ethiXbase و Norton Rose Fulbright برای راه اندازی راه حل نوآورانه ارزیابی ریسک زنجیره تامین برای برده داری مدرن همکاری می کنند

  • ethiXbase و نورتون رز فولبرایت برای توسعه ابزار ارزیابی ریسک زنجیره تأمین برده داری ، توافق نامه مجوز و همکاری انحصاری منعقد کرده اند.
  • هدف این است که به سازمان ها کمک کنیم خطرات حقوق بشر را در داخل زنجیره تأمین خود شناسایی کرده و در مورد آنها عمل کنند و با قوانین جهانی مدرن برده داری مطابقت داشته باشند.

سنگاپور، 15 نوامبر 2020 / PRNewswire / – ethiXbase – یک شرکت راه حل پایداری زنجیره ارزش ، که به شرکت ها و اشخاص ثالث آنها کمک می کند تا یک زنجیره تأمین پایدار را در سطح جهانی ایجاد و حفظ کنند امروز اعلام کرد که با یک شرکت حقوقی جهانی قرارداد انحصاری مجوز و همکاری منعقد کرده است * نورتون رز فولبرایت، برای ایجاد ابزاری مدرن برای ارزیابی ریسک زنجیره تأمین برده داری برای شرکت هایی که به دنبال پیروی از قوانین جهانی مدرن برده داری هستند.

این پرسشنامه توسط ethiXbase از طریق پلتفرم ethiXbase 360 ​​ارائه می شود و جز component اصلی و اساسی مجله حقوق بشر ethiXbase است که برای کمک به سازمانها در شناسایی و اقدام به خطرات حقوق بشر در زنجیره تأمین خود طراحی شده است.

پرسشنامه مدرن برده داری از دانش فنی تهیه شده توسط استفاده می کند نورتون رز فولبرایت با استفاده از تخصص جهانی خود در شناسایی و ارزیابی خطرات مدرن برده داری ، برای ارائه یک رتبه بندی خطرناک نشان می دهد.

این کار با استفاده از تجزیه و تحلیل قوی و گردش کار خودکار برای ایجاد استراتژی های مناسب کاهش خطر و پشتیبانی از گزارش نظارتی ، از طریق پلت فرم ethiXbase 360 ​​به هزاران تامین کننده تحویل و مدیریت می شود. این رتبه بندی می تواند برای کمک به سازمانها در مدیریت تعهدات مدرن گزارش برده داری در چندین کشور باشد.

ابیگل مک گرگور، شریک نورتون رز فولبرایت، نظر داد:

“COVID-19 همه شركتها را تحت فشار قرار داده است ، و یكی از روشهایی كه مشاهده می شود ، درجات عدم آمادگی برای انجام تعهدات گزارشگری جدید برای برده داری مدرن است. شركتهای استرالیایی با درآمد سالانه بیش از 100 میلیون دلار استرالیا مورد نیاز هستند طبق قانون ، بیانیه های برده داری مدرن را تا مارس سال آینده آماده کنید ، اگر سال گزارش آنها در ژوئن به پایان برسد ، و بنابراین آنها باید از قبل در تهیه آنها پیشرفت کرده باشند. ”

“مشکل این است که همه گیری ، زنجیره های تأمین را به شدت مختل کرده است و در برخی موارد باعث شده تا شرکت ها به سرعت تامین کنندگان جدید را جایگزین تأمین کنندگان جدید کنند. در صورت عدم مدیریت صحیح این خطرات ، از نظر برده داری سطح بالاتری از خطر ایجاد می شود. خوشبختانه ، کار مشترک ما با ethiXbase برای ایجاد یک سیستم تجزیه و تحلیل پیشرفته ، نگرانی ، کار دستی و خطرات ناشی از معادله را از بین می برد. “

لیس باکاتن ، مدیر ارشد اجرایی ethiXbase ، گفت:

“ما از همکاری با آنها هیجان زده ایم نورتون رز فولبرایت در این ابتکار مهم برای حمایت از مشتریان برای پیروی از قوانین مدرن برده داری در سراسر جهان. این پرسشنامه از جمله اولین کاربردهای یک موسسه حقوقی تحلیلی در فضای حقوق بشر است. این شرکت با استفاده از فناوری ، داده ها و خدمات قوی ethiXbase پشتیبانی می شود و به مشتریان کمک می کند تا زمان و تلاش صرف نقشه برداری و ارزیابی ریسک برده داری مدرن را در زنجیره های تأمین خود کاهش دهند. با مقیاس گذاری بیشتر با داده های بیشتر ، این راه حل همچنین به سازمان امکان می دهد تا معیارهایی را برای هر صنعت در سراسر جهان ایجاد کند و تهدیدهای در حال ظهور برای تداوم تجارت و شهرت ناشی از نقض زنجیره تامین را شناسایی کند. “

* شاخص تجاری شرکت حقوقی جهانی Acritas Global Elite 2020

سوالات رسانه ای: برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً با رئیس جهانی بازاریابی رشد ethiXbase تماس بگیرید ، جو استراگلس بر [email protected]. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پرسشنامه برده داری مدرن ، لطفا با مسئول توسعه محصول ethiXbase تماس بگیرید ، ناتاشا مارتین بر [email protected]

یادداشت ها برای سردبیران:

SOURCE ethiXbase