CoreFund Capital، LLC 25 میلیون دلار اعتبار برای حمل و نقل بین المللی حمل و نقل فراهم می کند

ویدرفورد ، تگزاس، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – CoreFund Capital ، LLC (“Core”) اخیراً افزایش تسهیلات اعتباری Innocap، Inc (“شرکت”) ، یک شرکت حمل و نقل جهانی و حمل و نقل را تسهیل کرده است.

این تسهیلات اعتباری توسط CoreFund Capital با شرکت تابعه کاملاً متعلق به Innocap ، Inc ، Unique Logistics International (NYC) LLC ، از طریق تسهیلات اصلاح شده حساب های دریافتنی قابل دریافت ساخته شده است. خط اعتباری اولیه ارائه شده به یونیک لجستیک بین المللی در ماه مه ، 31 ، 2020 از افزایش یافت 12،000،000،000 دلار به 25،000،000 دلار بر 2 نوامبردوم، برای فراهم آوردن در دسترس بودن لازم برای حمایت از رشد مداوم شرکت.

اظهار داشت: “یونیک در طی ماه های گذشته عملکرد چشمگیری داشته است و دارای پایگاه تجاری خوبی بوده است. CoreFund خوشحال است که می تواند سرمایه در گردش مورد نیاز برای کمک به گسترش و رشد تجارت خود را تأمین کند.” بانی کاستیلو، رئیس CoreFund Capital. “ما از تماشای تبدیل شدن آنها به یک بازیگر غالب در صنعت خود هیجان زده هستیم”

“اکنون شرکت قادر به اجرای برنامه های رشد خود با تسهیلات اعتباری پیشرفته می باشد 25 میلیون دلار، “مدیر عامل INNO اظهار نظر کرد ، Sunandan Ray. “ما معتقدیم که این یک بازیگر برای استراتژی خرید آینده ما است. خوشبختانه ما شرکای تجاری قابل اعتماد مانند Core داریم.”

CoreFund Capital LLC ، یک شرکت مالی مطالبات ، یک ارائه دهنده برتر خدمات مالی است که از طریق فاکتور فاکتور ، سرمایه در گردش برای همه مشاغل بزرگ را تأمین می کند. تعهد ما این است که مشتریان خود را با ارائه شفافیت کامل یک محصول برتر ارائه دهیم. رویکرد سفارشی ما راه حل های جریان نقدی مورد نیاز مشتریان و سطح مراقبت و خدماتی را که شایسته آنها هستند فراهم می کند.

INNO یک شرکت حمل و نقل جهانی حمل و نقل و حمل و نقل است که خدمات گسترده ای به مشتریان در آن ارائه می دهد ایالات متحده که شامل خرده فروشان معروف معروف و سایر شرکتهایی است که کالا را به آنها وارد می کنند ایالات متحده، صادرات کالا از ایالات متحده به سایر کشورها یا به خدمات زنجیره تأمین دیگر از جمله انبارداری نیاز دارند. INNO بخشهایی از فرآیند زنجیره تأمین را برای مشتریان خود اجرا می کند و از طریق شرکت های تابعه خود مجوزهای عملیاتی صادر شده توسط گمرک ایالات متحده ، کمیسیون دریایی فدرال و اداره امنیت حمل و نقل را برای این منظور در اختیار دارد. در کل دفتر دارد ایالات متحده و بیش از 90 کارمند دارد.

هشدارهای مهم در مورد اظهارات آینده نگر

این نسخه خبری شامل بیانیه های آینده نگرانه به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است که اصلاح شده است ، در مورد سایر برنامه ها ، استراتژی ها و چشم اندازهای ما – هم تجاری و مالی. اگرچه ما معتقدیم که برنامه ها ، اهداف و انتظارات ما که در این اظهارات آینده نگرانه منعکس شده یا پیشنهاد شده اند منطقی است ، اما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که به این برنامه ها ، اهداف یا انتظارات دست خواهیم یافت یا آنها را محقق خواهیم کرد. اظهارات رو به جلو ذاتاً در معرض خطر ، عدم قطعیت و فرضیات است. بسیاری از اظهارات آینده نگرانه موجود در این می تواند با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “باور” ، “انتظار” ، “پیش بینی” ، “باید” ، “برنامه ریزی شده” ، “اراده” ، “مشخص شود ممکن است ، “” قصد “،” تخمین زده شده “و” بالقوه “، در میان دیگران. عوامل مهمی که می توانند نتایج واقعی را با اظهارنظرهای آینده نگرانه ای که در این منتشر می کنیم تفاوت اساسی داشته باشد ، شامل شرایط بازار و موارد ذکر شده در گزارش ها یا اسنادی است که هر از گاهی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت می کنیم. تمام اظهارات آینده نگرانه منتسب به Innocap، Inc یا شخصی که از طرف آن اقدام می کند صریحاً از نظر این زبان احتیاطی کاملاً واجد شرایط هستند.

تماس با رسانه:

نیکی ویکفیلد
800-405-5464
[email protected]
http://CoreFundCapital.com/

SOURCE CoreFund Capital، LLC

لینک های مربوطه

http://CoreFundCapital.com