InventHelp Inventor لوازم جانبی محافظ برف پاک کن شیشه جلو (FGC-146) را توسعه می دهد

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع ، از: کلیولند ، اوهایو، “بنابراین من پتوی پاک کن را اختراع کردم. طراحی من از آسیب دیدن جلوگیری می کند و نیازی به تراش دستی برف و یخ از تیغه های برف پاک کن نیست.”

این اختراع روشی م toثر برای محافظت از برف پاک کنهای خودروی پارک شده را فراهم می کند. با این کار از یخ زدگی و جمع شدن برف پاک کن ها در هوای زمستان جلوگیری می کند. همچنین به جلوگیری از خرابی و آسیب های دیگر ناشی از آفتاب و دیگر هوا کمک می کند و باعث افزایش ایمنی و راحتی می شود. این اختراع دارای یک طراحی عملی است که به راحتی قابل استفاده و استفاده است بنابراین برای دارندگان وسایل نقلیه ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است.

طرح اصلی به کلیولند دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-FGC-146 را بنویسید ، InventHelp ، خیابان 217 نهم ، پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com