InventHelp Inventor سیستم تمیز کردن آینه را برای کامیون های تجاری توسعه می دهد (CCT-4482)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع از دبلیو. جفرسون ، اوهایو، “بنابراین من سیستم ELECTRONIC MIRROR CLEANING SYSTEM را اختراع کردم. طراحی من برای ادغام آسان در بزرگراه ها و تغییر مسیر ، به ویژه در شرایط آب و هوایی نامناسب ، باعث افزایش دید راننده در قسمت های عقب می شود.”

این اختراع روشی م toثر برای تمیز کردن آینه های یک کامیون تجاری ارائه می دهد. با این کار از جمع شدن قطرات آب باران ، لجن ، گرد و غبار ، شن و رطوبت بر روی آینه ها جلوگیری می کند. در نتیجه ، دید و ایمنی را افزایش می دهد و نیازی به کشیدن و تمیز کردن دستی آینه ها نیست. این اختراع دارای طرحی عملی و کاربرپسند است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای شرکت های حمل و نقل کالا و رانندگان کامیون ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

طرح اصلی به سینسیناتی دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-CCT-4482 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com