Four Seeds سفرهای 2022 را در سفر با هواپیمای شخصی کاملاً چهار فصله ، شامل تور جدید آفریقا برای خانواده ها مشخص می کند

می گوید: “تجربه چهار جت شخصی چهار فصل برای مسافرانی ایجاد شده است که می خواهند دنیا را ببینند ، در فرهنگ های جدید غوطه ور شوند و در ماجراهای منحصر به فرد شرکت کنند ، همه در حالی که بخشی از یک تجربه چهار فصل پایان به پایان است” روحانی مسیحی، رئیس جمهور ، عملیات جهانی برای چهار فصل هتل ها و استراحتگاه ها. “از زمان سفر ابتدایی ما در سال 2015 ، پاسخ بسیار طاقت فرسایی بوده است. بسیاری از سفرهای ما به طور مداوم به فروش می رسد ، اغلب با تکرار میهمانان ، و هنگامی که مسافران به آینده نگاه می کنند ، انتظار داریم که در برنامه های سفر 2022 شاهد همان میزان علاقه باشیم. مسافران امروزی مارک هایی را انتخاب می کنند که به آنها اعتماد دارند و در عین حال با کیفیت ترین محصول ، کیفیت و امنیت را در اولویت خود قرار می دهند. با Four Seas ، آنها می توانند با خیالی آسوده که سفر و اقامت در کنار ما فراهم می کند ، جهان را کشف کنند. “

معرفی عجایب آفریقایی ، یک سفر کاملاً جدید و دوستانه برای خانواده

  • عجایب آفریقایی28 دسامبر 2021 به 9 ژانویه 2022آتن، یونان – اهرام، مصر (سفر یک روزه) – سرنگتی ، تانزانیاموریسروانداآبشار ویکتوریا، زامبیا (سفر روزانه) – ژوهانسبورگ ، آفریقای جنوبی

برای اولین بار ، Four Season یک برنامه سفر غنی 13 روزه طراحی کرده است که برای خانواده ها و مسافران در هر سنی مناسب است. در طول مسیر ، میهمانان خود را غرق می کنند آفریقا فرهنگ های غنی ، سنت های عمیق ، تاریخ جذاب و بوم شناسی مدرن با تجربیات عملی توسط متخصصان موضوعی.

شروع با یک روز سفر از آتن به اهرام باستان در مصر با یک راهنمای خصوصی ، مهمانان در مورد خدایان مصری ، هیروگلیف و حاکم کودک افسانه ای کینگ توت اطلاعات کسب می کنند. از نکات جالب توجه در سرنگتی می توان به چشم انداز پرندگان از مراتع وسیع موجود روی بالون هوای گرم و مهمانی شام با مشعل در بوته اشاره کرد که در سال جدید زنگ می خورد. که در موریس، جایی که مسافران از اقامتگاه های مجلل ویلایی لذت می برند ، فرصت های فراوانی برای کشف شکوه استوایی جزیره چه در دریا و چه با اسب و همچنین فرهنگ رنگارنگ آن وجود دارد که قرن ها تحت تأثیر تأثیرات مختلف قرار دارد.

بازگشت به قاره در جنگل های سرسبز رواندا، در حالیکه میهمانان به یک گوریل سفر می روند و با دانشمندان محلی و دامپزشکان مراقبت از نخستیان در معرض خطر کشور دیدار می کنند ، در خط مقدم است. سپس ، یک سفر ویژه یک روزه به آبشار ویکتوریا روشی یک بار در زندگی را با یکی از هفت عجایب طبیعی جهان ارائه می دهد. این با یک توقف نهایی در شهر پر جنب و جوش پایان می یابد ژوهانسبورگ، دروازه ای که مسافران می توانند از آنجا برنامه ریزی کنند تا اکتشاف بیشتری برای گسترش این سفر فراموش نشدنی انجام دهند آفریقا.

فعالیت های اضافی متناسب با علایق و سن هر میهمان در هماهنگی با تیم های دربان چهار فصل در هر مقصد انجام می شود.

بازگشت به سال 2022 توسط Popular Demand

دو سفر مورد علاقه مهمانان در سراسر جهان با هواپیمای Four Seasons Jet برای سال 2022 برگشتند و هم اکنون برای رزرو در دسترس هستند.

  • برخوردهای بی انتها14 مارس تا 6 آوریل 2022کونا ، هاواییبورا بوراسیدنی، استرالیابالی ، اندونزیچیانگ مای یا چیانگ رای، تایلند – تاج محل، هند (سفر روزانه) – دبی، امارات متحده عربی – پراگ ، جمهوری چکلندن، انگلستان

این برنامه سفر فرصت های فراموش نشدنی را برای یک تور خصوصی از این سفر فراهم می کند سیدنی سالن اپرا ، برای یک سفر یک روزه به تاج محل می روید ، یک ماشین 4×4 هیجان انگیز را از طریق صحرای عربستان عبور دهید و مانند سلطنتی غذا بخورید مال پراگ کاخ لوبکوویچ و موارد دیگر.

  • کاوشگر باستان8 آوریل تا 1 مه 2022میامی، ایالات متحده مکزیکوسیتیجزیره ایستربورا بورا – صخره بزرگ سد ، استرالیابانکوک یا کوه سامویی ، تایلند – پترا و وادی رام ، اردن – اهرام، مصر (سفر روزانه) – Taormina ، ایتالیامادرید، اسپانیا

مهمانان شگفتی های افسانه ای جهان از جمله اسرار جهان را تجربه خواهند کرد جزیره ایستر، صخره بزرگ سد بزرگ ، شهر جذاب گمشده پترا و اهرام باستان جیزه.

فضای محدود موجود در برنامه سفرهای 2021

با عزیمت از طریق جت جدید از بهار 2021 ، فضاهای محدودی برای پیوستن به برنامه های سفر در سراسر جهان در دسترس است:

  • دنیای ماجراهای28 مه تا 20 ژوئن 2021سیاتل، ایالات متحده آمریکاکیوتو ، ژاپنبالی ، اندونزیسیشلرواندا – مراکش ، مراکشبوگوتا ، کلمبیا – جزایر گالاپاگوس – میامی، ایالات متحده آمریکا
  • دسیسه بین المللی27 نوامبر تا 20 دسامبر 2021سیاتل، ایالات متحده آمریکاکیوتو ، ژاپنهوی آن، ویتناممالدیو – سرنگتی ، تانزانیا – مراکش ، مراکشبوداپست، مجارستانسن پترزبورگ ، روسیهپاریس، فرانسه

چهار فصل افسانه ای افسانه ای – و در هر توقف در طول راه

بیش از فقط چهار فصل در آسمان ، جت تجربه چهار فصل خصوصی مسافران را با دسترسی داخلی به تجربیات بی نظیر و اقامتگاه های مجلل در هتل ها و اقامتگاه های چهار فصل در سراسر جهان ، به مقصد رویایی می برد. پیش بینی می شود همه جزئیات از آنجا که تیم ارتباط با میهمان از تحقیق اولیه تا رزرو و مسافرت با هر مهمان همکاری نزدیک دارد. در هواپیمای چهار جت شخصی ، یک خدمه پرواز باتجربه شامل یک دربان اختصاصی ، سرآشپز اجرایی و پزشک سفر است.

تمام برنامه های سفر 2022 سوار هواپیمای شخصی چهار فصل خصوصی هستند که در سال 2021 پروازهای ابتدایی خود را انجام می دهد. با افزایش تجربه بیشتر برای مسافران ، هواپیمای جدید ایرباس A321neo-LR با مشخصات دقیق چهار فصل و با درج از چهار مورد قبلی سفارشی شده است مسافران هواپیماهای شخصی جت. فضای داخلی 48 صندلی با ارائه وسیع ترین و بلندترین کابین در کلاس خود ، برای راحتی بیشتر و با بیشترین فضای ممکن برای گسترش مهمانان ، خود را در خانه تنظیم کرده است.

جت خصوصی چهار فصل جدید همچنین یکی از به روزترین سیستم های تصفیه هوا در سطح بیمارستان را دارد که هر دو تا سه دقیقه هوای کابین را تجدید می کند و 99.9 درصد ذرات ، ویروس ها و باکتری ها را از بین می برد. در طول سفر کیت های بهداشت شخصی نیز ارائه می شود.

مثل همیشه ، اگر شرایط محلی تغییر کند یا مهمانان تجربه شخصی تری داشته باشند ، برنامه های سفر انعطاف پذیر هستند – حتی در اواسط پرواز. دربان هواپیما در هتل ها و استراحتگاه های چهار فصل میزبان با همکاران خود در محل تماس مداوم است و اطمینان حاصل می کند که قبل از ورود به هر مقصد ، جزئیات مرتب شده است.

اول ایمنی

با ادامه تکامل شرایط تا سال 2021 و بعد از آن ، مهمانان می توانند با آرامش خاطر همراه با سفر با چهار فصل ، آرامش بگیرند. با مشارکت TCS World Travel و پیروی از برنامه Four Seas on-the-ground برنامه سلامت و ایمنی سرب با مراقبت ، Four Season که در همه هتل های جهان مستقر است ، برای محافظت از سلامتی و ایمنی هر میهمان و کارمند چهار فصل از نزدیک با کارشناسان برجسته جهانی و مقامات محلی همکاری می کند. این شامل پیشآزمایی پزشکی هر مسافر ، کارمند Four Season و خدمه پرواز قبل از شروع هر برنامه سفر است که پزشک مسافرتی میهمانان را در طول سفر همراهی می کند.

اطلاعات رزرو

از مسافران علاقه مند به رزرو ماجراجویی مجلل یک عمر دعوت می شود برای مشاهده دقیق سفرهای منحصر به فرد ارائه شده در برخی از جذاب ترین مقصدهای جهان ، اینجا را کلیک کنند.

یک سفر جت خصوصی چهار فصل را از هم اکنون و تاکنون رزرو کنید 31 دسامبر 2020 و از گزینه های انعطاف پذیر لغو استفاده کنید. * شرایط اعمال می شود – برای جزئیات بیشتر ، در اینجا سireال کنید – [email protected].

درباره چهار فصل تجربه جت خصوصی

درباره چهار جت شخصی تجربه جت بیشتر بدانید و موارد زیر را دنبال کنید #FSJet برای اطلاع از آخرین اخبار و ادامه کاوش جت خصوصی چهار فصل ، در توییتر و اینستاگرام هشتگ داشته باشید. برای دنبال کردن جت خصوصی چهار فصل در YouTube ، اینجا را کلیک کنید.

چهار جت خصوصی هواپیما توسط TCS World Travel اداره می شود و به ارائه تجربیات سفر بدون نگرانی برای مسافران لوکس کنجکاو و مدرن اختصاص دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر از رهبر صنعت در سفرهای جت خصوصی ، اینجا را کلیک کنید.

حدود چهار فصل هتل و استراحتگاه

هتل ها و استراحتگاه های چهار فصل در سال 1960 تاسیس شده و به تکمیل تجربه سفر از طریق نوآوری مداوم و بالاترین استانداردهای پذیرایی اختصاص یافته است. در حال حاضر 119 هتل و استراحتگاه و 45 ملک مسکونی در مراکز عمده شهرها و مقصدهای تفریحی در 48 کشور جهان فعالیت می کند و با بیش از 50 پروژه در دست برنامه ریزی یا توسعه ، Four Seasons به طور مداوم در میان بهترین هتل ها و معتبرترین مارک های جهان در نظرسنجی خوانندگان قرار می گیرد ، بررسی مسافران و جوایز صنعت. برای اطلاعات بیشتر و رزرواسیون ، به وب سایت fourseasons.com مراجعه کنید. برای اطلاع از آخرین اخبار ، به press.fourseasons.com مراجعه کرده و دنبال کنید FourSeasonsPR در توییتر.

مخاطب:
متیو لویسون
[email protected]
646-274-3631

SOURCE چهار فصل هتل ها و استراحتگاه ها