Marriott Marquis Houston رویداد چراغ های زمستانی تگزاس را راه اندازی کرد

هوستون، 17 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Marriott Marquis Houston با افتتاحیه خود سنت جدیدی در کنار استخر ایجاد می کند رویداد چراغ های زمستانی تگزاس، یک تجربه تعاملی و تفریحی از طریق نور یا عبور از زیر آب که در 60،000 فوت مربع موجود است Parkview Terrace، 20 نوامبر تا 3 ژانویه، 2021. هر شب ، از ساعت 5 عصر تا 10:00 شب نمادین هتل تگزاسرودخانه تنبل شکل توسط چراغ های درخشان به ارزش یک مایل احاطه خواهد شد ، و یک تجربه نور تعاملی 110 فوت بالاتر از سطح خیابان ، با منظره خیره کننده از مرکز شهر فراهم می کند هوستون آسمان ، مشرف به پارک سبز Discovery. نمایشگرهای سبک شامل چمن های Light Up Sports ، Glow Garden ، Hanging Icicles و تنظیمات مختلف مناسب اینستاگرام هستند. استخر بی نهایت و رودخانه تنبل تا 80 درجه گرم می شوند ، بنابراین مهمانان می توانند از تجربه کامل استخر در زمستان لذت ببرند. مهمانان رویداد می توانند برای لذت بردن از گودال های آتش ، کیت s’mores خریداری کنند ، یک کابانا را برای عصر اجاره کنند و از گزینه های مختلف غذا و نوشیدنی لذت ببرند. پنجشنبه شب ها هتل کنار استخر فیلم های تعطیلات پخش می کند. شب های جمعه و شنبه تجربه یک رویداد عالی را با یک باغ آبجو اختصاصی فراهم می کند ، از شرکای انتخاب شده نوشیدنی ، هدایا و موسیقی زنده لذت می برید. به همه شرکت کنندگان یک سوغات رایگان اهدا می شود.

تگزاس چراغ های زمستانی در Marriott Marquis Houston در دسترس تمام مهمانان ثبت نام شده است که اقامت دارند 20 نوامبر تا 3 ژانویه. بلیط های پذیرش عمومی برای تجربه این رویداد از دوشنبه تا پنجشنبه برای عموم در دسترس است. بلیط ها 5 برای کودکان 2-6 ساله و 15 دلار برای سنین 7 سال به بالا ورود به رویداد آخر هفته ویژه مهمانان ثبت نام شده در هتل است و در رزرو اتاق لحاظ می شود. اطلاعات کامل رویداد ، از جمله رزرو اقامت یا خرید بلیط را می توانید در وب سایت هتل به آدرس https://www.marriott.com/hotels/hotel-information/fitness-spa-services/details-3/houmq-marriott- پیدا کنید. مارکیز-هوستون /.

مرکز شهر هوستون هتل زمستان امسال و از ابتدای شروع برای تعطیلات دو شبه ویژه تعطیلات ارائه می دهد 143 دلار یک شب با 20 دلار اعتبار F&B. اقامت یک شبه نیز برای رزرو در اتاق های Pool View که به منظره استخر مشرف هستند و مناظر خیره کننده ای از رویداد چراغ های زمستانی تگزاس را ارائه می دهند ، در دسترس است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Marriott Marquis Houston ، لطفا به MarriottMarquisHouston.com مراجعه کنید.

درباره ماریوت مارکیز هوستون
Marriott Marquis Houston یک واحه جهان وطنی است که در قلب مرکز شهر واقع شده است هوستون. هتل است Parkview Terrace خانه یک نوع است تگزاسرودخانه تنبل پشت بام ، یک استخر بی نهایت در پشت بام و یک غرفه ویژه در مقیاس بزرگ مشرف به پارک سبز Discovery. این هتل دارای 1000 اتاق مهمان است که بیش از 100000 فوت مربع فضای جلسه دارد – از جمله هوستون بزرگترین سالن رقص – یک مرکز آبگرم و تناسب اندام کامل و شش فروشگاه غذا و نوشیدنی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به صورت آنلاین به ماریوت مارکیز هوستون مراجعه کنید. آنها را در اینستاگرام و فیس بوک دنبال کنید.

مخاطب: نانسی دومینگز
602.739-8609
[email protected]

منبع ماریوت مارکیز هوستون

لینک های مربوطه

https://www.marriott.com/hotels/travel/houmq-marriott-marquis-houston/