Maidbot Closes Series B Rounded به رهبری RB ، سازندگان لیزول

آستین ، تگزاس، 16 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Maidbot ، یک شرکت پیشگام در زمینه رباتیک خدمات تجاری ، دور سری B را تعطیل کرده است که تولید را تسریع کرده و امکان استقرار در سراسر کشور را فراهم می کند. آمریکای شمالی، اروپا و آسیا و اقیانوسیه.

بودجه توسط RB (Reckitt Benckiser) ، یک شرکت پیشرو در زمینه بهداشت ، بهداشت و تغذیه و سازندگان بسیاری از مارک های مشهور جهان از جمله Lysol ، Dettol ، Harpic ، Finish و Mucinex هدایت می شود. RB اخیراً برای حمایت از مشاغلی مانند دلتا ، هیلتون و آویس برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان و مصرف کنندگان خود با داشتن استانداردهای بهداشتی بالاتر ، یک بخش راه حل جهانی تجارت ایجاد کرده است.

طبق گفته شرکت ها ، Maidbot با RB همکاری می کند تا با نوآوری در تجارب تمیزتر ، بهداشت بیشتر برای میهمانان و کارمندان ، اعتماد به نفس بیشتری در مهمان نوازی و صنایع املاک تجاری جلب کند. این دو شرکت برای توسعه راه حل های نوین تمیز کردن تجاری که انقلاب رباتیک تجاری را تحریک می کند و صنعت خدمات تجاری را متحول می کند ، همکاری خواهند کرد.

“ما خوشحالیم که روی چشم انداز Maidbot سرمایه گذاری می کنیم تا رباتیک را به صنعت خدمات تجاری وارد کنیم.” رهول کدیانEVP راه حل های تجاری جهانی RB. “Maidbot این پتانسیل را دارد كه در بسیاری از بخش ها پیشرفت های چشمگیری در استانداردهای بهداشت ایجاد كند. از طریق این سرمایه گذاری و مشاركت ما ، Maidbot و RB به مشاغل بیشتر این امکان را می دهد تا به مشتریان در مورد تمیزی اطمینان دهند و تجربه بهداشتی پیشرفته را ارائه دهند.”

Octave Ventures ، صندوق سرمایه گذاری پیشرو و پشتیبانی شده توسط پیتر تیل که منجر به مسابقات سری A Maidbot شد ، در آخرین دور بودجه نیز شرکت کرد. علاوه بر Octave Ventures ، چندین VC در کنار مهمان نوازی و مدیران املاک و مستغلات تجاری و دفاتر خانواده در این دور شرکت کردند.

با بحران COVID ، Maidbot و شرکای آن نیاز فوری به منظور بهبود بهداشت را درک می کنند تا افراد بتوانند دوباره در تعاملات اجتماعی شرکت کنند. Maidbot در میان مشارکت رشد قابل توجهی با بزرگترین مارک ها و شرکت های املاک و مستغلات در جهان قرار دارد: آنها به هتل های سنتی ، استراحتگاه ها ، کازینوهای بزرگ ، املاک و مستغلات تجاری از جمله ساختمان های اداری ، فرودگاه ها ، آپارتمان ها ، دانشگاه ها و استادیوم ها خدمات می دهند.

“ما نمی توانیم شریک بهتر و مکمل تری نسبت به RB تصور کنیم” میکا استیس گرین، رئیس جمهور / مدیر عامل ، میدبوت گفت هتل هتل. “RB به عنوان یک مارک و مبتکر پیشرو در جهان ، تخصص عمیقی در مورد توسعه محصول ، فروش ، بازاریابی و تولید به شما می دهد و به Maidbot کمک خواهد کرد تا رشد ما را تسریع کند. RB از روز اول با دیدگاه ما مطابقت داشته و از همان ارزشهایی که به ساخت کمک کرده اند ، مشترک است. ما می توانیم به مردم کمک کنیم تا با اعتماد به نفس سفر کنند و به طور کامل زندگی کنند. ”

سلام از دانشگاه کرنل که در ایتاکا ، نیویورک، Maidbot تاسیس شد و توسط 24 ساله گرین هدایت می شود و اکنون در آن مستقر است آستین ، TX. این کارآفرین جوان ایده خود را هنگامی که دانشجویی بود و به عنوان ناظر اتاق در هتل استاتلر در حال کار بود ، مفهوم سازی کرد دانشگاه کرنل محوطه دانشگاه. هنگام تمیز کردن اتاق ، او متوجه شد که خانه داری بالاترین هزینه متغیر هتل است. متصدیان اتاق بالاترین میزان آسیب را دارند. و کارمندان هنوز از کلیپ بورد و واکی تاکی استفاده می کنند گرین همچنین در سایر انواع املاک و مستغلات تجاری با انجام عملیات نظافت تمیز موارد مشابهی را مشاهده کرد.

“ما بسیار شاد هستیم که با RB همکاری می کنیم تا ربات های بیشتری برای افزایش بهداشت در مهمان نوازی و صنایع خدمات تجاری ارائه دهیم. COVID تأثیر بی سابقه ای در این بخش ها داشته است و ما اطمینان داریم که رباتیک می تواند بخشی از راه حل های غیر دارویی باشد که جهان فیزیکی دوباره مکانی سالم و ایمن است. ”

از آنجایی که تیم نرم افزار سخت افزاری و ناوبری را برای بهینه سازی عملکرد تمیز کردن Rosie برای محیط های متنوع طراحی کردند ، تقاضا برای داده های پیش بینی شده را که می تواند ارزش افزوده قابل توجهی برای مدیریت فراهم کند ، کشف کردند. تقریباً هر روز هر فوت مربع از این فضاهای تجاری را پوشش می دهد ، Rosie می تواند داده های محیطی را از دما و رطوبت تا قدرت سیگنال wifi ردیابی کند. رزی از اولین ربات تجاری تمیز کردن کف به اولین بستر داده داخلی تلفن همراه تبدیل شد – برای اولین بار نقشه برداری از داده های داخلی بر روی فضای فیزیکی.

روزی با درگیری مشتاقانه کارکنان و مهمانان هتل در چندین بزرگترین مارک های هتل مستقر شده است. در طی چند روز از اجرا ، مدیران کل در مورد سازگاری بیشتر در تمیزی املاک خود اظهار نظر کرده اند در حالی که متصدیان اتاق گفته اند کاهش فشار جسمی به این معنی است که در پایان روز احساس بهتری دارند و بنابراین می توانند بیشتر از وقت خود را در خارج از کار لذت ببرند. مدیریت خانه داری همچنین یافته های بینشی داده ها را به اندازه بهبود بهره وری کارکنان ارزیابی کرده است.

گرین گفت: “این بودجه رشد محصول فعلی Rosie را تسریع می کند و ما را قادر می سازد توسعه محصولات آینده خود را تسریع کنیم.” COVID چالش های جدیدی را برای اپراتورها ایجاد کرده است و ما معتقدیم که می توانیم به حل برخی از این مشکلات حتی زودتر کمک کنیم. با داشتن یک تیم در حال رشد ، یک محصول نهایی Rosie ، تولید تاسیس شده و اکنون بودجه سری B بسته شده است ، Maidbot در حال پیگیری برای مقیاس اعزام های خود در داخل و بین المللی با معاملات بزرگ است اروپا و قسمتهایی از آسیا.

گرین گفت: “قبل از شروع COVID ، این صنعت یک میلیون موقعیت باز در ایالات متحده داشت ، زیرا جذب و حفظ استعداد کار دشواری بود.” “از زمان ابتلا به بیماری همه گیر COVID ، این صنعت مشکلات دیگری در مورد کاهش اشغال و افزایش زمان تمیز کردن ایجاد کرده است. ما معتقدیم که رباتیک در حمایت از پروتکل های جدید ، افزایش ثبات و افزایش اعتماد به نفس بیشتر مهمانان نقش مهمی خواهد داشت.”

درباره Maidbot
میدبوت با واگذاری وظایف کسل کننده ، کثیف و خطرناک به راه حل های خودمختار ، انقلابی در صنعت مهمان نوازی ایجاد می کند و به انسان ها اجازه می دهد تا روی کارهای پرمعنا و لذت بخش تمرکز کنند. در یک اتاق خوابگاه در دانشگاه کرنل، Maidbot راه حل های خودکار ایمن و مقرون به صرفه را برای مهمان نوازی و صنایع نظافت صنعتی ارائه می دهد. دفتر مرکزی تیم Maidbot در است آستین ، TX و متشکل از متخصصان مهمان نوازی ، دانشمندان موشک و مهندسان رباتیک است که برای سازمانهایی از جمله NASA ، IBM ، iFly ، Flextronics و موسسه تحقیقات Southwest و غیره کار کرده اند. آنها همچنین با چندین شرکت برتر VC ، شرکت های مهمان نوازی و شرکت های نظافت صنعتی همکاری کرده اند. برای اطلاعات بیشتر در مورد داستان و محصولات Maidbot ، به http://www.maidbot.com مراجعه کنید.

درباره RB
هدف RB * آن محافظت ، التیام و پرورش در پیگیری بی وقفه دنیای سالم و تمیز است. ما می جنگیم تا دسترسی به بهداشت ، سلامتی و تغذیه با بالاترین کیفیت برای همه یک حق باشد ، نه یک امتیاز.
RB مفتخر است که از مارک های معتبر خانگی قابل اعتماد در بیش از 190 کشور در خانواده ها برخوردار است. اینها شامل Enfamil ، Nutramigen ، Nurofen ، Strepsils ، Gaviscon ، Mucinex ، Durex ، Scholl ، Clearasil ، Lysol ، Dettol ، Veet ، Harpic ، Cillit Bang ، Mortein ، Finish ، Vanish ، Calgon ، Woolite ، Air Wick و غیره هستند. روزانه 20 میلیون محصول RB توسط مصرف کنندگان در سطح جهانی خریداری می شود. اشتیاق RB برای اولویت قرار دادن مصرف کنندگان و مردم ، جستجوی فرصت های جدید ، تلاش برای تعالی در همه کارهایی که انجام می دهیم و ایجاد موفقیت مشترک با همه شرکای خود ، ضمن انجام کارهای صحیح ، همیشه کاری است که کار 40،000 ما را راهنمایی می کند + همکاران متنوع و با استعداد در سراسر جهان.
برای اطلاعات بیشتر به سایت www.rb.com مراجعه کنید.
* RB نام تجاری گروه شرکتهای Reckitt Benckiser است

منبع RB