PerceptIn برای راه اندازی تظاهرات تاکسی ربات ربات در جاده عمومی در ژاپن

شرکت Tajima EV (Tajima EV ، محل دفتر مرکزی: Itabashi-ku ، توکیو، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت نوبوهیرو تاجیما) با سابقه به عنوان یک دارنده فوق العاده تحرک مجاز ژاپن

macniCAR-01 مفتخر است اعلام کند که ما با تلاش مشترک شرکت Tajima EV ، پلاک ماشین فوق العاده جمع و جور را برای استفاده در جاده های عمومی با استفاده از ماژول Dragonfly از PerceptIn اعطا کرده ایم.

مدل تجاری
با همکاری Macnica Inc ، PerceptIn وسایل نقلیه خودران را ارائه می دهد و راه حل هایی را به اپراتورهای خدمات منطقه ای مانند شرکت های حمل و نقل و دولت های محلی برای پشتیبانی و راه اندازی سرویس Mopi ارائه می دهد. Mopi به شکل گیری یک اکوسیستم پایدار کمک می کند و اتومبیل های بدون راننده را قادر می سازد تا با افراد ساکن در جامعه تعامل داشته باشند. این روش در نهایت منجر به کارکرد وسیله نقلیه از راه دور ، کاهش ترافیک ، به اشتراک گذاری کارآمدتر خودرو و بهبود مدیریت انرژی خواهد شد.

طرح کلی عملیات
تاریخ: 21 نوامبر 2020 (شنبه) –24 نوامبر 2020(سه شنبه)
زمان: 9:00 صبح تا 12:00 شب، 1:00 بعد از ظهر تا 3:00 بعد از ظهر
مسیر: یک قسمت 2 کیلومتری در جاده قدیمی در شهر میساکوبو ، تنیکو

شرکت بیمه ژاپن Sompo ، با مسئولیت محدود
برای انجام این تظاهرات در جاده های عمومی در ژاپن، شرکت بیمه Sompo Japan Ltd. ، یک بیمه رانندگی خودکار (سطح IV کشف) ارائه کرده است که طیف گسترده ای از خطرات را در هنگام آزمایش های خلبانی رانندگی خودکار پوشش می دهد. Discovery IV سطح یک راه حل Insurtech برای اطمینان از یک آزمایش آزمایشی سیستماتیک ، ایمن و ایمن برای دولت های محلی و اپراتورهای حمل و نقل است که قصد دارند خدمات رانندگی خودکار را ارائه دهند.

پشتیبانی پروژه عملیاتی – شهر هماماتسو
شهر هاماماتسو از پروژه نمایشی شرکت خطرپذیر ، در داخل یا خارج از آن پشتیبانی می کند ژاپن، که هدف آن حل مسائل منطقه ای در شهر است.

درباره PerceptIn
PerceptIn ، یک شرکت رانندگی مستقل در سطح جهانی است که ماشین آلاتی را تولید می کند که می بیند ، تفسیر می کند ، یاد می گیرد و اقدام می کند. این شرکت به مشتریان از طریق خدمات ارائه داده است اروپا، ایالات متحده، ژاپن، و چین. PerceptIn فعالیت تجاری دارد ایالات متحده، ژاپن و چین.

SOURCE PerceptIn