Kelley Blue Book بهترین معاملات اتومبیل جمعه سیاه را برای سال 2020 معرفی می کند

ایروین ، کالیفرنیا، 18 نوامبر سال 2020 / PRNewswire / – در حالی که ممکن است فصل تعطیلات امسال بسیار متفاوت از سالهای گذشته باشد ، جمعه سیاه هنوز هم بزرگترین روز خرید سال محسوب می شود. از 0٪ بودجه گرفته تا “قیمت گذاری کارمندان” ، معاملات خودرویی امسال می تواند هزاران در هزینه یک وسیله نقلیه جدید صرفه جویی کند. چه در حال خرید آنلاین باشید و چه از نظر اجتماعی در نمایندگی محلی خود فاصله داشته باشید ، معاملات جمعه سیاه امسال در حال شکل گیری است و تا هفته های اول سال 2021 ادامه دارد.

برای کمک به خریداران اتومبیل در یافتن بهترین معاملات پایان سال ، Kelley Blue Book لیستی از بهترین معاملات اتومبیل جمعه سیاه را برای سال 2020 تهیه کرده است. پیمایش این معاملات گاهی اوقات دشوار است ، بنابراین کتاب آبی کللی با قرار دادن همه اطلاعات در یک مکان برای مصرف کنندگان ، روند کار را آسان تر کرده است. این لیست نه تنها اطلاعاتی در مورد بهترین معاملات اتومبیل از هر سازنده ارائه می دهد ، بلکه همچنین به خریداران نکاتی درباره نحوه جستجوی فروش در عین ایمن و سازگار بودن نیز می دهد.

وی گفت: “حتی اگر تولید مجدداً از سر گرفته شده و موجودی های آن در حال افزایش است ، تولیدکنندگان همچنان تقاضای زیادی برای مدل های داغ دارند.” مت دلورنزو، مدیر ارشد مدیریت برای کتاب آبی کللی. “آنها حاشیه های نسبتاً سالمی را نشان می دهند که در قیمت معاملات متوسط ​​منعکس می شود ، که همچنان در حال افزایش است. گرچه ممکن است امسال مانند گذشته تخفیف های زیادی را شاهد نباشیم ، بسیاری از تولیدکنندگان 0٪ و نرخ بهره پایین و معاملات اجاره. “

نکاتی برای خرید اتومبیل جمعه سیاه:

  • اگر خریداران تصمیم گرفتند که در جمعه سیاه امسال به نمایندگی مراجعه کنند ، قبل از رسیدن به آنجا بدانید که چه می خواهید و برای انتظارات طولانی تر از حد معمول آماده باشید زیرا نمایندگی وسایل نقلیه را بهداشت می دهد و با خیال راحت با مشتریان کار می کند.
  • برای جلوگیری از ازدحام جمعیت و اطمینان از اینکه وقت کافی برای بررسی یک وسیله نقلیه خاص دارید ، بهتر است برنامه درایوهای آزمایشی و ارزیابی را زودهنگام تنظیم کنید. خریداران همچنین می توانند از Dealer Home Services برای تحقیق ، رزرو تست درایوها و تحویل محلی اتومبیل جدید خود استفاده کنند.
  • همیشه همراه داشتن پیش تأیید برای تأمین مالی یا وام در دست اتومبیل مورد نظرتان است که می تواند به صورت آنلاین انجام شود.
  • تحقیق خود را انجام دهید و مطمئن باشید که قبل از امضای قراردادن روی خط نقطه ای ، معاملات خوب معاملات را مطالعه کنید. بسیاری از این معاملات محدودیت های زیادی دارند ، بنابراین مطمئن شوید که قبل از خرید یا اجاره ، جزئیات آن را درک کرده اید.

برای دیدن لیست کامل بهترین معاملات جمعه سیاه در سال 2020 در کتاب آبی کللی، به https://www.kbb.com/best-cars/best-black-friday-car-deals/ مراجعه کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر و از Kelley Blue Book’s KBB.com ، از www.kbb.com/media/ دیدن کنید ، ما را در LinkedIn در https://www.linkedin.com/company/kelley-blue-book/ ، توییتر در دنبال کنید www.twitter.com/kelleybluebook (یاleyleybluebook) ، صفحه ما را در فیس بوک به آدرس www.facebook.com/kbb پسندیده و در Instagram به آدرس https://www.instagram.com/kbb_com/ (یاkbb_com) ما را دنبال کنید.

درباره کتاب آبی کللی (www.kbb.com)
Kelley Blue Book در سال 1926 تاسیس شدمنبع معتمد®، منبع ارزیابی و اطلاع رسانی وسیله نقلیه است که هم توسط مصرف کنندگان و هم از طرف صنعت خودرو مورد اعتماد و اعتماد است. هر هفته این شرکت مقادیر بازتابنده بازار را در وب سایت دارای رتبه برتر KBB.com ، از جمله Blue Book معروف خود ارائه می دهد®ارزش تجاری و کتاب آبی کلی®ابزار Price Advisor ، طیف وسیعی را برای آنچه مصرف کنندگان می توانند منطقاً انتظار پرداخت هزینه یک وسیله نقلیه در منطقه خود را داشته باشند فراهم می کند. دارندگان اتومبیل که به دنبال فروش فوری هستند نیز می توانند پیشنهادی قابل بازخرید و آماده معامله با Kelley BlueBook دریافت کنندSMپیشنهاد نقدی فوری این شرکت همچنین قیمت ها و ارزش های وسایل نقلیه را از طریق محصولات و خدمات مختلفی که در اختیار فروشندگان اتومبیل ، تولید کنندگان خودرو ، شرکت های دارایی و بیمه و آژانس های دولتی است ، ارائه می دهد. Kelley Blue Book یک نام تجاری Cox Automotive است.

درباره Cox Automotive
Cox Automotive Inc خرید ، فروش ، مالکیت و استفاده از اتومبیل را برای همه آسان می کند. بیش از 27،000 عضو تیم و خانواده مارک های شرکت جهانی از جمله Autotrader®، فن آوری های کلاچ ، Dealer.com®، Dealertrack®، کتاب آبی کللی®، مانهایم® ، سرمایه NextGear®، VinSolutions®، vAuto®و Xtime®، علاقه مند به کمک به میلیون ها خریدار اتومبیل ، 40،000 مشتری فروشنده خودرو در پنج قاره و بسیاری دیگر در سراسر صنعت خودرو برای نسل های آینده رشد می کنند. Cox Automotive یکی از شرکت های تابعه Cox Enterprises Inc است که یک شرکت خصوصی است آتلانتاشرکتی مبتنی بر درآمد سالانه 21 میلیارد دلار. www.coxautoinc.com

منبع کتاب آبی کللی

لینک های مربوطه

www.kbb.com