Cunard سفرهای 2022 را از جمله گذرگاه های ماوراlantالنهر ملکه 2 و سفرهای جدید به آلاسکا به فروش می رساند

ساوتامپون ، انگلیس، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / –

برنامه سفر Cunard در سال 2022 برای ملکه ماری 2 ، ملکه ویکتوریا و ملکه الیزابت اکنون به فروش می رسد.

بیش از 35 کشور در 162 برنامه سفر جدیدی که شامل شمال دایره قطب شمال تا مدیترانه و از اقیانوس آرام تا اقیانوس اطلس از طریق کانال پاناما است ، حضور دارند.

موارد برجسته شامل ملکه الیزابت بازگشت به آلاسکا با هفت و 10 سفر شبانه ، عزیمت و بازگشت به ونکوور، بازدید از خلیج یخچال ، هاینز، یخچال هوبارد ، Skagway، جونو، سیتکا، کتیکان و ویکتوریا ده شب آلاسکا سفرها از ابتدا شروع می شود 1599 دلار به ازای هر نفر

این سری از سفرهای آلاسکا با یک عنوان ویژه در هر یک از جمله کوهنوردان برجسته همراه خواهد شد کنتون باحال و پیتر هیلاری و دانشمند قطبی کاوشگر شد فلیسیتی استون.

از جانب آلاسکا، ملکه الیزابت از کانال پاناما عبور خواهد کرد ، به طرف مدیترانه ، جایی که هفت و 14 سفر دریایی شبانه را آغاز خواهد کرد ، بارسلونا.

موارد برجسته روشن ملکه ماری 2 شامل هفت شب جشن روز استقلال ، از جمله تماس شبانه با بوستون و بازدید از بندر بار و هالیفاکس، و گذرگاه های ماوراlantالنهر وی با 19 سفر جدید بین دریایی نیویورک و ساوتهمپتون اکنون در فروش است.

رئیس جمهور Cunard ، سیمون پالتورپ گفت:

“تعداد زیادی از مهمانان ما می توانند در سفرهای جدید ما برای سال 2022 که شامل سفرهایی از کانال پاناما و به کارائیب، بازگشت به آلاسکا و ملکه ماری گذرگاه های ماوراlantالنهر 2

“ما تقاضای زیادی را برای سال 2021 تجربه کرده ایم ، بنابراین می دانیم که میهمانان ما انتظار مسافرت مجدد با کشتی های برجسته Cunard را دارند و ما خوشحالیم که تا پایان سال 2022 طیف گسترده ای از سفرها را ارائه می دهیم ، همه با پیشنهادات اولیه رزرو همراه است. “

نمونه هایی از برنامه های سفر به تازگی راه اندازی شده در سال 2022

آلاسکا، 10 شب ، 1599 دلار
Cunard یک سفر دریایی 10 شبانه روز را ارائه می دهد ملکه الیزابت (Q219) با شروع قیمت ها از 1599 دلار به ازای هر نفر عزیمت 14 ژوئن 2022 قیمت شامل صبحانه ، ناهار ، شام و چای بعد از ظهر به علاوه سرگرمی است. عزیمت و بازگشت به ونکوور، درگاه های تماس هستند جونو، یخچال هوبارد ، Skagway، خلیج یخچال طبیعی ، سیتکا، کتیکان و ویکتوریا

کانال پاناما ، 14 شب ، 2099 دلار
Cunard یک سفر دریایی 14 شبانه روز ارائه می دهد ملکه الیزابت (Q224D) با قیمت شروع از 2099 دلار به ازای هر نفر عزیمت 26 جولای 2022 قیمت شامل صبحانه ، ناهار ، شام و چای بعد از ظهر به علاوه سرگرمی است. عزیمت از لس آنجلس و رسیدن به بندرگاه های بندر Everglades هستند کابو سان لوکاس مکزیک، پونتارناس کاستاریکا ، کانال پاناما و اورنجستاد آروبا.

شرق ماوراlantالنهر ، هفت شب ، 949 دلار
كونارد مسافرت هفت شبانه روز را ارائه می دهد ملکه ماری 2 (M238) با قیمت شروع از 949 دلار به ازای هر نفر عزیمت 3 دسامبر 2022 قیمت شامل صبحانه ، ناهار ، شام و چای بعد از ظهر به علاوه سرگرمی است. این گذرگاه ماوراlantالنهر سفر می کند نیویورک به ساوتهمپتون و شامل پرواز برگشت از انگلیس به ایالات متحده .

کارائیب شرقی، 13 شب ، 2399 دلار
Cunard یک سفر دریایی 13 شبانه روز را ارائه می دهد ملکه ماری 2 (M237) با قیمت شروع از 2399 دلار به ازای هر نفر عزیمت 20 نوامبر 2022 قیمت شامل صبحانه ، ناهار ، شام و چای بعد از ظهر به علاوه سرگرمی است. عزیمت و بازگشت به نیویورک بنادر تماس سنت مارتن هستند ، دومینیکا، باربادوس، سنت لوسیا، سنت کیتس و جزایر ویرجین ایالات متحده.

جشن روز استقلال ، هفت شب ، 1749 دلار
كونارد مسافرت هفت شبانه روز را ارائه می دهد ملکه ماری 2 (M219) با قیمت شروع از 1749 دلار به ازای هر نفر عزیمت 1 جولای 2022 قیمت شامل صبحانه ، ناهار ، شام و چای بعد از ظهر به علاوه سرگرمی است. عزیمت و بازگشت به نیویورک بندرگاه ها بندر بار هستند ، بوستون (به مدت دو روز) و هالیفاکس.

سفرهای Cunard برای ملکه ماری 2 و ملکه ویکتوریا، از جانب آوریل 2022 به ژانویه 2023، و ملکه الیزابت، از ماه مه تا نوامبر 2022، به فروش می رسد 17 نوامبر 2020. اعزام بعدی پس از این تاریخ ها از جمله جزئیات ملکه الیزابت برنامه زمستان 2022 و استرالیا سفرهای دریایی در سال 2021 منتشر می شود.

برای عکاسی رسمی Cunard ، لطفا مشخصات خود را در اینجا ثبت کنید: https://cunard.assetbank-server.com

درباره كونارد

Cunard یک خط تفریحی لوکس در انگلیس است که به خاطر ایجاد تجربیات فراموش نشدنی در سراسر جهان مشهور است. كونارد از سال 1840 به عنوان یك اپراتور پیشرو در حمل و نقل مسافر در اقیانوس اطلس شمالی فعالیت می كند و 180 سال فعالیت شگفت آور را جشن می گیرد. Cunard پیشگام در سفرهای فرا اقیانوس اطلس برای نسل های مختلف ، کلاس جهانی است. تجربه Cunard بر اساس ناهار خوری خوب ، سرگرمی انتخاب شده توسط دست و خدمات عالی ساخته شده است. از رستوران های پنج ستاره و ناهار خوری در اتاق گرفته تا سخنرانان مهمان الهام بخش ، کتابخانه و نمایش فیلم ، همه جزئیات با دقت ساخته شده اند تا تجربه را فراموش نشدنی کنند. در حال حاضر سه کشتی Cunard وجود دارد ، ملکه ماری 2 ، ملکه الیزابت و ملکه ویکتوریا با مقصد از جمله اروپا، کارائیب، خاور دور و استرالیا. در سال 2017 ، كونارد اعلام كرد كه قصد دارد چهارم كشتی را به ناوگان خود اضافه كند كه در سال 2022 به بهره برداری می رسد. این سرمایه گذاری بخشی از برنامه های بلند پروازانه این شركت برای آینده كونارد در سطح جهان است و از سال 1998 برای اولین بار است كه كونارد چهار كشتی دارد سرویس همزمان کانارد در خانه کارناوال در واقع شده است ساوتهمپتون و از سال 1998 توسط Carnival Corporation & plc (NYSE / LSE: CCL؛ NYSE: CUK) متعلق به آن است.

منبع Cunard