GAC MOTOR با داشتن GS4 ، GS3 و GA4 در شیلی فرود می آید و در آمریکای جنوبی نیرو می گیرد و توسعه جهانی را تسریع می کند

قبل از رویداد پرتاب ، شیلی رسانه های محلی در مورد سه مدل جدید هیجان انگیز بوده اند. خوانندگان معروف شیلی خوان پابلو کوئرالتو و ماکارنا سانچز به طور مشترک میزبان این رویداد بودند. آنها به عنوان علاقه مندان بزرگ اتومبیل ، بر اساس تجربیات خود در سفرهای خانوادگی ، برند GAC MOTOR و همچنین مزایای بی نظیر GS4 ، GS3 و GA4 را به مخاطبان معرفی کردند.

پیشرانه طلایی ، ظاهر شیک طراحی شده توسط استادان بین المللی و کیفیت در سطح جهانی ، GS4 را به یکی از پرفروش ترین مدل های SUV GAC MOTOR تبدیل کرده است. مدل بهترین فروش را برای عملکرد رانندگی با کیفیت عالی و با کیفیت با دوام در بسیاری از بازارهای سراسر جهان مشهور است. GS4 دارای فضای داخلی بزرگ با 980 میلی متر بهترین حجم عقب از همان کلاس است. صندلی عقب می تواند 180 درجه صاف قرار بگیرد ، که فضای زیادی از چمدان بیش از 1410L ایجاد می کند و تقاضای فضای بزرگ برای سفرهای خانوادگی را برآورده می کند.

GS3 ، یکی دیگر از SUV های کلاسیک GAC MOTOR نیز در بین جوانان محبوب است. آن را حمل فن آوری های متعددی بالا به طور مستقل توسط GAC موتور توسعه یافته، از جمله ثبت کنترل احتراق CCS. همچنین ، GS3 از یک صفحه نمایش کنترلر تمام رنگی 8 اینچی برخوردار است که به فضای داخلی حس فناوری می بخشد و در عین حال یک سرگرمی غنی و عملکرد هوشمند را نیز فراهم می کند.

GA4 تنها مدل سدان معرفی شده توسط GAC MOTOR به شیلی این بار بازار کنید. تلفیق زیبایی های طراحی GAC MOTOR از “Lighting Sculpture 2.0” و “Flying Dynamics” ، خطوط صاف و ظاهر مد روز GA4 را به یک تغییر طراوت بخشیده است. بدنه 4692 میلی متری الگویی مجلل و بزرگ را تضمین می کند. محفظه مخصوصاً مجهز به عملکرد تصفیه هوا PM2.5 است تا تجربه سفر سالم را تضمین کند.

در حال حاضر، GAC موتور حضور خود را در 26 کشور و مناطق تاسیس شده است، با موفقیت وارد بازار آمریکای جنوبی. در آینده ، GAC MOTOR به بهبود محصولات خود ادامه خواهد داد ، صنعت دستی و خدمات عالی را در قلب خود حفظ می کند و تجربه سفر دلپذیری را به مشتریان بین المللی ارائه می دهد.

SOURCE GAC MOTOR