OXIS Energy برای راه اندازی برنامه برقرسانی کشتی های دریایی در سراسر جهان

OXIS با YdL همکاری خواهد کرد تا قایق لوکس 40 فوتی جدید را طراحی کند که دارای یک سیستم باتری 400 کیلووات ساعتی متشکل از Ultra Light ، سلولهای High-Power و BMS خواهد بود. طراحی و ساخت ماژولهای سلول ، BMS و نصب آن توسط مهندسی پیشرفته ویلیامز ، پیمانکار فرعی پروژه انجام خواهد شد. این تخصص مشترک باعث افزایش سطح ایمنی و از بین بردن ضروری اضطراب از راه دور و ایمنی می شود.

فناوری OXIS Li-S در ساخت فناوری سلول خود از هیچ ماده سمی یا خاکی کمیاب استفاده نمی کند که در ساخت باتری های بزرگ برای کشتی های دریایی بسیار سودمند است. گازوئیل آلوده می شود و برای اهداف دریایی ، سیستم های باتری OXIS Li-S گزینه ای مطمئن برای حمل و نقل آب های آزاد است. در پایان عمر ، مواد استفاده شده در سلولهای Li-S می توانند بدون آسیب رساندن به محیط دفع شوند.

هوو همپسون-جونز، مدیر عامل ، OXIS انرژی ، گفت ، “همکاری با YdL و معمار مشهور نیروی دریایی فرانسه ژان ژاک کوست نمونه ای از چگونگی چگونگی استفاده شرکتهای کارآفرین از مهارتهای خود و استفاده از فن آوری جدید در فن آوری جدید است که تغییر الگوی حمل و نقل دریایی را با خود به همراه دارد. که در آگوست 2020، OXIS با موفقیت اولین هواپیمای برقی ساخته شده در ایالات متحده را با مدت زمان پرواز کمتر از دو ساعت تأمین کرد. این پرواز هم توسط ناسا و هم از طرف سازمان هواپیمایی فدرال تأیید شده است. هدف ما دستیابی به همان سطح موفقیت در کاربردهای دریایی است. این همکاری به ما امکان می دهد تا به این مهم دست پیدا کنیم و سطح ایمنی را برای مشتریان دریانورد ما فراهم می کند ، بسیار فراتر از سیستم های موجود باتری لیتیوم یون. ”

ژان ژاک، مدیر YdL ، گفت ، “با فن آوری بسیار امیدوار کننده Li-S که توسط OXIS Energy تولید شده است ، ما بین قدرت بالا ، ایمنی و سازگار با محیط زیست مطابقت داریم. پس از سالها بررسی تکامل سلولهای Li-S OXIS ، YdL خوشحال است که شریک اصلی ورود آنها به دنیای دریایی از طریق قایق 40 روزه لوکس ما است. این نقطه شروع بسیاری از پروژه ها از جمله قایق های خدماتی و مگا قایق های تفریحی ما است. ما خوشحالیم که این چالش فناوری را با افراد مستعد به اشتراک می گذاریم تیم در OXIS به سرپرستی مدیر عامل شرکت هوو همپسون-جونز و با شرکت مهندسی معتبر ، مهندسی پیشرفته ویلیامز.

قایق لوکس روز برقی در نمایشگاه قایق موناکو در نمایش داده می شود سپتامبر 2021.

یادداشت های سردبیر:
OXIS Energy Ltd در طراحی ، توسعه و در حال حاضر حرکت به سمت تولید سلولهای گوگرد لیتیوم برای سیستم های باتری نقش دارد. OXIS تمام جنبه ها و اجزای ساخت سلول Li-S را تولید و تولید می کند. با بیش از 42 خانواده ثبت اختراع ، به OXIS 204 اختراع ثبت شده با 106 مورد رسیدگی تعلیق داده شده است.

SOURCE OXIS انرژی با مسئولیت محدود

لینک های مربوطه

https://oxisenergy.com/