InventHelp Inventor موتور موتور سیکلت را برای افزایش قدرت و عملکرد توسعه می دهد (FGC-140)

پیتسبورگ، 6 نوامبر 2020 / PRNewswire / – یک مخترع گفت ، “من می خواستم هنگام مسابقه به موتور سیکلت خود سوگندر و قدرت اضافه کنم.” آکرون ، اوهایو، “بنابراین من موتور CYCLOPS V4 را اختراع کردم. طراحی من می تواند یک مزیت رقابتی را هنگام مسابقه درگ فراهم کند.”

این اختراع روشی م toثر برای افزایش عملکرد موتور سیکلت فراهم می کند. با این کار ، گزینه ای جایگزین برای طراحی موتورهای سنتی موتور سیکلت ارائه می دهد. در نتیجه ، این می تواند قدرت و کارایی را افزایش دهد و می تواند ظاهر یک موتور سیکلت را افزایش دهد. این اختراع از یک طراحی ایمن و قابل اعتماد برخوردار است که استفاده از آن راحت و آسان است ، بنابراین برای دارندگان موتور سیکلت و رکابزنی ایده آل است. علاوه بر این ، در تغییرات طراحی قابل تولید است و نمونه اولیه آن موجود است.

طرح اصلی به کلیولند دفتر فروش InventHelp. در حال حاضر برای مجوز یا فروش به تولیدکنندگان یا بازاریابان در دسترس است. برای اطلاعات بیشتر ، بخش 19-FGC-140 ، InventHelp ، خیابان 217 نهم را بنویسید پیتسبورگ ، پنسیلوانیا 15222 ، یا با شماره (412) 288-1300 داخلی تماس بگیرید. 1368. در مورد خدمات ارسال اختراع InventHelp در http://www.InventHelp.com بیشتر بیاموزید.

منبع InventHelp

لینک های مربوطه

http://www.inventhelp.com