GreenPower اعطای اختیارات سهام را اعلام کرد

ونکوور ، قبل از میلاد، 19 نوامبر 2020 / PRNewswire / – شرکت GreenPower Motor Company (نزدک: GP) (TSXV: GPV) (“شرکت”) تولید کننده و توزیع کننده پیشرو وسایل نقلیه الکتریکی با آلایندگی صفر در خدمت بار و تحویل ، ترانزیت و بازارهای اتوبوس مدرسه اعلام می کند که شرکت مجموع 300،000 گزینه سهام مشوق با 100،000 گزینه سهام را به هر یک اعطا کرده است برندان رایلی، مایکل سیفرت و فریزر اتکینسون. اختیارات سهام منوط به تأیید بورس سرمایه گذاری TSX است و برای مدت پنج سال با قیمت ایالات متحده قابل اعمال است 20 در هر سهم گزینه های سهام 25٪ چهار ماه پس از تاریخ اعطا ، 25٪ یک سال پس از تاریخ اعطا ، 25٪ دو سال پس از تاریخ اعطا و 25٪ سه سال پس از تاریخ اعطا دارند.

درباره شرکت GreenPower Motor Company Inc.
GreenPower مجموعه کاملی از وسایل نقلیه طبقه بالا و پایین ، از جمله اتوبوس های ترانزیت ، اتوبوس های مدرسه ، شاتل ها ، یک وانت بار و یک دو طبقه را طراحی ، ساخته و توزیع می کند. GreenPower از یک طرح صفحه تمیز برای تولید اتوبوسهای تمام برقی استفاده می کند که هدف آنها ساخته شده تا با باتری و انتشار صفر کار کنند. GreenPower تامین کنندگان جهانی را برای اجزای کلیدی مانند زیمنس یا TM4 برای موتورهای محرکه ، Knorr برای ترمزها ، ZF برای محورها و Parker برای فاصله و سیستم های کنترل ادغام می کند. این پلت فرم نصب شده به GreenPower اجازه می دهد تا مشخصات اپراتورهای مختلف را ارائه دهد در حالی که قطعات استاندارد را برای سهولت نگهداری و دسترسی به شرایط گارانتی ارائه می دهد. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.greenpowerbus.com مراجعه کنید

نه بورس سرمایه گذاری TSX و نه ارائه دهنده خدمات تنظیم کننده آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس سرمایه گذاری TSX تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را نمی پذیرند. © 2020 GreenPower Motor Company Inc. کلیه حقوق محفوظ است.

SOURCE شرکت GreenPower Motor

لینک های مربوطه

https://www.greenpowerbus.com