Grand Canyon را از بالا و پایین تجربه کنید

چشمه های هلو ، آریز.، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – امروز هلیکوپترهای Grand Canyon West و Grand Canyon Papillon از تورهای هوایی و پونتونی استقبال می کنند.

West Rim فرصتی بی نظیر را برای میهمانان فراهم می کند تا به کاوش در این کشور بپردازند گرند کانیون از طریق هوا و زمین. مهمانان ماجراجویی را با پرواز از طریق هلی کوپتر در زیر لبه کانیون آغاز می کنند ، جایی که برای تجربه شگفتی های گرند کانیون از آبهای آرام رودخانه کلرادو.

“ما افتخار می کنیم که این فرصت را داریم که رابطه انحصاری خود را با Grand Canyon West برقرار کنیم ، و به مهمانان مشترک خود اجازه می دهد تجربه این روابط را داشته باشند گرند کانیون از بالا و پایین لبه. ما در این اوقات دشوار همچنان به جلو حرکت می کنیم در حالی که بالاترین سطح ایمنی را برای مهمانان ، کارمندان و جوامع محلی که خدمت می کنیم تضمین می کنیم. ” برندا هالورسون، مدیر ارشد اجرایی ، هلیکوپترهای Papillon Grand Canyon.

تور Helicopter-Pontoon هفت روز هفته در دسترس است و از فرودگاه Grand Canyon West در حرکت می کند هلو اسپرینگز ، آریز. قیمت گذاری برای هر نفر از شروع می شود 199 دلار و شامل یک پرواز هلی کوپتر رفت و برگشت به پایین گرند کانیون و 15 دقیقه سواری با قایق پانتونی در امتداد رودخانه کلرادو. میهمانان همچنین می توانند قیمت بسته را با ورود به پارک از Papillon.com رزرو کنند.

برای رزرو این تور ، اینجا را کلیک کنید یا با شماره 770-736 (702) تماس بگیرید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرصت های آشنایی رسانه های Grand Canyon West ، لطفا با شماره تلفن 227-2519 (928) یا تماس بگیرید [email protected].

در باره گرند کانیون غرب

شرکت Grand Canyon Resort یک شرکت کاملاً متعلق به قبیله Hualapai است. املاک این شرکت شامل Grand Canyon West ، Grand Canyon Skywalk ، Hualapai River Runners ، Zipline در Grand Canyon West ، Hualapai Lodge و Walapai Market است. برای اطلاعات بیشتر ، به www.grandcanyonwest.com بروید یا با شماره (888) 868-WEST تماس بگیرید و Facebook و Instagram را دنبال کنید.

درباره پاپیلون گرند کانیون بالگردها

گراند کانیون هلیکوپتر (Grand Canyon Helicopters) در سال 1965 تاسیس شد و بزرگترین و طولانی ترین شرکت تور هوانوردی جهان با بیش از 450،000 مسافر است که سالانه در بیش از 50 بالگرد و هواپیمای پیشرفته و آرام خدمت می کنند. Papillon تنها شرکت تور هلی کوپتر است که پرواز در تمام طول گرند کانیون با پایگاه در لاس وگاس؛ بولدر سیتی ، نوادا؛ Grand Canyon West؛ پارک ملی گرند کانیون و پیج ، آریزونا. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.Papillon.com بروید یا با شماره (702) 736-7243 تماس بگیرید و دنبال کنید فیس بوک ، اینستاگرام و توییتر. (#iflyPapillon). برای بارگیری عکس ها و فیلم های با وضوح بالا ، اینجا را کلیک کنید.

تصاویر مرتبط

helicopter-pontoon-tour-at-grand.jpg
تور هلیکوپتر-پانتون در گرند کانیون غرب

SOURCE Grand Canyon Resort Corporation