China United Lines با ارتقا for خدمات برای مشتریان و تأمین کنندگان خود از طریق خدمات الکترونیکی ALLEGRO توسط CyberLogitec به جلو می رود

سنگاپور، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – China United Lines (CULines) امروز اعلام کرد که آنها همچنان به سرمایه گذاری در زمینه نوآوری ادامه می دهند و روابط خود را با CyberLogitec با افزودن خدمات الکترونیکی (پورتال تجارت الکترونیکی و تأمین کننده) به سیستم ALLEGRO گسترش داده اند. این اجازه می دهد تا CULines خدمات پیشرفته ای را هم به مشتریان و هم به تامین کنندگان خود ارائه دهد.

علیرغم شرایط نامشخص بازار به دلیل همه گیری ، CULines تصمیم می گیرد که پیش از منحنی باقی بماند ، به مشتری خود ارائه می دهدs و تامین کنندهs با ویژگی های تقویت شده که قابلیت دید و خدمات را افزایش می دهد.

“با افزودن ماژول های جدید ، ما یک سرویس کامل و بهبود یافته را برای مشتریان و فروشندگان خود ارائه خواهیم داد و به حداکثر هم افزایی خواهیم رسید. برای مشتریان گرامی ، برخی از ویژگی ها از طریق درخواست رزرو به صورت آنلاین و اطلاعات ردیابی در زمان واقعی ارسال می شود. داشتن درگاه تأمین کننده به این معنی است که ما می توانیم با فروشندگان خود یک کانال ارتباطی در زمان واقعی داشته باشیم ، اطلاعاتی مانند برنامه کشتی ها و حرکت کانتینرها را رد و بدل کنیم ، که به نوبه خود می تواند ترجمه به موقع و دقیق تر حمل و نقل برای مشتریان ما باشد. ” می گوید آقای کوین دینگ، معاون اجرایی CULines. “ما مشتاقانه منتظر تامین کننده هستیم پورتال ویژگی های جدیدی در راه است که سفارشات شغلی حمل و نقل را که به فروشندگان خود صادر می کنیم ساده می کند و دریافت سریع فاکتورهای تأمین کننده را امکان پذیر می کند ، زیرا امیدواریم این ویژگی ها بتوانند بهینه سازی ادغام فروشنده ما از طریق دیجیتال سازی،” آding آقای دینگ.

“ما خوشحالیم که CULines مجدداً با ما همکاری کرده و ماژولهای eServices جدید را به راه حل ALLEGRO اضافه کرده است. این برای ما تأیید این است که ما به طور مداوم در حال توسعه فن آوری های نوین هستیم تا به مشتریان خود در ارتقا businesses مشاغل خود کمک کنیم.، “ می گوید جیسون هیون، مدیر عامل شرکت CyberLogitec.

برای اطلاعات بیشتر به سایت www.cyberlogitec.com مراجعه کنید

تماس با رسانه:

چری ماه
رئیس بازاریابی
CyberLogitec
تلفن: 90217249
Eنامه: [email protected]

درباره CyberLogitec

CyberLogitec با فناوری های نوآورانه که چالش های عملیاتی را حل می کند ، دید را بهبود می بخشد و تقاضای صنعت را برآورده می کند ، زنجیره تأمین جهانی را توانمند می کند. به عنوان یک رهبر جهانی در صنعت دریایی ، بندری و لجستیک ، راه حل های انعطاف پذیر ، پایان به پایان و خدمات مشاوره ای ما به صنعت کمک می کند تا به سرعت با نیازهای در حال توسعه بازار سازگار شود.

درباره China United Lines

China United Lines Ltd. (CULines) ، یک بوش حمل و نقل است که به سرعت در حال رشد است و در تاسیس شده است 1 سپتامبر 2005. CULines درگیر خدمات بین المللی بوش کانتینر ، خدمات بوش تنگه تایوان ، خدمات بوش داخلی ، خدمات فیدر رودخانه یانگ تسه و خدمات چارتر است.

منبع CyberLogitec

لینک های مربوطه

http://www.cyberlogitec.com