Minerva Bunkering معرفی سیستم تحویل پیشرفته (ADP)

مشتریانی که از ADP استفاده می کنند از قابلیت مشاهده در تمام جزئیات عملیات بانکرینگ خود از جمله کیفیت سوخت تحویل داده شده ، جدول زمانی عملیاتی و مقدار دریافتی بر حسب پروفیل جریان سنج بهره مند می شوند – همه این موارد در زمان واقعی و از طریق پورتال مشتری از هرجای دیگر مشاهده می شوند.

اسناد موجود در آن بطور کاملاً دیجیتالی در مورد تأمین و دریافت شناورها از طریق برنامه شبکه انجام می شود و در نتیجه ساعت ها زمان صرفه جویی می شود و خطاهای انسانی ناشی از ورودی های دستی کاهش می یابد. یکپارچه سازی back-end با سیستم های نرم افزاری مشتری از طریق API پشتیبانی می شود تا فاکتورگیری ساده و هوش تجاری را فعال کند.

علاوه بر این ، عملکرد حسابرسی پلت فرم شفافیت کاملی را در مورد هر بشکه سوخت بارگیری شده و تخلیه شده از مخزن تأمین شده در هر تحویل مشتری فراهم می کند.

تایلر بارون ، مدیر عامل شرکت Minerva ، گفت: “ما از معرفی ADP بسیار هیجان زده هستیم زیرا این محصول درجه بی سابقه ای از شفافیت و کارایی را به مشتریان ارائه می دهد و یک راه حل برای مهمترین چالش هایی است که صاحبان کشتی هنگام خرید سوخت پناهگاه با آن روبرو هستند.”

مینروا قصد دارد خدمات تجاری ADP را در اوایل سال 2021 با پوشش ARA راه اندازی كند ، فجیره، و سنگاپور بازارها هاف نیا ، یکی از صاحبان و بهره برداران برجسته تانکرهای جهان ، با ماینروا در زمینه عناصر مهم طراحی ADP همکاری کرد و با ماینروا در مورد این بنادر توافق نامه توافق نامه منعقد کرد.

“ما بسیار مشتاقانه هستیم که بخواهیم این نوع فن آوری و فرآیند را که علاوه بر استفاده در سایر درگاه ها اعمال می شود ، ببینیم سنگاپور. یک تأمین کننده به وظیفه خود قدم گذاشته است و ما اینجا هستیم تا طبق قول خود از آن پشتیبانی کنیم. این یک گام بزرگ در جهت فعالیتهای کارآمدتر برای کل صنعت است و مطمئناً برای عملیات شناورها در این بنادر مثبت خواهد بود. “

Emerson Automated Solutions همچنین با ماینروا بر روی عناصر سازگاری منفعل طراحی ADP با تجهیزات اندازه گیری جریان جرمی همکاری نزدیک داشت.

وی گفت: “ADP یکی از انواع فن آوری های نوآورانه است که از دقت اندازه گیری جرم سنج کوریولیس استفاده می کند تا دیدگاه های ارزشمندی را در مورد تحویل سنگر به مشتریان ارائه دهد.” دانیل کمپ، مدیر توسعه تجارت با تجارت دریایی Emerson.

Minerva Bunkering یک شرکت بین المللی تدارکات سوخت دریایی است که کشتی ها و روغن های روان کننده کشتی های بندر و دریا را به بازار عرضه می کند. این شرکت محصول را به صورت عمده از منابع مختلف تهیه و به بیش از 600 مشتری در سراسر بخشهای عمده حمل و نقل تجاری از جمله کشتی های کانتینری ، کشتی های فله خشک ، کشتی های تفریحی ، تانکرها و کشتی ها تحویل می دهد.

Minerva Bunkering یک شرکت تابعه 100 درصدی متعلق به گروه انرژی مرکوریا ، یکی از بزرگترین شرکتهای خصوصی انرژی و کالاها در جهان است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به سایت www.minervabunkering.com مراجعه کنید.

SOURCE Minerva Bunkering

لینک های مربوطه

http://www.minervabunkering.com