Britishvolt طرحی را برای ستاد جهانی جدید در West Midlands اعلام کرد

لندن، 27 نوامبر 2020 / PRNewswire / – بریتیش ولت ، بزرگترین سرمایه گذار انگلیس در فن آوری های پیشرفته باتری ، قصد دارد مقر جدید جهانی خود را در میدلندز غربی. این تاسیسات جدید که در قلب صنعت خودروی انگلستان واقع شده ، پیشگام توسعه فن آوری های باتری برای وسایل نقلیه برقی آینده خواهد بود. این از نزدیک اعلامیه دولت انگلیس در مورد ممنوعیت تولید همه خودروهای بنزینی و دیزلی تا سال 2030 است.

تاسیسات جدید 5000 متر مربعی ، که قرار است تا سال 2022 به طور کامل به بهره برداری برسد ، در پردیس پارک فناوری MIRA نزدیک کاونتری، قبلاً به عنوان قطب جهانی نوآوری مشهور بوده و تیم رهبری بریتیش ولت را در خود جای داده است. تحولات دیگری نیز در نظر گرفته شده است كه می تواند باعث گسترش سایت Britishvolt شود و فرصتی را برای مشاغل بسیار ماهر و متخصص در این كشور ایجاد كند. میدلندز غربی.

مدیرعامل Britishvolt ، اورال نادجری “یک ستاد جهانی جدید در میدلندز غربی گام مهمی برای Britishvolt است ، به ویژه که خیلی زود پس از اعلام هفته گذشته در مورد مهلت جدید 2030 انجام می شود. صنعت باتری به طور مداوم در حال پیشرفت است و مهم این است که ما برای موقعیت انگلستان در خط مقدم صنعت جهانی باتری پیش رو باشیم. با برنامه ریزی بیشتر توسعه ، در مکان مناسب برای استفاده از استعدادهای کلاس جهانی قرار گرفته است. ما قصد داریم باتری های کلاس جهانی تولید کنیم که از نظر استراتژیک هم برای آینده صنعت خودروی انگلیس و هم برای قدرت آینده کل انگلستان مهم هستند. ما امیدواریم که بتوانیم همکاری نزدیک با دولت محلی را برای کمک به قطعیت برنامه های بعدی خود برای توسعه آینده آغاز کنیم. “

مدیر عامل پارک فناوری MIRA ، تیم ناتان “ما بسیار خوشحالیم که از Britishvolt در پارک فناوری MIRA استقبال می کنیم. این شرکت به تعداد زیادی از شرکتهای اختصاص داده شده به انگلستان در خط مقدم نوآوری در خودرو پیوست. ماموریت Britishvolt برای تولید و تولید باتری های لیتیوم یون در سطح جهانی برای آینده بسیار مهم است. از صنعت خودروی انگلستان در حالی که به سرعت به سمت آینده برق دار پیش می رویم. “

مدیر ارشد استراتژی Britishvolt ، ایزوبل شلدون “اگر بریتانیا ولت از منحنی فناوری باتری جلوتر بماند ، استعدادهای برجسته جهان در مکان مناسب ضروری است. ما سخت تلاش می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که از توانایی های پیشرو در انگلستان برخوردار هستیم.”

درباره Britishvolt

Britishvolt است انگلیس بزرگترین سرمایه گذار در فن آوری های باتری. این برنامه به پشتیبانی از آینده حمل و نقل برقی و ذخیره انرژی پایدار ، تولید فناوری های باتری لیتیوم یون پیشرو در جهان اختصاص دارد.

هدف Britishvolt تأسیس انگلستان به عنوان نیروی اصلی در فناوری باتری است. این شرکت برای دستیابی به این هدف با شرکای پیشرو و تأمین کنندگان در حال کار است زیرا این امر برای آینده صنعت خودروی انگلیس و سلامت کلی اقتصادی و صنعتی انگلستان از اهمیت فوق العاده ای برخوردار است.

این شرکت معتقد است که انگلیس به دلیل قدرت صنعت خودرو و انرژی ، تخصص و سابقه تحقیق و توسعه باتری های صنعتی و دانشگاهی ، مکان مناسبی برای سرمایه گذاری های خود است.

سه ماهه چهارم سال 2023 به عنوان آغاز تولید در سال 2014 هدف گذاری شده است انگلیس گیگاپلانت اول

درباره پارک فناوری MIRA

پارک فناوری MIRA است اروپا تحقق مکان تحقیق و توسعه برای توسعه آخرین فن آوری خودرو. این مرکز ملی تعالی است و در وسط بخش خودرویی انگلستان واقع شده است و دسترسی به 40 مرکز آزمایشی مهم و جامع ترین صحن prov انگلستان را فراهم می کند.

پارک فناوری MIRA میزبان بیش از 35 شرکت OEM جهانی ، ردیف 1 و متخصصان فناوری خودرو است. دانشگاه با هدف طراحی ، یک اکوسیستم مشترک منحصر به فرد ایجاد می کند ، امکانات کلاس جهانی و مهندسان ماهر را گرد هم می آورد تا مکانی برای نوآوری و توسعه فناوری فراهم کند.

درباره HORIBA MIRA

HORIBA MIRA ، واقع در MIRA Technology Park ، یک ارائه دهنده خدمات پیشگام مهندسی مشاوره ، تحقیق ، تأیید و اعتبارسنجی به بخشهای خودرو ، دفاع ، هوا و فضا و راه آهن است. این همکاری نزدیک با تولید کنندگان و تأمین کنندگان وسایل نقلیه در سراسر جهان کار می کند و پشتیبانی گسترده ای از آزمایشات فردی محصول تا برنامه های طراحی ، توسعه و ساخت چند وسیله نقلیه را در اختیار شما قرار می دهد.

این شرکت دارای توانایی در کلاس جهانی در زمینه تولید باتری است ، راه حل های مهندسی و آزمایش پایان به سلول ، ماژول ها و بسته های کامل باتری را قادر می سازد.

مهندسان HORIBA MIRA با داشتن تقریباً 75 سال تجربه در زمینه توسعه برخی از شاخص ترین وسایل نقلیه در جهان ، با استفاده از جدیدترین امکانات و ابزارهای شبیه سازی ، وسایل نقلیه و سفرها را ایمن تر ، تمیزتر و هوشمندتر می کنند.

منبع Britishvolt