CAE 345 میلیون دلار عرضه عمومی و 150 میلیون دلار همكاری خصوصی سهام عادی را تعطیل می كند

مونترال، 30 نوامبر 2020 / PRNewswire / – (NYSE: CAE) (TSX: CAE) – CAE Inc. (“CAE” یا “Corporation”) امروز پیشنهاد خرید معاملات خریداری شده قبلی خود (“پیشنهاد”) سهام عادی (“سهام مشترک”) ، از جمله اجرای کامل گزینه بیش از حد تخصیص ( “گزینه بیش از حد تخصیص”) ، و قرارگیری خصوصی (“جایگذاری خصوصی همزمان”) سهام مشترک برای کل درآمد ناخالص کل 495 میلیون دلار.

سندیکا پذیره نویسان با همکاری اسکاتیابانک ، RBC Capital Markets و TD اوراق بهادار به طور کامل گزینه Overototment را برای خرید یک میلیون و 509 هزار سهام مشترک با قیمت پیشنهادی 29.85 دلار در هر سهم از جمله اعمال گزینه بیش از حد تخصیص ، شرکت با فروش کل ناخالص تقریبی 11،569،000 سهام مشترک 345 میلیون دلار.

علاوه بر این ، شرکت کل 5،025،126 سهام مشترک ، با قیمت 29 دلار.85 به ازای هر سهم ، از طریق قرارداد خصوصی اختصاصی با یک شرکت تابعه Caisse de dépôt et placement du Québec برای کل درآمد ناخالص تقریبی 150 میلیون دلار.

درآمد حاصل از پیشنهاد و جایگذاری همزمان همزمان برای اهداف عمومی شرکتها ، از جمله برای تأمین اعتبار احتمالی رشد و رشد آینده ، که شامل بودجه خرید قبلاً تکمیل شده شرکت پرواز شبیه سازی پرواز BV و توافق نامه اخیراً اعلام شده برای به دست آوردن TRU Simulation استفاده خواهد شد. + آموزش کانادا Inc. در انتظار استفاده از این موارد ، CAE قصد دارد سود خالص حاصل از ارائه خصوصی و همزمان را سرمایه گذاری کند ، آنها را به عنوان پول نقد یا معادل پول نقد نگه دارد ، یا بدهی های پرداخت شده تحت امکانات اعتباری خود را بازپرداخت کند ، که ممکن است با ایجاد فرصت دوباره پس گرفته شود.

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید سهام عادی نیست و همچنین هیچگونه فروشی از این اوراق بهادار در هر ایالت یا حوزه قضایی که چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش غیرقانونی باشد ، وجود نخواهد داشت. ثبت یا صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار هر یک از این ایالت ها یا حوزه های قضایی.

درباره CAE
CAE یک شرکت فناوری پیشرفته است که در لبه پیشرو غوطه وری دیجیتال قرار دارد و راه حل هایی برای ساختن جهان به مکانی امن تر ارائه می دهد. با پشتوانه سابقه بیش از 70 سال ابتدای صنعت ، ما همچنان به تجسم مجدد تجربه مشتری و ایجاد تحول در آموزش و راه حل های پشتیبانی عملیاتی در هواپیمایی کشوری ، دفاعی و امنیتی و بهداشت و درمان می پردازیم. ما شریک انتخاب مشتریانی در سراسر جهان هستیم که در محیط های پیچیده ، پرمخاطره و تا حد زیادی تنظیم شده کار می کنند ، که نتایج موفقیت آمیز در آنها حیاتی است. گواه نیازهای مداوم مشتریان ما برای راه حل های ما ، بیش از 60 درصد درآمد CAE ماهیت مکرر دارد. ما با داشتن تقریباً 10 هزار کارمند ، 160 سایت و مکان آموزش در بیش از 35 کشور جهان ، گسترده ترین حضور جهانی را در صنعت خود داریم. www.cae.com

احتیاط در مورد اظهارات آینده نگر
این بیانیه مطبوعاتی شامل بیانیه های آینده نگرانه در رابطه با استفاده از درآمد حاصل از پیشنهاد و جایگاه خصوصی و فعالیت های شرکت ، رویدادها و تحولاتی است که شرکت انتظار دارد یا پیش بینی می کند در آینده رخ دهد ، از جمله ، به عنوان مثال اظهارات در مورد چشم انداز ، استراتژی ها ، روند و چشم انداز شرکت ، درآمد آینده ، هزینه های سرمایه ای ، توسعه ها و ابتکارات جدید ، تعهدات مالی و فروش مورد انتظار. عبارات آینده نگر به طور معمول حاوی کلماتی مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “برنامه” ، “قصد” ، “ادامه” ، “تخمین” ، “ممکن است” ، “اراده” ، “باید” ، “استراتژی” “،” آینده “و عبارات مشابه. ماهیت آنها ، اظهارات آینده نگر شرکت را ملزم به پیش فرض می کند و در معرض خطرات و عدم اطمینان های ذاتی مرتبط با تجارت شرکت است که ممکن است باعث شود نتایج واقعی در دوره های آینده با نتایج نشان داده شده در بیانیه های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشد. در حالی که این اظهارات بر اساس انتظارات و فرضیات مدیریت در مورد روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات مورد انتظار در آینده و همچنین سایر عواملی است که شرکت معتقد است در شرایط معقول و مناسب است ، خوانندگان هشدار داده می شوند که به این آینده تکیه بی جهت نکنند – به دنبال عبارات باشید زیرا این احتمال وجود دارد که دقیق نباشند.

خطرات مهمی که می تواند باعث بروز چنین اختلافاتی شود شامل خطرات مربوط به بیماری همه گیر COVID-19 از جمله بهداشت و ایمنی ، کاهش و تعلیق عملیات ، شرایط اقتصادی جهانی ، انحراف توجه مدیریت ، افزایش خطرات فناوری اطلاعات ، خطرات نقدینگی است. و خطرات اعتباری ، خطرات مربوط به صنعت مانند رقابت ، توسعه تجارت و اعطای قراردادهای جدید ، سطح و زمان هزینه های دفاعی ، برنامه های دفاعی و امنیتی با بودجه دولت ، محدودیت های صنعت هواپیمایی کشوری ، امور نظارتی ، بلایای طبیعی یا سایر موارد ، قوانین و مقررات زیست محیطی ، تغییرات آب و هوایی ، خطرات مربوط به CAE مانند تکامل استانداردها و نوآوری در فن آوری ، توانایی شرکت برای نفوذ به بازارهای جدید ، فعالیت های تحقیق و توسعه ، قراردادهای عرضه با قیمت ثابت و بلند مدت ، مشارکت های استراتژیک و قراردادهای بلند مدت ، خرید و اهرم تولید کننده تجهیزات اصلی (OEM) ، ادغام محصول و مدیریت برنامه ، محافظت مالکیت معنوی و مارک تجاری شرکت ، مالکیت معنوی شخص ثالث ، از دست دادن پرسنل اصلی ، روابط کار ، خطرات مسئولیت که ممکن است تحت پوشش غرامت یا بیمه قرار نگیرد ، ضمانت نامه یا سایر ادعاهای مربوط به محصول ، ادغام مشاغل کسب شده از طریق ادغام ، خریدها ، مشارکت های مشترک ، اتحاد های استراتژیک یا واگذاری ها ، ریسک اعتبار ، مالکیت خارجی ایالات متحده ، اقدامات کنترل کننده یا تأثیرگذار ، طول چرخه فروش ، فصلی بودن ، بازده ادامه دار به سهامداران ، فناوری اطلاعات و امنیت سایبری ، اعتماد شرکت به فناوری و ارائه دهندگان شخص ثالث ، حریم خصوصی داده ها و خطرات مربوط به بازار مانند ارز ، در دسترس بودن سرمایه ، ریسک اعتباری ، بودجه برنامه بازنشستگی ، تجارت در کشورهای خارجی ، عدم قطعیت ژئوپلیتیک ، قوانین ضد فساد و امور مالیاتی. بعلاوه ، اختلافات ممکن است به دلیل وقایع اعلام شده یا تکمیل شده پس از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی بوجود آیند. اطلاعات بیشتر در مورد خطرات و عدم اطمینان موثر بر تجارت CAE را می توان در بحث و تحلیل مدیریت برای سال پایان یافت 31 مارس 2020 و بحث و تحلیل مدیریت برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020. هر یک یا بیشتر از عواملی که در بالا و هرجای دیگر در این بیانیه مطبوعاتی شرح داده شده و در اسنادی که در اینجا به آنها اشاره می شود ، ممکن است با ادامه بیماری همه گیر COVID-19 تشدید شده و تأثیر منفی بیشتری بر تجارت CAE ، نتایج عملیات و وضعیت مالی داشته باشد. . بر این اساس ، به خوانندگان هشدار داده می شود که هر یک از خطرات افشا شده می تواند تأثیر نامطلوبی بر اظهارات آینده نگر CAE بگذارد. همچنین خوانندگان هشدار می دهند كه خطرات توصیف شده در بالا و سایر موارد در این بیانیه مطبوعاتی و در اسناد ارجاع داده شده در اینجا ، لزوما تنها مواردی نیستند كه شركت با آنها روبرو است. خطرات و عدم قطعیت های اضافی که در حال حاضر برای شرکت ناشناخته هستند یا ممکن است شرکت در حال حاضر غیرمادی بداند ممکن است بر تجارت CAE تأثیر منفی بگذارد.

به استثنای قانون مورد نیاز ، شرکت از هرگونه قصد یا تعهدی برای به روزرسانی یا اصلاح هرگونه اظهارنظرهای آینده نگر خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ، صرف نظر می کند. اطلاعات و اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی صریحاً توسط این بیانیه احتیاط واجد شرایط است.

مفروضات ماده
اظهارات آینده نگرانه ارائه شده در این بیانیه مطبوعاتی بر اساس فرضیات خاصی از جمله ، بدون محدودیت است: تأثیرات منفی پیش بینی شده همه گیر COVID-19 بر مشاغل شرکت ، نتایج عملیاتی ، جریان های نقدی و / یا شرایط مالی ، از جمله موارد مورد نظر تأثیر اقدامات تخفیف اجرا شده در نتیجه بیماری همه گیر COVID-19 ، نقدینگی موجود CAE از وجه نقد و معادل آن ، مبالغ برداشت نشده بر تسهیلات اعتباری گردان CAE ، مانده موجود در برنامه خریدهای دریافتنی CAE ، جریانات نقدی CAE از عملیات و ادامه دسترسی به بودجه بدهی برای تأمین نیازهای مالی در آینده قابل پیش بینی کافی خواهد بود. و هیچ عواقب مالی ، عملیاتی یا رقابتی قابل توجهی از تغییرات در مقررات موثر بر تجارت CAE وجود ندارد. برای اطلاعات بیشتر ، از جمله در مورد سایر مفروضات اساسی اظهارات آینده نگرانه در این بیانیه مطبوعاتی ، به بخش قابل گزارش گزارش در بحث و تحلیل مدیریت برای سال پایان مراجعه کنید 31 مارس 2020 و بحث و تحلیل مدیریت برای سه ماهه به پایان رسید 30 سپتامبر 2020. با توجه به تأثیر شرایط تغییر یافته در مورد بیماری همه گیر COVID-19 و پاسخ مربوط به CAE ، دولت ها ، مقامات نظارتی ، مشاغل و مشتریان ، ذاتاً عدم اطمینان بیشتری در رابطه با مفروضات CAE وجود دارد. بر این اساس ، ممکن است فرضیات ذکر شده در این بیانیه مطبوعاتی ، و در اسنادی که در اینجا به آنها اشاره شده است ، و در نتیجه ، اظهارات آینده نگرانه مبتنی بر چنین مفروضاتی نادرست باشد.

SOURCE CAE INC.

لینک های مربوطه

http://www.cae.com/