Permuta برنده قرارداد فاز II AFWERX SBIR نیروی هوایی ایالات متحده با One Stop Ops

وینا ، وا، 10 نوامبر 2020 / PRNewswire / – Permuta Technologies ، یک شرکت نرم افزاری آمادگی برای مأموریت ، امروز اعلام کرد که اخیراً از طریق AFWERX و اداره وسایل نقلیه فضایی آزمایشگاه آزمایشگاه نیروی هوایی (AFRL) و به موجب آن فاز II قرارداد نوآوری تجارت کوچک نیروی هوایی ایالات متحده (SBIR) فاز II را دریافت کرده است اداره اطلاعات نیروی هوایی از دستیابی به یک تصویر عملیاتی مشترک و یکپارچه سازی داده های آمادگی بهره مند خواهد شد.

فرماندهان نیروی هوایی ، در همه سطوح ، باید از آمادگی رزمی هوانیروز در همه اسکادرانهای جنگنده برخوردار باشند. این ثروت از داده ها شامل داده های آموزش ، ماموریت های انجام شده ، تعمیر و نگهداری هواپیما ، نیازهای پزشکی است که به چند مورد اشاره می کند. از آنجا که این داده ها در سیلوها و در قالب های مختلف وجود دارد ، به دست آوردن یک تصویر عملیاتی مشترک چالش برانگیز است. ویدیو: https://www.youtube.com/watch؟v=D2lOG9GJi18

سرهنگ دوم گفت: “ارائه نرم افزار Permuta ، معروف به DefenceReady ، تلاش ما را برای پیشرفت بیشتر خواهد کرد.” نیکلاس سیگلر، سابق 27هفتم مدیر عملیات اسکادران جنگنده. سیگلر گفت: “این نرم افزار برای سهولت استفاده ، با داشبورد عملیاتی قابل تنظیم در منابع داده یکپارچه نامحدود ، ساخته شده است.”

وی گفت: “ما مفتخریم که از این فرصت برای تأثیرگذاری و بهبود عملیات نیروی هوایی ایالات متحده با راهکار” One Stop Ops “خود با استفاده از نرم افزار DefenseReady برخوردار هستیم.” کریس گارنر، یک مدیر پرموتا. “گارنر گفت:” هدف ما این است كه به رهبران اسكادران دسترسی مطمئنی به اطلاعات مورد اعتماد و نزدیك به لحظه داشته باشیم. با استفاده از داده ها به جای جمع آوری آنها ، رهبران اسكادران كیفیت عملیات و تصمیمات تعمیر و نگهداری آنها را بهبود می بخشند تا در نهایت آمادگی اسكادران خود را بهبود بخشند. “

درباره AFWERX

AFWERX یک بازوی نوآوری نیروی هوایی ایالات متحده است که در سال 2017 تأسیس شده است. هدف آن ارائه فرصت نوآوران غیر سنتی برای حل چالش ها و افزایش اثربخشی در نیروی هوایی است. AFWERX با رویکرد راه اندازی با SBIR نیروی هوایی ایالات متحده همکاری کرده است. آنها جدول زمانی و فرایندها را تسریع کرده اند تا به سرعت نوآوری را در وزارت دفاع مقیاس بندی کنند.

درباره پرموتا

Permuta Technologies Inc. (www.permuta.com) ، تولید کننده نرم افزار ، نرم افزاری متناسب با سازمانهای نظامی و غیرنظامی ایجاد می کند. پرموتا با تجربه عمیق در دولت ، چالش های آژانس ها را برای محافظت و مقابله با ابتکارهای مهم ماموریت درک می کند. پرموتا به عنوان یک رهبر قابل اعتماد در ارائه راه حل های ساخته شده و طراحی شده برای دولت ، متعهد به افزایش اثربخشی و آمادگی است تا آژانس ها بتوانند با اطمینان ماموریت خود را انجام دهند. Permuta تجربه عمیق خود را در دولت با سابقه فن آوری خود ترکیب می کند تا با راه حل های نیروی کار خود به سرعت بخشیدن به آمادگی و توانایی کمک کند. محصولات آنها ، ساخته شده بر روی Microsoft Azure و Microsoft Dynamics 365 ، تنها راه حل های موجود در بازار است که تمام نیازهای مدیریت آمادگی فدرال را در یک سیستم ، از جمله آمادگی نیرو ، آموزش ، عملکرد و مدیریت دارایی ، آمادگی پزشکی ، برنامه ریزی ماموریت و سایر موارد ، پوشش می دهد.

تماس با رسانه:

زیگفرید بهرنز
[email protected]
202-236-4848

تصاویر مرتبط

permuta-technology.png
فن آوری های Permuta

منبع Permuta