند زیرا این امر برای آینده صنعت خودروی انگلیس و سلامت کلی اقتصادی و صنعتی انگلستان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

این شرکت معتقد است که انگلیس به دلیل قدرت صنعت خودرو و انرژی ، تخصص و سابقه تحقیق و توسعه باتری های صنعتی و دانشگاهی ، مکان مناسبی برای سرمایه گذاری های خود است.

2023 به عنوان آغاز تولید در سال 2015 هدف گذاری شده است انگلیس first gigaplant این یکی از بزرگترین سرمایه گذاری های صنعتی در انگلیس است و در 80 هکتار پارک صنعتی سبز ، پارک خورشیدی 200 مگاواتی ، با ظرفیت تولید تا 30 گیگاوات ساعت واقع خواهد شد.

درباره استخدام EVera

استخدام EVera است اروپا فقط مشاوره استخدام باتری اختصاصی ، وسیله نقلیه الکتریکی و گیگاپلانت. این شرکت برای تأمین استعداد مورد نیاز انگلستان برای تبدیل شدن به یک رهبر جهانی در تولید سلول باتری برای صنعت خودرو تاسیس شده است.

مدیر عامل شرکت استیو دویل، EVera Recruitment دارای تیمی متخصص با تخصص بی نظیر در مهندسی گیگاپلانت و دانش تولید باتری EV است. آنها درک کاملی از پیچیدگی ها و مهارت های مورد نیاز صنعت دارند ، و آنها را در موقعیت ایده آل برای همکاری نزدیک با مشتری برای شناسایی نامزدهای با کیفیت ، با تجربه و با استعداد قرار می دهد.

منبع Britishvolt