Next Rapid Recon اعلام کرد که فروشنده مزیت دارد ، یک نسخه رایگان رایگان برای کمک به فروشندگان خودرو و فروشندگان آنها در فروش سریعتر

پالو آلتو ، کالیفرنیا.، 3 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Next Rapid Recon ، استاندارد بهره وری از زمان به خط در نرم افزار بازسازی نمایندگی ، از ارتقا feature ویژگی جدید جدید قوی داده است: مزیت فروشنده.

Vendor Advantage به عنوان بخشی از ارتقا interface رابط کاربری Next Rapid Recon ، به عنوان بخشی از بروزرسانی رابط کاربری Next Rapid Recon ، یک بهبود بدون هزینه برای نرم افزار گردش کار سریع (T2L®) سریع و سریع (T2L®) است. اکنون هر دو در دسترس هستند.

Vendor Advantage فروشندگان را با کلیه فروشندگان خود با درگاه فقط فروشنده به سیستم گردش کار Rapid Recon متصل می کند. فروشندگان فقط وسایل نقلیه و کارهای واگذار شده توسط فروشنده را مشاهده و مدیریت می کنند.

مزیت فروشنده:

 • حلقه پاسخگویی را کامل می کند – تمام رویدادهای تأثیرگذار بر T2L دارای پاسخگویی 360 درجه هستند. نمایندگی ها با اطمینان از مدیریت پیشگیرانه ای که از اهداف فروش سریع فروش پشتیبانی می کند ، عملکرد اجاره بها را کنترل می کنند.
 • ارتباطات را روشن و تسریع می کند – بروزرسانی فوری گردش کار و ابزارهای ارتباطی به دست فروشندگان می رسد. فروشندگان برای همگام سازی وضعیت کار در حال کار ، برقراری ارتباط با اولویت بندی خودرو ، ارسال برآورد و فعال کردن پیام های دو طرفه در مورد یک وسیله خاص ، از طریق تلفن همراه یا دسک تاپ به گردش کار Rapid Recon نمایندگی های خود دسترسی پیدا می کنند.
 • ردیابی پیشرفت را بهبود می بخشد – T2L مجتمع هر دو طرف را قادر می سازد تا گردش کار را برای افزایش کنترل هزینه و بهره وری فروشنده ردیابی و مدیریت کنند.
 • ارزش فروشنده را تأیید می کند – T2L یکپارچه داده های مورد نیاز برای تأیید مشارکت فروشنده در زمان نمایندگی برای تعیین اهداف را به مدیر اتومبیل استفاده می کند.

گفت: “نمایندگی ها با متخصصان داخلی ما موافق هستند – بهبود مدیریت فروشنده در لیست اهداف كارآیی آنها قرار دارد.” دنیس مک گین، بنیانگذار و مدیر اجرایی Rapid Recon.

مک گین گفت: “به عنوان یک راه حل منحصر به فرد نرم افزار فروشندگی اتومبیل ، فروشنده مزیت نیازهای فروشندگان و فروشندگان را برای مدیریت دقیق تر عملکرد مطابقت می دهد ، به طوری که فروشندگان متقابلاً از اهداف کارآیی فروشنده های خود به طور همزمان حمایت می کنند.”

با استفاده از فروشنده ، کاربران Rapid Recon می توانند:

 • فروشندگان با دسترسی محدود به Rapid Recon را در دسک تاپ و تلفن همراه اضافه کنید فروشندگان قادر به مدیریت ، ردیابی و گزارش کار در حال انجام هستند – از طریق تکمیل – مانند فرآیند استفاده شده توسط بازسازی داخلی.
 • در صورت وجود کار ، حتی خارج از مراحل ، به طور واضح به فروشندگان اختصاص داده و آنها را مطلع کنید با یک کلیک ، یک فروشنده می تواند اولویت وسیله نقلیه را در گردش کار فروشنده با تیم مجدد و فروشندگان ارتباط برقرار کند و ناامیدی رفت و برگشت تماس های تلفنی ، پیامک ها یا ایمیل های از دست رفته – و سایر ارتباطات نادرست را از بین ببرد.
 • اعلان های مربوط به تأییدیه های معلق را دریافت کنیدفروشندگان بلافاصله از تأیید نیازهای تعمیر مطلع شوید، جلوگیری از شروع اشتباه ، تاخیر و ناامیدی.
 • پس از اتمام کار ، به روزرسانی ها را دریافت کنیدانتقال وسایل نقلیه به جریان داخلی مجدد بدون تاخیر فعال می شود که در غیر این صورت کارایی زمان به خط را از بین می برد
 • تخمین های کار را درخواست و مدیریت کنید کاغذ بازی و عوارض ردیابی تخمین زده می شود و پرداخت های فروشنده تسریع می شود.
 • فروشنده را در برابر قیمت توافق شده پاسخگو قرار دهیدتأییدهای فروشنده در قفل می شوند قیمت تعمیرات تایید شده ، حذف فاکتورهای غیر منتظره یا هزینه های اضافی. اگر هزینه های دیگر درخواست می شود ، فروشنده مزیت به طور خودکار وسیله نقلیه را حرکت می دهد وضعیت “به تأیید نیاز دارد” و بلافاصله تصمیم گیرنده را مطلع می کند.
 • مستقیماً خارج از یادداشت ها با فروشندگان پیام دهید تکالیف و دستورات فوراً اجرا می شوند – و ارتباطات بهبود می یابند.

برای فروشندگان فروشندگان ، فروشنده مزیت:

 • دسترسی فقط به وسایل نقلیه و موارد کاری اختصاص یافته به آن فروشندهاین کانون توجه گردش کار آنها ، از جمله دسته وسایل نقلیه ، اولویت های تکمیل ، بررسی مجدد کنترل کیفیت و برآورد نیازهای ارتباطی و یادداشت ها است.
 • مسئولیت فروشنده و فروشنده برای به دست آوردن تأییدات تخمینمزیت فروشنده هنگام دریافت تخمین ، هر دو سیستم را به طور خودکار به روز می کند ، حدس و خرابی را از بین می برد
 • داده های دقیق ، اما نه هم بسیاراین داده ها شامل می شود تصویر وسیله نقلیه ، شماره سهام ، VIN ، توضیحات خودرو و مرحله کار ، از بین بردن شلوغی ، حواس پرتی و جزئیاتی که به فوریت نیاز یا توجه ندارند ، فروشندگان را روی واحدهای اولویت دار کار می کنند.
 • زمان فوری و مستقیم و مهر دادهبا این پاسخگویی و تأیید ، حدس و گمان ها و ارتباطات نادرست از بین می روند.

با بیش از 20،000 کاربر ماهانه ، Rapid Recon دارای داده ها و کارشناسان نمایندگی لازم برای ارائه معیارها و بهترین روش ها برای بهبود مستمر اصلاح مجدد خودرو توسط طراحی است. مدیران تیم عملکرد Rapid Recon تجارت شما را می دانند زیرا در آن زندگی کرده اند.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، با تیم پشتیبانی Rapid Recon تماس بگیرید یا به سایت www.rapidrecon.com مراجعه کنید.

مخاطب
جیم لمان
847-840-0784
[email protected]

SOURCE Rapid Recon

لینک های مربوطه

https://www.rapidrecon.com