Carnival Corporation & plc سهام خود را با ارائه و خرید مجدد اسکناس های قابل تبدیل اعلام می کند

میامی، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) ، امروز اعلام كرد كه كارناوال شركت (“شركت”) قيمت يك پيشنهاد مستقيم ثبت شده (“پيشنهاد”) را در مجموع 57،426،860 سهم ( “سهام”) سهام عادی آن با قیمت 18.05 دلار هر سهم به تعداد محدودی از دارندگان (“دارندگان”) 5.75٪ یادداشت های ارشد قابل تبدیل به سررسید 2023 (“یادداشت های قابل تبدیل”). این شرکت در نظر دارد از درآمد حاصل از این پیشنهاد برای خرید مجدد از این دارندگان جمعاً استفاده کند 499،364،000 دلار مبلغ اصلی اسکناس های قابل تبدیل آن (“خرید مجدد یادداشت” و در مجموع با پیشنهاد ، “معاملات”) در معاملات مورد مذاکره خصوصی.

به صورت خالص ، شرکت هیچ گونه عوایدی از معاملات دریافت نخواهد کرد و هزینه ها و هزینه های مرسوم مربوط به آن را پرداخت خواهد کرد. بنابراین ، معاملات تأثیر مهمی بر وضعیت نقدی شرکت نخواهد داشت. پس از خرید مجدد توجه داشته باشید ، مجموع 627،547،000 دلار مبلغ اصلی یادداشت های قابل تبدیل شرکت همچنان مانده است.

پیش بینی می شود این پیشنهاد در 19 نوامبر سال 2020 بسته شود (بجز 8.2 میلیون سهم که انتظار می رود بسته شود) 20 نوامبر 2020) ، منوط به شرایط بسته شدن عادی. انتظار می رود که خریدهای یادداشت پس از بسته شدن پیشنهاد به سرعت بسته شوند (به جز در مورد) 71.5 میلیون دلار جمع مبلغ اصلی یادداشت خریدهای مجدد که انتظار می رود بسته شود 20 نوامبر 2020) ، مشروط به شرایط بسته شدن عرفی.

Goldman Sachs & Co. LLC به عنوان نماینده مستقر در ارائه پیشنهاد فعالیت می کند. PJT Partners LP به عنوان مشاور مالی مستقل شرکت برای معاملات فعالیت می کند. بیانیه ثبت قفسه مربوط به سهام قبلاً در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (“SEC”) ثبت شده و قابل اجرا است. این پیشنهاد فقط با استفاده از یک دفترچه راهنما و یک دفترچه راهنمای همراه انجام می شود. یک نسخه اولیه از دفترچه راهنما و دفترچه راهنمای همراه مربوط به پیشنهاد ارائه شده است ، و یک نسخه کامل از دفترچه راهنما به SEC ارسال می شود و در وب سایت SEC به آدرس www.sec.gov در دسترس خواهد بود. نسخه های متمم دفترچه مقدماتی و دفترچه راهنمای همراه مربوط به پیشنهاد را می توان از Goldman Sachs & Co. LLC ، بخش Prospectus ، 200 West Street ، نیویورک، نیویورک 10282 ، تلفن: 1-866-471-2526 ، نمابر: 212-902-9316 یا از طریق ایمیل [email protected].

این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهادی برای فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید سهام سهام عادی یا سایر اوراق بهادار نیست و به منزله پیشنهاد ، درخواست یا فروش در هر حوزه قضایی نیست که در آن چنین پیشنهادی ، درخواست یا فروش وجود داشته باشد قبل از ثبت نام و احراز صلاحیت تحت قوانین اوراق بهادار این کشور یا صلاحیت قانونی غیرقانونی است.

درباره Carnival Corporation & plc

Carnival Corporation & plc یکی از بزرگترین شرکتهای مسافرت تفریحی در جهان است که دارای 9 نمونه از خطوط مسافرتی برتر جهان است. با انجام عملیات آمریکای شمالی، استرالیا، اروپا و آسیا، نمونه کارها آن شامل Carnival Cruise Line، Princess Cruises، Holland America Line، Seabourn، P&O Cruises (استرالیا) ، سفرهای دریایی Costa ، سفرهای دریایی AIDA ، سفرهای دریایی P&O (انگلستان) و Cunard.

یادداشت احتیاطی در مورد عواملی که ممکن است نتایج آینده را تحت تأثیر قرار دهند

Carnival Corporation و Carnival plc و شرکتهای تابعه متبوع آنها در این بیانیه مطبوعاتی به طور کلی با عنوان “Carnival Corporation & plc” ، “ما” ، “ما” و “ما” نامیده می شوند. برخی از اظهارات ، برآوردها یا پیش بینی های موجود در این سند “اظهارات آینده نگر” است که شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیات مربوط به ما است ، از جمله برخی اظهارات مربوط به معاملات مالی شرح داده شده در اینجا ، نتایج آینده ، عملیات ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، شهرت ، جریان های نقدی ، نقدینگی و سایر رویدادهایی که هنوز رخ نداده اند. این بیانیه ها برای واجد شرایط داشتن بندرگاه های ایمن از مسئولیت مندرج در بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 در نظر گرفته شده است. همه اظهارات غیر از بیان واقعیت های تاریخی اظهاراتی هستند که می توانند به نظر آینده نگر باشند . این اظهارات براساس انتظارات ، برآوردها ، پیش بینی ها و پیش بینی های فعلی در مورد تجارت و صنعتی که در آن فعالیت می کنیم و اعتقادات و مفروضات مدیریت ما است. ما سعی کرده ایم ، هر زمان ممکن ، این عبارات را با استفاده از کلماتی مانند “اراده” ، “ممکن” ، “می تواند” ، “باید” ، “باید” ، “باور” ، “بستگی دارد” ، “انتظار” ، “هدف” شناسایی کنیم “” پیش بینی ، “” پیش بینی “،” پروژه “،” آینده “،” قصد “،” برنامه “،” تخمین “،” هدف “،” نشانگر “،” چشم انداز “و عبارات مشابه قصد آینده یا منفی از این اصطلاحات

اظهارات رو به جلو شامل آن دسته از اظهارات است که مربوط به چشم انداز و موقعیت مالی ما است ، از جمله ، اما نه محدود به اظهارات مربوط به:

• قیمت گذاری

• برآورد عمر قابل استهلاک کشتی و مقادیر باقیمانده

• سطح رزرو

• ارزشهای عادلانه حسن نیت ، کشتی و علامت تجاری

• تصرف

• نقدینگی و رتبه بندی اعتبار

• هزینه های بهره ، مالیات و سوخت

• سود هر سهم تعدیل شده

• نرخ ارز

• تأثیر همه گیر جهانی ویروس کرونا ویروس COVID-19 بر وضعیت مالی و نتایج عملیات ما

• هزینه های خالص سفر دریایی ، به استثنای سوخت در روز موجود در اسکله پایین تر


از آنجا که گزاره های آینده نگر خطرات و عدم اطمینان را شامل می شوند ، عوامل زیادی وجود دارد که می تواند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای ما را با آنچه بیان می شود و یا اظهارات آینده نگرانه ما را القا می کند ، متفاوت کند. این یادداشت حاوی اظهارات احتیاطی مهمی در مورد عوامل شناخته شده ای است که به نظر ما می تواند به طور مiallyثر بر صحت اظهارات آینده نگرانه ما تأثیر بگذارد و بر تجارت ، نتایج عملیات و وضعیت مالی ما تأثیر منفی بگذارد. بعلاوه ، بسیاری از این خطرات و عدم قطعیت ها در حال حاضر با شیوع COVID-19 تقویت می شوند و یا در آینده تقویت می شوند. پیش بینی یا شناسایی همه این خطرات ممکن نیست. ممکن است خطرات اضافی وجود داشته باشد که ما غیرمادی بدانیم یا ناشناخته باشند. این عوامل شامل موارد زیر است ، اما محدود نمی شوند:

 • COVID-19 تأثیر قابل توجهی بر وضعیت مالی و عملکرد ما داشته است و این بر توانایی ما در به دست آوردن بودجه قابل قبول برای تأمین بودجه کاهش نقدی حاصل از عملیات تأثیر می گذارد. انتظار می رود که تأثیر فعلی و نامشخص شیوع COVID-19 ، از جمله تأثیر آن بر توانایی یا تمایل مردم برای سفر (از جمله در سفرهای دریایی) بر نتایج ، عملیات ، چشم اندازها ، برنامه ها ، اهداف ، شهرت ، دادخواهی ، جریان های نقدی ، نقدینگی و قیمت سهام ؛
 • در نتیجه شیوع COVID-19 ، ممکن است ما در برخی از تسهیلات بدهی خود ، که برای آن دوره معافیت داریم ، از پیمان نگهداری پیروی نکنیم. 30 نوامبر 2021 با تاریخ تست بعدی از 28 فوریه 2022؛
 • وقایع جهانی که بر توانایی یا تمایل افراد برای سفر تأثیر می گذارد ، ممکن است منجر به کاهش تقاضای سفرهای دریایی شود.
 • حوادث مربوط به کشتی ها ، میهمانان یا صنعت تعطیلات سفر دریایی و همچنین شرایط نامساعد جوی و سایر بلایای طبیعی ممکن است رضایت میهمانان و خدمه ما را تحت تأثیر قرار دهد و منجر به آسیب رساندن به شهرت شود.
 • تغییر و عدم انطباق با قوانین و مقرراتی که تحت آن فعالیت می کنیم ، از جمله مواردی که مربوط به بهداشت ، محیط زیست ، ایمنی و امنیت ، حفظ حریم خصوصی و حفاظت از داده ها ، ضد فساد ، تحریم های اقتصادی ، حمایت از تجارت و مالیات است ، می تواند منجر به دادخواهی ، اجرای قانون شود اقدامات ، جریمه ها ، مجازات ها و آسیب به شهرت ؛
 • نقض امنیت داده ها و از بین رفتن حریم خصوصی داده ها و همچنین ایجاد اختلال در سایر دفاتر اصلی ما ، عملیات فناوری اطلاعات و شبکه های سیستم ، از جمله حادثه باج افزار اخیر و عدم همگام شدن با پیشرفت های فناوری ، ممکن است بر عملکرد تجاری ما تأثیر منفی بگذارد ، رضایت میهمانان و خدمه ما و آسیب رساندن به شهرت ؛
 • توانایی استخدام ، توسعه و نگهداری پرسنل واجد شرایط کشتی که برای مدت طولانی در خارج از خانه زندگی می کنند ، ممکن است بر عملکرد تجاری ، خدمات مهمان و رضایت ما تأثیر منفی بگذارد.
 • افزایش قیمت سوخت ، تغییر در انواع سوخت مصرفی و در دسترس بودن تأمین سوخت ممکن است بر برنامه های زمانی و هزینه های برنامه ریزی شده ما تأثیر منفی بگذارد.
 • نوسانات نرخ ارز خارجی ممکن است بر نتایج مالی ما تأثیر منفی بگذارد.
 • ظرفیت بیش از حد و رقابت در صنعت تعطیلات دریایی و زمینی ممکن است منجر به کاهش در فروش سفرهای دریایی ، قیمت گذاری و گزینه های مقصد شود.
 • مناطق جغرافیایی که در آن سعی می کنیم تجارت خود را گسترش دهیم ممکن است رشد کندی داشته باشند یا در نهایت انتظار ما را توسعه ندهند. و
 • عدم توانایی در اجرای برنامه های کشتی سازی و تعمیرات ، تعمیر و نگهداری و نوسازی کشتی ها ممکن است بر عملکرد تجاری و رضایت میهمانان ما تأثیر منفی بگذارد.

ترتیب عوامل خطرساز فوق در نظر گرفته نشده است که نشان دهنده اولویت یا احتمال ما باشد.

به گفته های آینده نگر نباید به عنوان پیش بینی نتایج واقعی اعتماد کرد. با توجه به تعهدات ادامه دار طبق قانون قابل اجرا یا هر قانون مربوط به بورس اوراق بهادار ، ما صریحاً از هرگونه تعهد برای انتشار ، پس از تاریخ این سند ، هر گونه به روزرسانی یا اصلاح در هر گونه اظهارات آینده نگر برای انعکاس هرگونه تغییر در انتظارات یا حوادث ، صرف نظر می کنیم ، شرایط یا شرایطی که چنین عباراتی بر اساس آنها بنا شده است.

SOURCE Carnival Corporation & plc

لینک های مربوطه

www.carnival.com