Körber از بهترین روشهای پیاده سازی SAP برای زنجیره تأمین رونمایی کرد

هامبورگ، آلمان، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Körber ، رهبر جهانی فناوری زنجیره تأمین از نرم افزار تا اتوماسیون کنترل مواد ، اخیراً یک سری بهترین روش ها را برای متخصصان انبار که طیف وسیعی از راه حل های SAP را برای زنجیره تأمین ادغام می کند ، معرفی کرد.

بهترین روشهای مورد بحث در سری مستر کلاس Körber ، راهنمایی برای استفاده از مجموعه تدارکات زنجیره تأمین SAP برای غلبه بر پیچیده ترین مشکلات امروز است. این شامل افزایش کارایی و دستیابی به شفافیت پایان به پایان است. بهترین روشها شامل بینش برای مهاجرت به SAP EWM (مدیریت انبار گسترده) ، نکاتی برای استقرار SAP EWM در ابر و ادغام اتوماسیون با SAP EWM MFS (سیستم جریان مواد) است. با استفاده از تجهیزات اتوماسیون که از آن رشد می کنند ، این مسئله اهمیت بیشتری پیدا می کند 15.5 میلیارد دلار در سال 2020 تا 27 میلیارد دلار علاوه بر این ، بهترین روش های Körber برای اجرای SAP عبارتند از:

  • از راه حل های بسیار قابل تنظیم SAP استفاده کنید: هیچ دو انباری یکسان نیستند ، به این معنی که اجرای یک راه حل مناسب SAP نیازهای خاص مشتری را در نظر می گیرد و از نقاط قوت آن استفاده می کند.
  • یک طرح مهاجرت را دنبال کنید: مهاجرت به محلول SAP WM تا سال 2027 ، وقتی پشتیبانی استاندارد از آن به پایان رسید ، یک فرایند پیچیده و زمان بر است. این امر به ویژه در مواردی اتفاق می افتد که مشتریان نیز باید ERP اساسی خود را به SAP S / 4HANA منتقل کنند. شناخت گزینه های مختلف برای زمان بندی و معماری های موجود به مشتریان کمک می کند تا برای یک انتقال روان و موفقیت آمیز انجام شوند.
  • انعطاف پذیری را با SAP EWM در ابر افزایش دهید: انتظار می رود بازار WMS بر روی ابر بین سالهای 2020 و 2025 تقریباً 29 درصد رشد کند. SAP گزینه های استقرار چندگانه ابر را برای SAP EWM ارائه می دهد. این مزایا شامل هزینه های ماهانه قابل پیش بینی ، پایدار و برون سپاری زیرساخت های IT اساسی و نگهداری مداوم است.
  • استفاده از فناوری نسل بعدی: انبار خودکار امروزی به چیزی بیش از سیستم مدیریت انبار نیاز دارد. فناوری صوتی بهره وری کارمندان را تا 35٪ بهبود می بخشد و زمان آموزش و گردش کارکنان را 50٪ کاهش می دهد. SAP امکان تلفیق صدای ساده و مستقیم بین کف انبار و SAP EWM را فراهم می کند.

وی گفت: “SAP EWM چنین راه حل قدرتمندی برای انبارها است. با این حال اگر متخصصان زنجیره تأمین توانایی های آن را در نظر نگیرند و آن را برای کارهای خاص خود تنظیم نکنند ، آسان است که آن را کم ارزیابی کنند.” توماس گریس، مدیر عامل شرکت SAP Solutions در زنجیره تأمین Körber. “بیشترین بهره گیری از راه حل SAP شما با انتخاب یک شریک پیاده سازی با تخصص عمیق در مجموعه تدارکات زنجیره تامین SAP و نیازهای خاص صنعت آغاز می شود. Körber از قابلیت ها و تجربه برای کمک به مدیران انبار به طور موثر راه اندازی یکپارچه سازی SAP خود و استفاده از آن برخوردار است. از نقاط قوت SAP در سراسر زنجیره تامین آنها. “

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین روش های Körber برای ادغام SAP می توانند کل کلاس استادانه تعالی زنجیره تامین SAP را در وب سایت Körber مشاهده کنند.

درباره زنجیره تأمین منطقه تجاری Körber
زنجیره های تامین روز به روز پیچیده تر می شوند. Körber منحصر به فرد طیف گسترده ای از راه حل های زنجیره تأمین اثبات شده ، پایان به پایان متناسب با هر اندازه ، استراتژی یا اشتهای رشد را فراهم می کند. قادر به ارائه نه تنها نرم افزار ، بلکه اتوماسیون ، صدا ، رباتیک و دست زدن به مواد – به علاوه تخصص برای گره زدن همه اینها. ما نه فقط برای امروز بلکه با ادامه نیازهای زنجیره های تأمین یک شریک جهانی هستیم. پیچیدگی های زنجیره تامین را تسخیر کنید – با Körber. زنجیره تأمین منطقه کسب و کار بخشی از گروه فناوری جهانی Körber است. در www.koerber-supplychain.com بیشتر بدانید

مخاطب:
هدر اسمیت
مدیر شرکت ارتباطات
زنجیره تأمین کربر
[email protected]
T +1 800 3283271

SOURCE زنجیره تامین Kinrber

لینک های مربوطه

http://www.koerber-supplychain.com