Egis و Cylus Partner یک مرکز برتری برای خدمات امنیت سایبری راه آهن راه اندازی می کنند

TEL AVIV ، اسرائیل، 13 نوامبر 2020 / PRNewswire / – اگیس و سایلوس ، پیشرو در زمینه امنیت سایبری ریلی ، امروز اعلام کردند که در حال پیوستن به نیروهای خود برای تشکیل یک مرکز تعالی برای خدمات پیشرفته ، متمرکز بر راه آهن و امنیت سایبری هستند. مرکز تعالی در ساخت انعطاف پذیری سایبری و ایمن سازی شبکه های حیاتی از شرکت های ریلی در سراسر جهان پشتیبانی خواهد کرد.

امنیت سایبری نگرانی فزاینده ای برای صنعت راه آهن است. Egis و Cylus مهارت های ترکیبی خود را در ارائه خدمات امنیت سایبری پایان به پایان ، شامل تمام جنبه های چرخه زندگی شبکه عملیاتی راه آهن ، ارائه می دهند. مرکز برتری که توسط برجسته ترین متخصصان جهان و بر اساس روش ها ، فن آوری ها و استانداردها (IEC 62443) طراحی شده است ، مجموعه گسترده ای از راه حل ها و خدمات امنیتی پیشرفته را به مشتریان در سراسر جهان ارائه می دهد. از توسعه استراتژی ، از طریق شناسایی خطرات سایبری ، تا کشف و پاسخ به حوادث ، شرکت های راه آهن در تمام جنبه های امنیت سایبری پشتیبانی می شوند.

ما از همکاری با Cylus ، شرکت پیشرو امنیت سایبری راه آهن ، هیجان زده هستیم. پیوستن به نیروها ما را قادر می سازد تا به مشتریان خود ، تخصص دامنه منحصر به فرد و همچنین دانش پیشرفته امنیت سایبری و بهترین روش ها را ارائه دهیم. ” می گوید اولیویه بووار، مدیر اجرایی راه آهن Egis و می افزاید: “ما تصمیم گرفتیم با حمایت از مشتریان خود با آماده سازی آنها در معرض خطر فزاینده تهدیدهای اینترنتی ، اقدامی انجام دهیم و فعالانه عمل كنیم.

ما از کار با Egis Rail که چندین دهه تجربه در ارائه خدمات تحرک در سراسر جهان دارد هیجان زده هستیم. ” امیر لوینتالمدیر عامل شرکت Cylus ، “این مشارکت توانایی های ما را برای ارائه پشتیبانی نهایی از سازمان های ریلی در مواجهه با شبح تهدیدات سایبری تقویت می کند. خدمات مشترک ما به طور خاص برای صنعت راه آهن طراحی شده است و مشتری ما را قادر می سازد تا روز خود را متمرکز کند. عملیات روزمره ، تجارت و رشد ، مدیریت دفاع سایبری خود را به متخصصان امنیتی ما واگذار می کنیم. ما مطمئن هستیم که این همکاری صنعت ریلی را به سمت آینده ای امن در فضای مجازی سوق خواهد داد.

برای اطلاعات بیشتر به مرکز تعالی مراجعه کنید.

درباره سیلوس

Cylus با محافظت از سیستم های ریلی در برابر تهدیدات سایبری ، حمل و نقل ریلی را به سمت آینده ای امن سایبری هدایت می کند.

با تمرکز 100 درصدی روی امنیت سایبری ریلی ، Cylus اولین شرکت نرم افزاری است که نیازهای منحصر به فرد ، پیچیده و واگرا صنعت ریلی را برطرف می کند. راه حل های امنیت سایبری راه آهن Cylus مورد اعتماد شرکت های راه آهن سطح بالا در سطح جهان و به طور کلی اکوسیستم راه آهن است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به – https://www.cylus.com

مخاطبین را فشار دهید:
بن کاپون – تلفن: + 972-52-6100006
[email protected]

درباره گروه Egis

Egis یک گروه بین المللی بزرگ در بخشهای مهندسی ساخت و خدمات تحرک است که محدوده خدمات منحصر به فرد جهانی شامل مشاوره زیرساخت ، مهندسی و بهره برداری است. ما از طریق ظرفیت نوآوری خود ، با ارائه راهکارها و دانش فنی مورد تأیید در زمینه حمل و نقل ، تحرک ، ساخت و سازهای پایدار شهر ، ساختمان ها ، آب ، محیط زیست و انرژی ، به شرایط اضطراری آب و هوا و بزرگترین چالش های زمان خود پاسخ می دهیم.

یک شرکت تابعه 75 درصدی متعلق به Caisse des Dépôts است ، و 25٪ باقیمانده توسط مدیران و کارمندان شریک اداره می شود ، Egis یک آینده پایدار را تصور کنید ، که برای جمعیت و پیشرفت اجتماعی کار می کند.

1.22 میلیارد یورو گردش مالی مدیریت شده در سال 2019
15،800 کارمندان

مخاطبین را فشار دهید

ایزابل بورگو میراند
مدیر استراتژی ، بازاریابی و ارتباطات
تلفن: +33 (0) 1 39 41 44 17 / +33 (0) 6 17 10 29 70
[email protected]

سابین مندی

معاون مدیر ارتباطات

تلفن: +33 (0) 1 39 41 43 05 / +33 (0) 6 25 33 02 64
[email protected]

SOURCE Cylus؛ Egis

لینک های مربوطه

http://www.egis.fr