Elbit Systems of America توسط نیروی هوایی ایالات متحده انتخاب شده است تا برای سفارشات کار فرماندهی و کنترل Joint All Domain رقابت کند

FORT WORTH ، تگزاس، 9 نوامبر 2020 / PRNewswire / – نیروی هوایی ایالات متحده Elbit Systems of America را برای رقابت در دستورات بعدی در چارچوب قرارداد کنترل و تحویل نامحدود / مقدار نامشخص (ID / IQ) سرویس و کنترل همه دامنه سرویس (JADC2) انتخاب کرده است.

هدف از JADC2 ID / IQ توسعه و کار سیستم ها به عنوان یک نیروی واحد در تمام حوزه ها (هوا ، زمین ، دریا ، فضا ، سایبر و طیف الکترومغناطیسی) در یک خانواده معماری باز از سیستم ها است که قابلیت ها را از طریق چندین سیستم عامل یکپارچه امکان پذیر می کند . با استفاده از این انتخاب ، Elbit Systems of America می تواند برای دستیابی به جوایز مرتبط با بلوغ ، نمایش و تکثیر توانایی در سیستم عامل ها و دامنه ها ، استفاده از اهرم طراحی سیستم های باز و نرم افزار چابک و توسعه الگوریتم به منظور فعال کردن JADC2.

Elbit Systems of America در زمینه ارائه داده های شبکه ای با قابلیت هوش مصنوعی ، سنسور ذوب شده و شبکه ای برای بهبود آگاهی موقعیتی در محیط های هوابرد و جنگ زمینی ، یک رهبر بازار است. راه حل های C5ISR ما بخشی از نمونه کارهای گسترده ای شامل سیستم های نبرد و ارتباطات شبکه ای ، قابلیت کنترل و کنترل تلفن همراه ، راه حل های مستقل ISR و کمک های تصمیم گیری مجهز به هوش مصنوعی است. همراه با تخصص برتر ما در صنعت هواپیمایی ، نصب کلاه ایمنی و کابین خلبان ، راه حل های ما توانایی بی نظیر جنگجویان را در ارزیابی و درک محیط آنها ، افزایش کشندگی ، بقا ، اتصال و در نهایت انجام ماموریت فراهم می کند.

“Elbit Systems of America افتخار دارد که به نیروی هوایی ایالات متحده کمک کند تا چشم انداز اتصال سنسورها و اثرات را در چندین دامنه تحقق بخشد.” Raanan Horowitz، رئیس و مدیر عامل Elbit Systems of America. “ایده ما برای JADC2 با ارائه ابزارهایی که زمان واکنش و کمک به تصمیم گیری را کاهش می دهند ، جنگجویان ما را از داشتن یک مزیت نامتقارن تسهیل می کند. برای رسیدن به این هدف ، ما در حال توسعه راه حل های مجهز به هوش مصنوعی هستیم که سنسورها و داده ها را برای افزایش آگاهی موقعیتی و انتقال اطلاعات متصل می کند. کشندگی افزایش یافته است. “

درباره Elbit Systems of America، LLC

Elbit Systems of America ، دفتر مرکزی آن در فورت ورث ، تگزاس، پیشرو در ارائه محصولات با عملکرد بالا ، راه حل های سیستم و خدمات پشتیبانی با تمرکز بر بازارهای دفاع ، امنیت داخلی ، اجرای قانون ، هوانوردی تجاری و ابزار دقیق پزشکی است. Elbit Systems of America با امکانات در سراسر ایالات متحده اختصاص داده شده است به حمایت از کسانی که روزانه در امنیت و امنیت ایالات متحده کمک می کنند. Elbit Systems of America، LLC به طور کامل متعلق به Elbit Systems Ltd. (NASDAQ: ESLT) (TASE: ESLT) ، یک شرکت فناوری پیشرفته جهانی است که در طیف وسیعی از برنامه ها برای کاربردهای دفاعی و تجاری نوآورانه فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه کنید: www.ElbitSystems-US.com توییتر، لینکدین و اینستاگرام.

درباره سیستم های Elbit

Elbit Systems Ltd. یک شرکت بین المللی با فناوری پیشرفته است که در طیف وسیعی از برنامه های دفاعی ، امنیت داخلی و تجاری در سراسر جهان فعالیت دارد. این شرکت ، شامل سیستم های Elbit و شرکت های تابعه آن ، در زمینه های هوا فضا ، زمین و سامانه های دریایی ، فرماندهی ، کنترل ، ارتباطات ، رایانه ها ، نظارت اطلاعاتی و شناسایی (“C4ISR”) ، سیستم های هواپیمای بدون سرنشین ، الکترواپتیک پیشرفته فعالیت می کند ، سیستمهای فضایی الکترواپتیک ، مجموعههای EW ، سیستمهای اطلاعاتی سیگنال ، پیوندهای داده و سیستمهای ارتباطی ، رادیوها ، سیستمهای مبتنی بر سایبر و مهمات. این شرکت همچنین بر روی ارتقا سیستم عامل های موجود ، توسعه فن آوری های جدید برای دفاع ، امنیت داخلی و برنامه های تجاری و ارائه طیف وسیعی از خدمات پشتیبانی از جمله سیستم های آموزش و شبیه سازی تمرکز دارد. برای اطلاعات بیشتر ، به https://elbitsystems.com/ مراجعه کنید ، ما را دنبال کنید توییتر یا از کانال های رسمی Facebook ، YouTube و LinkedIn ما دیدن کنید.

علائم تجاری

Elbit Systems of America و سایر علائم تجاری ، علائم خدمات و آرم ها علائم ثبت شده یا ثبت نشده شرکت های Elbit Systems of America در ایالات متحده و در کشورهای خارجی کپی رایت © 2020 سیستمهای البیت آمریکا. کلیه حقوق محفوظ است

بیانیه رو به جلو

این اطلاعیه مطبوعاتی ممکن است شامل اظهارات آینده نگرانه باشد (به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 ، با اصلاحیه ، بخش 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 ، با اصلاحیه و قانون اوراق بهادار اسرائیل ، 1968) در مورد Elbit Systems Ltd و / یا شرکت های تابعه آن (در مجموع شرکت) ، تا حدی که چنین اظهاراتی مربوط به واقعیت های تاریخی یا فعلی نباشد. اظهارات رو به جلو براساس انتظارات ، برآورد ، پیش بینی ها و پیش فرض های فعلی مدیریت در مورد رویدادهای آینده است. اظهارات رو به جلو مطابق با بندهای بندر امن قانون اصلاحیه دادرسی اوراق بهادار خصوصی سال 1995 ، با اصلاحیه صورت می گیرد. این اظهارات تضمین کننده عملکرد آینده نیستند و شامل خطرات ، عدم قطعیت و فرضیاتی درباره شرکت هستند که پیش بینی آنها دشوار است ، از جمله پیش بینی نتایج مالی آینده شرکت ، استراتژی های رشد پیش بینی شده و روند پیش بینی شده در تجارت آن. بنابراین ، نتایج ، عملکرد و روندهای واقعی در آینده به دلیل عوامل مختلفی از جمله ، بدون محدودیت ، ممکن است از نظر گزاره های آینده نگر تفاوت اساسی داشته باشند: دامنه و مدت قرارداد مشتری. آیین نامه ها و مصوبات دولتی ؛ تغییر در اولویت های بودجه بندی دولتی ؛ بازار عمومی ، شرایط سیاسی و اقتصادی در کشورهایی که شرکت در آنها فعالیت یا فروش می کند ، از جمله اسرائيل و ایالات متحده بین دیگران؛ تغییرات در بهداشت جهانی و شرایط اقتصادی کلان ؛ تفاوت در عملکرد برنامه پیش بینی شده و واقعی ، از جمله توانایی انجام در قراردادهای بلند مدت قیمت ثابت. تغییرات در فضای رقابت ؛ و نتیجه مراحل قانونی و / یا نظارتی. فاکتورهای ذکر شده در بالا شامل همه موارد نمی شوند و اطلاعات بیشتر در آخرین گزارش سالانه Elbit Systems Ltd. در مورد فرم 20-F موجود است که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در پرونده است. تمام گزاره های آینده نگر فقط از تاریخ این نسخه صحبت می کنند. اگرچه شرکت معتقد است انتظارات منعکس شده در بیانیه های آینده نگر موجود در این مقاله منطقی است ، اما نمی تواند نتایج آینده ، سطح فعالیت ، عملکرد یا دستاوردها را تضمین کند. علاوه بر این ، نه شرکت و نه هیچ شخص دیگری مسئولیت صحت و کامل بودن هر یک از این اظهارات آینده نگر را بر عهده نمی گیرند. شرکت متعهد نمی شود که بیانیه های آینده نگر خود را به روز کند.

Elbit Systems Ltd. ، آرم ، مارک ، محصول ، خدمات و فرآیندهای آن که در این بیانیه مطبوعاتی موجود است ، علائم تجاری یا علائم خدمات Elbit Systems Ltd. یا شرکت های وابسته به آن است. سایر نام های تجاری ، کالا ، خدمات و فرآیند موجود ، علائم تجاری دارندگان مربوطه است. ارجاع یا استفاده از کالای دیگر ، خدمات یا فرآیندی غیر از محصولات Elbit Systems Ltd. به معنای توصیه ، تأیید ، وابستگی یا حمایت مالی از آن محصول ، خدمات یا فرایند توسط Elbit Systems Ltd. نیست. هیچ چیز در این مقاله به منزله تفسیر توسط دلالت ، استوپل یا هرگونه مجوز یا حقی تحت هر حق ثبت اختراع ، حق چاپ ، علامت تجاری یا سایر حقوق مالکیت معنوی Elbit Systems Ltd. یا هر شخص ثالث ، به استثنای مواردی که صریحاً در اینجا اعطا شده است

مخاطبین رسانه ای:

گرگ کایرس | 682-286-2299 | [email protected]

امی هارتلی من 682-286-2411 من [email protected]

SOURCE Elbit Systems of America، LLC

لینک های مربوطه

http://www.elbitsystems-us.com/