Journera اعلام کرد شرکت مدیریت سفر AmTrav در حال پیوستن به پلت فرم داده های زمان واقعی است

شیکاگو، 20 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Journera ، بستر تبادل داده در زمان واقعی برای ایجاد مسافرت های بیشتر ، امروز اعلام کرد که AmTrav توافق نامه استفاده از سیستم عامل آنها را امضا کرده است. AmTrav ، آژانس مسافرتی تجاری همه در یک متعهد به از بین بردن دردسر سفرهای سازمانی ، اولین شرکت مدیریت سفر است که با گسترش Journera فراتر از پایگاه اصلی شرکای هواپیمایی و هتل خود ، از پلت فرم Journera استفاده می کند.

وی گفت: “ما خوشحالیم كه با یكی از آینده نگرترین شركتهای صنعت مدیریت صنعت كار می كنیم.” جفری کاتز، مدیر عامل ، Journera. “AmTrav می فهمد که داده های زمان واقعی ما – از جمله دانش عمیق در مورد سفر کامل مسافران – برای ارتقا the تجربه سفر ، مدیریت هزینه های مشتریان شرکت های بزرگ و بهبود توانایی های” وظیفه مراقبت “آنها ، چقدر قدرتمند است.”

Journera در طول سال گذشته در حال توسعه قابلیت های خود برای مدیریت عمودی سفر بوده است. امکانات برای کاربران TMC از پلت فرم Journera شامل موارد زیر است:

  • با آگاهی از تغییرات و لغو برنامه های سفر به طور مستقیم با یک تامین کننده سفر ، خدمات به مشتری بهبود یافته است.
  • بینش بهتری درباره سفرهایی که خارج از مسیر و خط مشی رزرو شرکت رزرو می شوند ، بهتر است.
  • قابلیت های جامع تر مراقبت از طریق داده های زمان واقعی مانند سیگنال های پرواز هواپیما و سیگنال های ورود به هوا / هتل.
  • بهبود مدیریت هزینه از طریق آگاهی بهتر از خریدهایی مانند هزینه چمدان ، WiFi ، هزینه تغییر و ارتقا up مستقیماً با یک شرکت هواپیمایی یا هتل.
  • اعلامیه های به روزرسانی هوا و اعلان های لیست انتظار برای بهبود ارتباطات با مشتری.

گفت: “ما خوشحالیم که اولین آژانس مسافرتی تجاری بزرگ هستیم که به مشتریان شرکت های بزرگ خود قدرت پلت فرم Journera را می دهیم” جف کلی، مدیر عامل ، AmTrav. “ما دائماً به دنبال راههای جدید برای سهولت زندگی برای مسافران و شرکتهای آنها هستیم. داده های بی درنگ Journera به ما در پیش بینی نیازهای مشتری و واکنش سریع به آنها کمک خواهد کرد.”

سکوی Journera داده های مربوط به کل سفر را گرد هم می آورد تا امکانات جدیدی را برای مسافران و شرکت های مسافرتی فراهم کند – از شناسایی مشتریان بالقوه ای که قصد سفر دارند ، پیش بینی بهتر نیازهای آنها در کل سفر و ارائه خدمات و تجربیات جدید براساس مسافر. نیازهای زمان واقعی. این پلتفرم همچنین برای ایجاد تجارب لمسی مانند ارسال خودکار اشتراک مسافرتی بر اساس اطلاعات پرواز در زمان واقعی برای جلوگیری از ازدحام جمعیت در محدوده کنترل و یا ارسال اتوماتیک کلید اتاق به مهمان هتل در بدو ورود برای تسهیل در ورود به سیستم “بدون تماس” استفاده می شود. در ملک

شرکای تجاری جورنرا شامل هیلتون ، گروه هتل های بین قاره ای ، بین المللی ماریوت ، شرکت هتل های هایت ، هواپیمایی یونایتد ، خطوط هوایی و بسیاری دیگر هستند. این شرکت های مسافرتی با هم تقریباً 40 درصد از کل سفرها در ایالات متحده را تشکیل می دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Journera ، به سایت www.journera.com مراجعه کنید.

درباره Journera
Journera یک شرکت فناوری است که تبادل داده در زمان واقعی برای ایجاد سفرهای بی نظیر سفر فراهم می کند. Journera از طریق سیستم عامل خود ، دید کاملی از سفر مسافران را در زمان واقعی ایجاد می کند ، و شرکت های مرتبط با سفر را قادر می سازد تجربه سفر بهتری ایجاد کنند که باعث افزایش وفاداری و تعامل مستقیم با مشتریان می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.journera.com مراجعه کنید.

درباره AmTrav Corporate Travel
AmTrav نوع جدیدی از بستر فناوری و خدمات است که سفرهای تجاری را به دوره جدید جسورانه ای سوق می دهد. راه حل آسان برای استفاده ما ، مسافران و تنظیم کنندگان سفر را قادر می سازد تا بهره وری بیشتری داشته باشند. شرکت ها در همه اندازه ها از AmTrav برای رزرو سفر ، یافتن پس انداز ، تنظیم سیاست های سفر ، مدیریت پرداخت ها و هزینه ها و حفظ امنیت مسافران خود استفاده می کنند. مسافران AmTrav را دوست دارند زیرا یک سیستم عامل متصل ما تجربه ای بی نظیر را در اکوسیستم سفر فراهم می کند و کارشناسان سفر و مدیران روابط ما همیشه آماده کمک هستند. بیش از 1000 مشاغل از AmTrav برای رفتن به مکان ها ، ملاقات با مردم ، ایجاد ارتباطات معنی دار و استفاده بیشتر از هر سفر استفاده می کنند.

برای اطلاعات بیشتر به https://www.AmTrav.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
سرنا تسلر
[email protected]

SOURCE Journera

لینک های مربوطه

https://journera.com