InventHelp Inventor دستگاهی را برای جلوگیری از مهر و موم از قایق ها و اسکله ها ارائه می دهد (FRO-781)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یکی از مخترعین این شرکت گفت: “من متوجه شدم که مردم از روشهای مختلفی برای جلوگیری از مهر و موم کردن قایق ها و اسکله ها استفاده می کنند و می خواستم راه بهتری برای حل این مشکل ایجاد کنم.” آکسنارد ، کالیفرنیا “بنابراین ، من KELP BUDDY را اختراع کردم.”

اختراع در انتظار ثبت اختراع نیاز برای جلوگیری از پرش مهر و موم بر روی اسکله ها و قایق ها را برآورده می کند. استفاده و نصب آن آسان بوده و می تواند درهم ریختگی ناخواسته را از بین ببرد. این دستگاه همچنین می تواند از آسیب دیدن قایق ها و قایق های بادبانی و از دست دادن درآمد لغزش جلوگیری کند. این یک طراحی ساده و موثر دارد. علاوه بر این ، مقرون به صرفه خواهد بود.

طرح اصلی به فرسنو دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-FRO-781 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com