MIA2GO مسافران را در مسیر عبور قرار می دهد

این پلتفرم جدید که از طریق مشارکت بین بخش فرودگاه میامی-داد (MDAD) ، Unibail-Rodamco-Westfield Airport (URW) و Grab توسعه یافته است ، از طریق وب سایت موبایل پسند MIA یا برنامه تلفن همراه ، با تهیه پیش سفارش غذای بدون لمس در دسترس است. در رستوران های شرکت کننده گزینه های غذا خوردن براساس نوع غذا و ترمینال فرودگاه قابل جستجو هستند و می توان سفارشات را برای بارگیری در زمان های از قبل تعیین شده تعیین کرد ، به مشتریان اجازه می دهد از انتظار در صف جلوگیری کنند.

وی گفت: “MIA2GO آخرین اقدامی تهاجمی است که با هدف استفاده از فناوری استفاده از فناوری برای مسافران ایمن تر و راحت تر انجام داده ایم.” لستر سولا، مدیر و مدیر عامل شرکت MIA. “ما مفتخریم که در ساخت MIA به جدیدترین فرودگاه ایالات متحده با ارائه خدمات پیش سفارش غذای سیار مخصوصاً قبل از فصل شلوغ سفر زمستانی ، با URW و Grab همکاری می کنیم.”

مسافران می توانند با استفاده از دوربین تلفن هوشمند خود یکی از بسیاری از کدهای QR واقع در فرودگاه را اسکن کنند یا برای مرور منوهای رستوران به MIA2GO.com مراجعه کنند. این پلت فرم اشکال مختلفی از پرداخت را شامل کارت اعتباری / نقدی ، Apple Pay و Google Pay می پذیرد. پس از ثبت سفارش ، مشتریان هشدارهای به روزرسانی را در دستگاه تلفن همراه خود دریافت می کنند. پس از آماده شدن سفارش ، آن را مهر و موم کرده و در یکی از مکان های تعیین شده با نام مسافر که روی برچسب مشخص شده قرار می گیرد.

وی گفت: “بیماری همه گیر ما را مجبور به بازسازی و تصور مجدد بخشهای خاصی از تجربه فرودگاه کرده است.” مایک سالزمن، EVP و مدیر گروه ، فرودگاه های URW. “MIA2GO نه تنها آرامش خاطر را برای مسافران آگاه از سلامتی فراهم می کند ، بلکه باعث می شود که یک فرودگاه راحت تر باشد. همچنین به فروش بیشتر کمک می کند و کارکنان فرودگاه را دوباره به کار می اندازد.”

وی گفت: “ما از همکاری با MDAD و URW برای برقراری سفارش بدون تماس و پرداخت فناوری به میهمانان بیشتر خوشحال هستیم.” جف لیونی، مدیر ارشد تجربه در Grab. “MIA2GO جایگزین ایمن تر و بدون لمسی برای راه حل های سنتی سفارش و پرداخت در فرودگاه ارائه می دهد که تجربه مسافر را افزایش و مدرن می کند. همانطور که می بینیم برنامه ها افزایش می یابد ، امیدواریم که سیستم عامل ما ضمن حفظ سلامتی و ایمنی به کاهش استرس کمک کند. از کارمندان و مسافران جلو ذهن. “

MIA2GO به لیست فزاینده اقدامات Fly Safe ، Fly Smart که اخیراً در فرودگاه معرفی شده است ، می پیوندد. در ماه سپتامبر ، MIA به اولین فرودگاه در تبدیل شد فلوریدا و دوم در ایالات متحده برای دریافت اعتبار پزشکی شورای بین المللی فرودگاه ها ، و بعداً توسط مطالعه رضایت فرودگاه J.D. Power 2020 آمریکای شمالی به عنوان بهترین مگا فرودگاه در شرق ایالات متحده انتخاب شدSM، به رسمیت شناختن خدمات مشتری و اقدامات ایمنی خود.

سلام بارگیری تصاویر و فیلم ها

مشترک شدن در اینجا برای اخبار بیشتر MIA

با ما ارتباط برقرار کنید بر:
توییتر | فیس بوک | اینستاگرام | یوتیوب | لینک شده

تماس با رسانه:
گرگ چین
786.251.0588
[email protected]
www.miami-airport.com

منبع میامی فرودگاه بین المللی

لینک های مربوطه

http://www.miami-airport.com