GAC MOTOR بعنوان قهرمان مطالعه کیفیت اولیه J.D. Power برای هشت سال متوالی برای مارک چین شناخته شد

J.D. Power به عنوان یكی از نهادهای حرفه ای و معتبر برای بینش مصرف كننده و تحقیقات بازار ، به دلیل استقلال و عینیت خود بسیار مشهور است. مطالعه کیفیت اولیه 2020 چین (IQS) 241 مدل از 57 مارک را پوشش می دهد ، 218 مورد از کیفیت اولیه را شناسایی می کند و 32536 بازخورد کاربران را ثبت می کند ، اعتماد و اطمینان از نام تجاری را نشان می دهد.

هشت سال متوالی قهرمان برند چین کیفیت پایدار و قابل اعتماد GAC MOTOR را ثابت کرده است ، همانطور که توسط بازارها و مقامات شناخته شده است.

GAC MOTOR همیشه به شدت كیفیت و قابلیت اطمینان خودرو را از همه جنبه ها كنترل كرده و طراحی های مفصل هر مدل را بهبود بخشیده است. امسال ، GAC MOTOR پروژه QDR را آغاز کرده است ، یعنی کیفیت بالا ، دوام بالا و قابلیت اطمینان بالا ، و آن را به عنوان یک شاخص جامع برای کیفیت محصول و بهبود استانداردها و کیفیت دوام در نظر گرفته و به طور مداوم کیفیت بالا را برای مشتریان تضمین می کند.

سیستم کنترل کیفیت و زنجیره تامین برجسته هر مدل را با کیفیت فوق العاده مجهز می کند. GS3 با کیفیت محصول که توسط موسسات بسیار معتبر شناخته شده است ، در بخش تحقیق در زمینه کیفیت اولیه J.D. (IQS) در بخش کوچک SUV رتبه اول را دارد. GS3 به عنوان یکی از ستاره های پرفروش جهان ، با ظاهری شیک و شیک ، طراحی داخلی با تکنولوژی پیشرفته و تجربه رانندگی و کنترل راحت که از طرف مصرف کنندگان از اقصی نقاط مختلف مورد پسند واقع شده است ، یک راه حل تحرک با تکنولوژی بالا و با کیفیت ارائه می دهد. جهان.

مدل ستاره ای دیگر GN6 توسط J.D. Power شناخته شد و در لیست MPV های اندازه متوسط ​​رتبه دوم را دارد. GN6 با ترکیب کیفیت و مد ، ظرفیت پذیری و راحتی ، هوش و ایمنی ، انتخابی مناسب برای پذیرایی از کار با کیفیت بالا و مناسب برای اوقات فراغت خانوادگی و پاسخگوی نیازهای متنوع مصرف کنندگان است.

در حال حاضر ، GAC MOTOR به 26 کشور و منطقه در سراسر جهان گسترش یافته است ، شبکه های فروش و خدمات مقدماتی را ایجاد کرده است. علیرغم تأثیر مداوم همه گیر ، GAC MOTOR بر خلاف روند صنعتی رشد کرده و حرکت قوی توسعه مداوم را نشان می دهد.

SOURCE GAC MOTOR